Data modyfikacji:

Wakacje z promocjami w Ceneo! Centrum zniżek to wszystkie Gorące Towary w jednym miejscu!

Specjalnie dla miłośników promocji Ceneo stworzyło Centrum Zniżek. Jest to strona, która łączy w sobie najlepsze promocje w sieci. Ceneo wspiera rabatożerców i na cały czerwiec oraz lipiec przygotowało pakiet promocji dla użytkowników. Na stronie Centrum Zniżek dostępne są 3 rodzaje kuponów rabatowych, które będą obniżać ceny konkretnych ofert na Ceneo.

centrum zniżek

Kto z nas nie lubi promocji i przecen? Teraz z Ceneo.pl masz szansę zdobyć popularne produkty w superniskich cenach.

Jakie kupony będą dostępne?

Gorące Towary

Od poniedziałku do piątku o godzinie 10.00 dostępna będzie 1 oferta z wysokim rabatem (aż do 50%!) i 5 towarzyszących ofert z dużą zniżką. Kod jest inny każdego dnia! Liczba ofert jest ograniczona.

PAMIĘTAJ: Oferta będzie widoczna tylko przy wejściu na stronę główną Ceneo.pl lub Centrum Zniżek bezpośrednio z przeglądarki!

Kupony rabatowe do sklepów

Kupony rabatowe przeznaczone są do konkretnych sklepów. Sklepy same udostępniają oferty z różnym typami rabatów – kupony kwotowe, na darmową wysyłkę i inne. Warto być na bieżąco!

kupony rabatowe

Kupony „Happy Hours”

Kupony „Happy Hours” będą obowiązywać przez 2 godziny dziennie od poniedziałku do piątku. Wartość kuponów będzie zmienna. Będą obowiązywały na wszystkie produkty w usłudze KUP TERAZ w koszyku z minimalną kwotą transakcji. Śledź nasze social media, aby wiedzieć, o której godzinie złapiesz promocję: Ceneo na Facebooku.

Jak skorzystać z kuponu?

  1. Kupon obowiązuje na produkty z przyciskiem KUP TERAZ. Szukaj takich ofert na Ceneo.pl lub użyj przycisku „Pokaż produkty” umieszczonego pod kuponem.
  2. Odkryj kod i skopiuj go do schowka. Przy wybranym produkcie kliknij w KUP TERAZ i wklej wcześniej odkryty kod w miejscu „Kupony rabatowe”.
  3. Upewnij się, że kod zadziałał (kupon może mieć ograniczenia) i dokończ zamówienie, wciskając przycisk „Kupuję i płacę”.