Data modyfikacji:

Ogromne promocje na Black Friday 2022? Sprawdź, jak nie dać się naciąć!

Black Friday już nadszedł! W sklepach stacjonarnych i internetowych rozpocznie się wielkie święto zakupów, a razem z nim pojawią się rabaty, których nie możesz przegapić. Brzmi zbyt dobrze, żeby było prawdziwe? Jak się okazuje, warto zachować czujność, bo czasami ceny, które wydają się promocyjne, wcale nimi nie są. Jak zrobić bezpiecznie zakupy na Black Friday i mieć pewność, że nie przepłacasz? Mamy na to sposób!
black friday 2022

Duże rabaty na Black Friday tylko w teorii?

Black Friday to święto, które dotarło do Polski ze Stanów Zjednoczonych i z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród konsumentów, jak i sklepów internetowych i stacjonarnych. Choć nadal promocje w USA biją te polskie na głowę, to mimo wszystko Black Friday i następujący po nim Cyber Monday są jednymi z najlepszych okazji, aby upolować zniżkę na produkty z praktycznie każdej branży – od elektroniki, przez modę i urodę, aż po książki.
Podobnie do wszystkich innych promocji, tak i do tych w trakcie Black Friday warto podejść z głową i nie dać się ponieść zakupowemu szaleństwu. Dotyczy to w szczególności sytuacji, w której istnieje ryzyko, że atrakcyjna na pierwszy rzut oka zniżka nie ma nic wspólnego z rabatem. Jak to możliwe?
Niektóre marki znalazły sposób na przyciągnięcie klientów. Przed rozpoczęciem Black Weeku, Black Friday czy Cyber Monday… podwyższają ceny wybranych produktów, aby następnie zaoferować większą zniżkę. Większą tylko w teorii, bo w praktyce jest ona znacznie mniejsza lub nie różni się niczym od ceny regularnej.
Jak nie dać się naciąć? Z pomocą przychodzi historia cen na Ceneo.pl, dzięki której masz pewność, że nie przepłacasz, a wybrane produkty kupujesz w prawdziwie obniżonej cenie.

Jak nie przepłacić w trakcie Black Friday? Skorzystaj z możliwości sprawdzenia historii cen

Ceneo.pl przygotowało praktyczną opcję sprawdzania historii cen. To darmowa usługa, dzięki której już nigdy nie przepłacisz na zakupach i nie natniesz się na rabaty, które nie mają nic wspólnego z prawdziwymi promocjami na Black Friday. Z pomocą historii cen możesz szybko, łatwo i wygodnie sprawdzić, jak zmieniały się one w ciągu ostatniego roku.
Historia cen przydaje się nie tylko podczas Black Friday czy Cyber Monday. Z jej pomocą możesz sprawdzać promocje przez cały rok i mieć pewność, że za każdym razem kupujesz produkty w rzeczywiście obniżonych cenach.
To jednak nie koniec! Robisz zakupy w biegu? Zamiast korzystać ze strony internetowej, zainstaluj aplikację mobilną, dzięki której będziesz mieć dostęp do najlepszych ofert na wyciągnięcie ręki. To również w niej masz możliwość otrzymywania powiadomień o najlepszych okazjach, których nie chcesz przegapić.

Jak sprawdzić historię cen interesujących cię produktów?

Aby móc skorzystać z opcji sprawdzenia historii cen, niezbędne jest założenie konta w serwisie Ceneo.pl. Zajmuje to dosłownie chwilę i daje ogromne możliwości, w tym nie tylko sprawdzenie, czy rabat oferowany na Black Friday albo Cyber Monday jest prawdziwy, czy może obniżono sztucznie zawyżoną kilka dni wcześniej cenę. Rejestrując się na Ceneo.pl, możesz także tworzyć listy ulubionych produktów czy korzystać z dostępu do atrakcyjnych ofert promocyjnych.
Nie musisz sprawdzać ceny przed rozpoczęciem Black Friday, robić screenshotów czy zapisywać jej w notesie – Ceneo.pl zrobi to za ciebie. Wystarczy, że w dniu rozpoczęcia promocji wybierzesz interesujący cię produkt, a następnie klikniesz ikonę wykresu. Po sekundzie wyświetli się historia ceny z ostatnich 6 miesięcy. Jeśli sklep rzeczywiście obniżył ją z okazji Black Friday albo Cyber Monday – pozostaje tylko złożyć zamówienie i cieszyć się z zaoszczędzonych pieniędzy.
Sprawdzasz historię cen w aplikacji mobilnej? W takim razie szukaj jej pod sekcją ze wszystkimi ofertami. Wykres wyświetli się po kliknięciu opcji Zobacz więcej.

Ograniczony budżet to nie problem – to ty ustalasz najlepszą cenę

Kuszą cię atrakcyjne rabaty na Black Friday, ale masz ograniczony budżet? A może polujesz na przeceny online z okazji Cyber Monday, ale nie chcesz wydać więcej niż 200 zł? Żaden problem! Dzięki Ceneo.pl masz nie tylko pewność, że faktycznie oszczędzasz pieniądze w trackie święta zakupów. Możesz również ustawić interesujący cię próg cenowy, czyli kwotę, jaką jesteś w stanie lub chcesz po prostu przeznaczyć na zakup wybranego produktu. Gdy tylko zostanie osiągnięta – zostaniesz o tym poinformowany.

Zakupy na Black Friday? Tylko z Ceneo.pl!

Chcesz mieć pewność, że korzystasz wyłącznie z najlepszych i prawdziwych okazji? W takim razie zakupy na Black Friday, Cyber Monday i każde inne zaczynaj na Ceneo.pl. Serwis umożliwia nie tylko sprawdzenie historii cen. To także dostęp do tysięcy produktów w jednym miejscu. Zamiast odwiedzać dziesiątki stron podczas Czarnego Piątku, wystarczy wejść na Ceneo.pl i przeglądać interesujące cię artykuły w szybki i wygodny sposób. Najlepsze okazje znajdziesz w specjalnie stworzonej zakładce Black Friday i Centrum Zniżek.
Masz też możliwość porównywania ze sobą różnych produktów. Chcesz kupić w trakcie Black Friday pralkę i nie wiesz, jaki model wybrać? A może masz na oku dwa smartwatche i chcesz sprawdzić, czym się różnią pod względem parametrów? To i jeszcze więcej możesz zrobić w serwisie Ceneo.pl.
Już teraz przygotuj się na święto zakupów i zarejestruj się na Ceneo.pl! Dodaj interesujące cię produkty do ulubionych i ustaw alerty cenowe, aby być w gotowości, gdy w sklepach online rozpoczną się akcje rabatowe.

jak sprawdzic historie cen

Katarzyna Wendzonka
Katarzyna Wendzonka

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Miłośniczka kawy, dobrych seriali, thrillerów i pisania. Największą przyjemność sprawia jej tworzenie tekstów na temat mody, pielęgnacji, jedzenia oraz wszystkiego, co związane z marketingiem internetowym.