Data publikacji:

Czy warto kupić masażer karku? Ranking polecanych masażerów szyi

Borykasz się z bólami odcinka szyjnego i nie wiesz jak się ich pozbyć? Zdecyduj się na masaż, jednak bez obaw. Obecnie nie musisz wybierać się do doświadczonego fizjoterapeuty. Wystarczy, że zakupisz domowy masażer karku. Ranking, który przygotowaliśmy zawiera różne typu urządzeń do masowania odcinka szyjnego sprawdź nasze propozycje!
masażer karku

Czy warto kupić masażer karku? 

Siedzący tryb życia, a więc spędzanie wielu godzin przy biurku w pracy, za kierownica samochodu bądź przed telewizorem w domu nie sprzyja prawidłowej sylwetce ciała. Co więcej, po czasie, ten sposób spędzania czasu może doprowadzić do bólu w szyjnym odcinku kręgosłupa, a nawet do zawrotów głowy.
Jak radzić sobie z tego typu problemami? Odpowiedzią jest zakup specjalistycznego sprzętu jakim jest masażer karku. Ranking, który przygotowaliśmy zawiera urządzenia rozluźniające mięśnie, poprawiające krążenie i łagodzące dolegliwości bólowe w odcinku szyjnym. 

Masażer karku - ranking propozycji

Physa, Masażer Karku Phy-24Nm-3

Jedną z naszych propozycji jest kompaktowy masażer szyi, który złagodzi ból i rozluźni spięte mięśnie wynikające z długich godziny spędzonych w pozycji siedzącej. Urządzenie posiada aż osiem głowic masujących, których kierunek ruchu można zmienić w każdej chwili. Ponadto masażer od Physa charakteryzuje funkcja grzania, która pozwala na podniesienie komfortu zabiegu.
Dodatkowym i funkcjonalnym elementem jest adapter do gniazda zapalniczki samochodowej. Dzięki temu masaże karku Phy-24Nm-3 możesz zabrać ze sobą w podróż i korzystać z niego podczas jazdy samochodem. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze oraz konserwacji.
masażer szyi
 • Zasilanie: sieciowe,
 • Waga: 1,15 kg,
 • Moc: 24 W.
 • Interesuje cię inny masażer karku? Ranking, który stworzyliśmy zawiera także inne propozycje tego typu sprzętu. 

  Poduszka Medisana Do Masażu Karku

  Innym typem masażera do karku jest poduszka masująca. Została ona stworzona z elastycznej pianki zwiększającej komfort podczas zabiegu. Jest zaletą jest możliwość łatwego dopasowania do kształtu karku oraz głowy.
  Urządzenie charakteryzuje niewielki rozmiar i waga - dlatego może być bez problemu zabierany zarówno do pracy, jak i w podróż. Model posiada intuicyjny panel sterowania, który pozwala na włączenie delikatnego, wibracyjnego masażu. Sprawdzi się doskonale zarówno w masażu karku, jak i ramion.
 • Zasilanie - bateria (2 x 1,5 V AA),
 • Waga: 0,4 kg.
 • Masażer Beurer Mg 153 4D

  Szukasz innego sprawdzonego urządzenia jakim jest masażer karku? Ranking zawiera także model Beurer Mg 153 4D, którego głowice 4D doskonale naśladują ruchy dłoni doświadczonych masażystów. Urządzenia charakteryzuje możliwość zmiany kierunku obrotów oraz dwa poziomy intensywności. Ponadto model posiada funkcję ogrzewania. Jest to więc bardzo dobry masażer szyi. Opinie na jego temat zdecydowanie to potwierdzają.
 • Zasilanie - sieciowe,
 • Waga: ok. 1,8 kg.
 • Masażer pleców i karku - ranking

  Masażer szyi karku pleców ciała 3D Shiatsu

  Sprzęt od Shiatsu to nasza kolejna propozycja urządzenia jakim jest masażer karku. Opinie na temat powyższego modelu są bardzo dobre. Pozwala on na masaż uciskowy z elementami refleksologii i masażu limfatycznego, który połączono z ugniataniem i delikatnym gładzeniem ciała. Powyższa technika zwana masażem shiatsu narodziła się w Japonii i, na szczęście, została rozpropagowana na całym świecie. Urządzenie sprawdzi się w masażu: szyi, barków, przedramion, pleców oraz całych nóg.
 • Zasilanie: sieciowe,
 • Waga: ok. 1 kg,
 • Moc: 30 W.
 • Zdjęcie: Envato Elements
  Autor: Honorata Pitura