Data publikacji:

Maskotki z bajek, które kochają dzieci

Twoje dziecko uwielbia filmy animowane? Przeżywa przygody postaci z kreskówek, jakby to byli jego przyjaciele? Spraw mu niesamowity prezent i wybierz maskotki z bajek, które pokochały dzieci na całym świecie.

maskotki

Maskotki z bajek – idealny prezent dla dziecka

Które dziecko nie ucieszy się z zabawki z bajek? Maskotki postaci z bajek to świetny, niedrogi prezent dla dziecka, które uwielbia przygody animowanych bohaterów. Postaci z bajek mają już nadane określone cechy charakteru, więc łatwiej jest zaprzyjaźnić się z zabawką, o której już przecież tyle wiemy.

Maskotki z bajek mogą pełnić niesamowitą funkcję terapeutyczną. Filmy animowane są na tyle atrakcyjne, że potrafią na długie godziny zaabsorbować uwagę malucha. Wyłączenie telewizora nie musi kończyć się awanturą.

Czasem w wyobraźni dziecka wciąż przeżywana jest przygoda rysunkowych bohaterów tak intensywnie, że malucha nie sposób zainteresować tym, co w realnym świecie. W takiej właśnie chwili z pomocą mogą przyjść maskotki z bajek dla dzieci. Pluszaki filmowe z bajek są wtedy nie tylko zabawką przytulanką.

Są także pomostem łączącym świat wyobraźni, w którym królują postaci z bajek, ze środowiskiem, w jakim dziecko na co dzień funkcjonuje. Maluch ma obok siebie postać z ulubionej bajki, ale przeżywa sytuacje prawdziwe. To nie on wchodzi (wyobraźnią) w świat bajki. To postać z kreskówki wchodzi w świat dziecka, jego rodziców i kolegów.

Jakie maskotki z bajek są najpopularniejsze?

Maskotki z bajek są tak popularne jak same animacje. Pluszaki to miękkie przytulanki. W ofercie producentów więcej będzie więc zabawek powstałych na podstawie filmów przeznaczonych dla młodszych dzieci.

Dowiedz się, jaka jest ulubiona kreskówka twojej pociechy i wybierz maskotkę postaci z ukochanej bajki.

Maskotki z nieśmiertelnych bajek Disneya

Nieśmiertelny Disney i jego bohaterowie to bardzo popularne maskotki z bajek. Modne zabawki dla dziewczynek to między innymi postać Elsy z kultowej już bajki „Kraina lodu”.

U Disneya królują przede wszystkim maskotki z bajek z ponadczasowych historii Disneya. Jeśli twoje dziecko uwielbia Myszkę Miki, psa Pluto, Kaczora Donalda czy Króla lwa, na pewno znajdzie coś dla siebie.

A jeśli jest fanem Kubusia Puchatka i jego przyjaciół, będzie wniebowzięte. Bo wybór jest bardzo duży.

Maskotki postaci z bajki o Pokemonach

Pokemony przeżywają swój renesans. Wynika to zarówno z popularności kreskówki i filmu pełnometrażowego „Detektyw Pikachu”, jak i aplikacji Pokemon Go. Maskotki z bajek o pokemonach uwielbiane są przez dziewczynki. I ich dorosłe wersje (np. Pikachu), i te „sprzed ewolucji” (np. Pichu), które stanową opcję dla wszelkich „słodziaków” o ogromnych błyszczących oczach.

Pluszaki z bajki o Śwince Peppie

Kto nie obejrzał ze swoim dzieckiem choćby jednego odcinka „Świnki Peppy”, nie zna życia. Świnka Peppa to przedszkolak pochodzący z rodziny o typowych, często stereotypowych, lecz prześmiesznie ujętych w animowane anegdoty, cechach.

Nie dziwi więc jej światowa kariera. Spraw swojemu dziecku radość i sprezentuj mu pluszową Peppę lub jej braciszka George’a. Na pewno podczas zabawy z maskotkami z bajki śmiechu będzie co niemiara.

Maskotki z bajki My Little Pony nie tylko dla dziewczynek

Jeśli twoje dziecko zafascynowane jest popularnymi kucykami, na pewno ucieszy się z maskotki z tej bajki. Postaci z tej historii dla dzieci są wyraziste. Każdy z kucyków ma określony charakter.

Animacja uczy, że pomimo różnic możemy się przyjaźnić. Zupełnie tak samo jak Rainbow Dash, Swilight Sparkle, Pinkie Pie i pozostałe dziewczyny z Ponyville.

Psi Patrol – pluszowe maskotki z bajek dla najmłodszych

Bohaterów tej bajki pokochały dzieci na całym świecie. Nic w tym dziwnego. Dzielne psiaki nie tylko bawią, ale też uczą. Twoja pociecha na pewno ucieszy się z maskotki ze swoim ulubionym bohaterem.

Jaka maskotka z bajki dla chłopca?

Jeżeli szukasz maskotki z bajki dla chłopców, postaw na sprawdzone pomysły. Postacie z bajek „Auta”, „Strażak Sam” czy „Angry Birds” na pewno będą strzałem w dziesiątkę.

A może maskotki z bajek z dawnych lat?

Wspólną zabawę z dzieckiem możesz urozmaicić maskotkami z bajek z twojego dzieciństwa. Taka sentymentalna podróż do świata Pszczółki Mai i Gucia, Krecika czy Smerfów będzie świetną przygodą dla ciebie, ale też dla dziecka.

Autorka: Barbara Szega