Data publikacji:

Premiera kamery sportowej DJI Osmo Action 3

Kamera DJI Osmo Action 3 jest już dostępna w sprzedaży. Producent wprowadził kilka ważnych zmian, które wpłyną na jakość nagrywanego obrazu, a także komfort użytkowania. Sprawdź, ile będzie kosztować kamera, a także jaka jest jej dokładna specyfikacja. 
DJI Osmo Action 3

DJI Osmo Action 3. Kamera sportowa dla wymagających  

Zmiany w nowej kamerze DJI Osmo Action 3 widać już na pierwszy rzut oka. Producent porzucił wzornictwo z drugiej generacji i powrócił do klasycznej formy. Obudowa jest wyposażona w dwa wyświetlacze - przedni 1,4-calowy oraz tylny 2,25-calowy. Dzięki temu użytkownik może z łatwością wprowadzać zmiany w menu, a także podejrzeć gotowe nagrania.
Konstrukcja została wzmocniona, dlatego kamery można używać w ekstremalnych warunkach. Producent zapewnia, że nagrywanie filmów może odbywać się w temperaturze -20 stopni, ale również na głębokości 16 metrów.  
Nowością jest także specjalne magnetyczne złącze do szybkiego podłączania akcesoriów takich jak uchwyt na kask, kierownicę, czy statyw. Ciekawostką jest fakt, że kamera może zostać umieszczona na uchwycie również w pozycji pionowej. W ten sposób nagranie materiałów filmowych do social mediów będzie jeszcze łatwiejsze.  
Kamera ma wbudowany mikrofon wysokiej jakości, ale w razie potrzeby można skorzystać ze złącza minijack 3,5 mm, które służy do podłączenia zewnętrznego mikrofonu. W ten sposób będzie można nagrywać vlogi i relacje na żywo.  

DJI Osmo Action 3 specyfikacja

 • matryca: 1/1.7” CMOS  
 • rozdzielczość filmów: Full HD, 2,7K, 4K  
 • rozdzielczość zdjęć: 4000x3000 px  
 • przysłona: f/2.8  
 • kąt widzenia: 155 stopni  
 • zakres ISO: 100 - 12800  
 • elektroniczna stabilizacja obrazu, RockSteady 3.0  
 • bateria: 1770 mAh  
 • ekran przedni: 1,4 cala, 320x320 px  
 • ekran tylny: 2,25 cala, 360x640 px  
 • DJI Osmo Action 3 oferuje jeszcze lepszy obraz!  

  DJI Osmo Action 3 wyposażono w matrycę 1/1.7” cala o rozdzielczości 48 Mpix. Obiektyw ultraszerokokątny ma kąt widzenia 155 stopni, co pozwala na uchwycenie jeszcze większego obszaru. Nagrywanie filmów jest możliwe w rozdzielczości 4K i maksymalnie 120 kl./s. Nowy sensor automatycznie dostosowuje temperaturę barwową, aby zagwarantować żywe i dobrze odwzorowane kolory.  
  Kolejna generacja stabilizacji RockSteady 3.0 eliminuje drgania kamery we wszystkich kierunkach. Dzięki temu obraz jest niezwykle stabilny, a ujęcia nabierają filmowego charakteru. Funkcja Horizon Steady ma za zadanie korygować pochylenie w poziomie. Nawet przy obrotach o 360 stopni kamera poradzi sobie z wyrównaniem obrazu. Nagrane materiały można błyskawicznie edytować w dedykowanej aplikacji LightCut Video.   

  Długi czas pracy na baterii  

  DJI Osmo Action 3 dysponuje baterią o pojemności 1770 mAh, która według producenta ma wystarczyć na 2,5 godziny nagrywania. Kolejną nowością jest technologia szybkiego ładowania. Naładowanie urządzenia od 0 do 80% zajmuje tylko 18 minut!  

  DJI Osmo Action 3. Cena i dostępność  

  Kamera sportowa DJI Osmo Action 3 jest już dostępna w sprzedaży. Podstawowa wersja z jednym akumulatorem i podstawowym uchwytem została wyceniona na kwotę 1849 złotych. Jeszcze ciekawiej zapowiada się DJI Osmo Mobile 3 Adventure Combo, która zawiera aż trzy akumulatory, teleskopowy wysięgnik, a także specjalne etui. Cena tego zestawu wynosi 2349 złotych.  
  Bartłomiej Mazurek
  Bartłomiej Mazurek

  Dziennikarz i fotograf. Miłośnik nowych technologii, a w szczególności sprzętu z logo nadgryzionego jabłka. W wolnych chwilach zajmuje się prowadzeniem mediów społecznościowych i graniem na konsoli.