Data modyfikacji:

iRig Stream Mic Pro – zaawansowany mikrofon dla streamerów i muzyków

Firma IK Multimedia przedstawiła swój najnowszy multimedialny mikrofon przeznaczony dla bardziej wymagających użytkowników. Według producenta sprawdzi się on bez zarzutu podczas wideorozmów lub czatu głosowego w grach, a także podczas nagrywania materiałów audio np. podczas przygotowywania streamu lub klipu wideo.
Producent zapewnia o najwyższej jakości nagrań iRig Stream Mic Pro, dzięki specjalnej konstrukcji urządzenia oraz wielu systemom czuwającymi nad czystością rejestrowanego sygnału audio. Sprzęt bez problemu połączymy nie tylko z komputerami PC, ale też urządzeniami mobilnymi z system operacyjnym iOS i Android. Co więcej, dzięki złączu 3,5 mm, możemy połączyć go bezpośrednio z słuchawkami, jak również z keyboardami i innymi instrumentami lub odtwarzaczami, miksując ich dźwięk z głosem.
Mikrofon może równocześnie wysyłać materiał do kilku urządzeń jednocześnie. Zarządzanie najważniejszymi opcjami dokonuje się z poziomu fizycznego pokrętła zamontowanego w obudowie. Na urządzeniach mobilnych sprzęt może wysłać też nagranie bezpośrednio do aplikacji pozwalających na jego edycję w czasie rzeczywistym. Sugerowana cena modelu wynosi 170 dolarów, czyli ok. 815 złotych.