Data modyfikacji:

Nowy, przenośny projektor. Samsung przedstawia - Samsung The Freestyle SP-LSP3BL

Samsung to z całą pewnością największy gigant wśród producentów elektroniki i gadżetów użytkowych. W swojej ofercie posiada od wielkogabarytowych urządzeń AGD, takich jak lodówki, pralki i zmywarki, RTV – telewizory, po smartfony, słuchawki i Power banki. Tym razem Samsung, chcąc urozmaicić swoją ofertę o przenośny i solidny projektor Samsung The Freestyle SP-LSP3BL.      

Samsung The Freestyle SP-LSP3BL. Projektor dla wymagających

Samsung, reklamując swój produkt najbardziej zwraca uwagę na słowo rozrywka, aby podkreślić, czemu urządzenie ma służyć. Chodzi o relaks, czas na zabawę.
Co wyróżnia Samsung The Freestyle SP-LSP3BL? Z pewnością dużym plusem jest możliwość obracania formy projektora do 180 stopni, dzięki czemu w łatwy sposób sami możemy ustawić sobie pożądaną przez nas wysokość, na jakiej chcemy, aby wyświetlany był obraz. Może to być dostoswane również pod względem wielkości miejsca, jakim dysponujemy na pokazanie przez projektor materiału. Wyświetlając obraz pod dowolnie wybranym kątem, nie tracimy absolutnie nic z jakości, to samo tyczy się powierzchni, urządzenie jest mało wymagające, że poradzi sobie nawet z wyświetlaniem obrazu na szafie, czy suficie. Możesz oglądać swój ulubiony serial, nawet leżąc na łóżku.       
Zaletą Samsung The Freestyle SP-LSP3BL jest jego kompaktowość, jest niewielki w porównaniu do innych projektorów na rynku, można z powodzeniem nosić go w jednej dłoni. Z wyglądu posiada nowoczesny, ale oszczędny design. Jest cały okrągły, w białym, klasycznym kolorze.          
Ekran tego niewielkiego urządzenia, wyposażony jest w przekątną 100 cali, dzięki niemu można cieszyć się obrazem jak z kinowych ekranów. Ten parametr potęguje pozytywny odbiór, oglądanych przez użytkownika treści i daje pełną satysfakcję z dobrej jakości obrazu.         
Jeśli chcemy go zabrać w podróż i nagle okaże się, że bateria nie jest wystarczająco naładowana, można bez problemu podładować nasz przenośny projektor poprzez podłączenie do Power banka. Urządzenie posiada wejście USB w typu C, dzięki któremu może z łatwością być ładowane. Istotne jest to, że do naładowania sprzętu potrzebujemy urządzenia o mocy minimum 50 W ze standardem USB Power Delivery. Należy dodać, że power bank nie jest sprzedawany w zestawie z projektorem.               
Samsung The Freestyle SP-LSP3BL jest dość prosty w obsłudze, wystarczy go włączyć. Projektor sam dostosuje obraz pod panujące warunki, skoryguje ewentualne przekrzywienia, odpowiednio dostosuje do podłoża (nawet bardzo wymagającego). Za każdym razem, bez względu na zmianę miejsca obraz będzie odpowiednio, automatycznie dopasowywany.           
Aby oglądający miał satysfakcję i przyjemność z udostępnianych obrazów Samsung The Freestyle SP-LSP3BL automatycznie poprawia ostrość i wyrazistość, w zaledwie kilka chwil można cieszyć się idealną jakością materiału.          
Producent dodaje, że można z projektorem wybierać się na kamping, czy podróże w góry – projektor potrafi dopasować się do trudnych warunków i na nierównym podłożu.                
Przy pomocy kompatybilnej aplikacji Smart Things (jest dostępna na smartfony z systemem Android i iOS) można udostępniać materiały z telefonu i telewizora prosto do projektora, który automatycznie wyświetli obraz.             
Oprócz tego, że Samsung The Freestyle SP-LSP3BL może sam dostosować obraz, jest opcja indywidualnego skorygowania wielkości wyświetlanych treści pod miejsce, w jakim będzie użytkowany. Można zmniejszyć o pięćdziesiąt procent, a przekątna oscylować będzie między trzydzieści a sto cali.      
Co oprócz obrazu jest ważne? Zdecydowanie dźwięk. Wbudowany w to niewielkie urządzenie został wysokiej jakości głośnik 360 stopni, który posiada moc równą 5 W. Daje bardzo dobre brzmienie i zadowalające efekty dźwiękowe.           
Dodatkowo należy wspomnieć o ostrych i żywych kolorach w jakości Full HD.      
Projektor jest dostępny w sklepach stacjonarnych, a jego cena wynosi około 4700 złotych.     
Autor: Karolina Grad