Data publikacji:

Jakie słuchawki bezprzewodowe Sony? 

Przedstawiamy listę polecanych modeli bezprzewodowych słuchawek firmy Sony. Japoński gigant zbudował przez kilka dekad spora renomę i do dziś jego urządzenia audio cieszą się zainteresowaniem miłośników dobrego dźwięku.

Polecamy: Ranking nausznych słuchawek bezprzewodowych

Słuchawki bezprzewodowe sony

Polecane słuchawki bezprzewodowe Sony

Sony to wciąż jeden z największych producentów urządzeń elektronicznych na świecie. Japońska spółka narodziła się tuż po II wojnie światowej, ale globalny rynek zaczęła zdobywać dopiero w latach 70. i 80., zaskakując świat np. pierwszym przenośnym odtwarzaczem kaset magnetofonowych.

Dziś firma kojarzona jest głównie z kamerami, konsolami oraz telewizorami. W katalogu producenta znajduje się jednak cała gama rożnego rodzaju sprzętu audio. Poniżej zamieściliśmy listę polecanych słuchawek bezprzewodowych Sony.

  1. Sony WF-XB700
  2. Sony WH-CH510
  3. Sony WI-C200
  4. Sony WI-XB400
  5. Sony MDR-ZX330BT
  6. Sony WH1000XM3

Sony WF-XB700

Bezprzewodowe słuchawki typu true wireless sprzedawane w cenie około 370 złotych. Sony chwali się, że są one przeznaczone zwłaszcza dla miłośników silnych basów, co ma gwarantować technologia Extra Bass. Urządzenie jest również odporne na zachlapania (certyfikat IPX4), a jego maksymalny czas pracy to 9 godzin lub 18 godzin wraz z etui.

Sony WH-CH510

Słuchawki nauszne lubiane przez osoby, które nie dysponują zbyt dużym budżetem. Są one dostępne w sklepach już za około 150 złotych. Model odznacza się prostą, lekką i minimalistyczną budową. Z boku jednej ze słuchawek znajdziemy kilka przycisków medialnych, pozwalających np. zatrzymać odtwarzaną piosenkę. Maksymalny czas pracy na pełnej baterii to 35 godzin.

Sony WI-C200

Najtańsze bezprzewodowe dokanałowe słuchawki Sony, które kupimy już za około 100 złotych. Mamy tu do czynienia z prostą konstrukcją, która nie porwie miłośników mocnego grania, ale sprawdzi się świetnie w codziennych podróżach komunikacją miejską, na spacerze lub w pracy.

Dodatkową zaletą urządzenia są magnetyczne wkładki w słuchawkach, które zapobiegają plątaniu się przewodów oraz ułatwiają przechowywanie i przenoszenie. Maksymalny czas pracy wynosi 15 godzin.

Sony WI-XB400

Douszne słuchawki Bluetooth zaprojektowane z myślą o miłośnikach biegania lub treningów w siłowni. Producent gwarantuje, że zapewnią one czysty i wyrazisty dźwięk, a także ekstra mocne basy. Maksymalny czas działania to 15 godzin. Kabel łączący obie słuchawki posiada wbudowany pilot wraz z mikrofonem.

Sony MDR-ZX330BT

Nauszne słuchawki Bluetooth dostępne w sklepach za około 250 złotych. Model może pochwalić się dużymi 30 mm przetwornikami, a także obrotowymi nausznikami ułatwiającymi przechowywanie oraz transport. Muzyki posłuchamy bez przerwy na ładowanie przez około 30 godzin. 

Sony WH1000XM3

Premiowe i wysokiej jakości bezprzewodowe słuchawki nauszne, które dostępne są w cenie około 1200 złotych, mogącej odstraszać przeciętnego konsumenta. Ich największą zaletą jest system aktywnej redukcji szumów i hałasów, wspomagany przez wbudowany w urządzenie specjalny procesor. O wysokiej jakości dźwięk dbają między innymi 40 mm przetworniki. Czas pracy baterii wynosi 30 godzin.