Data modyfikacji:
black friday

Black Friday na Ceneo.pl. Zobacz, co możesz zyskać!

Czarny Piątek już 29 listopada 2019! Jest to dzień największych wyprzedaży. Przygotuj się do niego i upoluj niesamowite okazje!

Co to jest Black Friday?

Nazwa "Black Friday" pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Czarny piątek – tak nazwa brzmi po polsku – jest to początek sezonu zakupów przed Bożym Narodzeniem w Stanach Zjednoczonych. W ten piątek po Dniu Dziękczynienia zaczynają się niesamowite promocje na całym świecie.

W Polsce coraz więcej sklepów bierze w nim udział. A ci, którzy nie zdążą się obkupić w Czarny Piątek, mogą to zrobić w pierwszy poniedziałek po Black Friday.

Akcja Czarny Piątek z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Sklepy przyłączają się do niej coraz liczniej, oferując różnego rodzaju oferty. Często są to zniżki przy określonej kwocie wydanej na zakupy, wyprzedaże produktów lub specjalnie limitowane oferty na ten dzień.

Każdy może znaleźć w tym czasie coś dla siebie – przeceniona będzie odzież, buty, czy także sprzęt elektroniczny, na przykład telewizory czy laptopy. Zniżki mogą nawet sięgać do 70%!

Jak efektywnie wyszukać na Ceneo przecenione produkty?

1. Przecenione produkty będą oznaczone ikonką promocji Black Friday. Będzie można zaobserwować, o ile spadła cena i w jakim czasie. Bez problemu znajdziemy artykuły, które warte są zakupu.

2. Kolejną funkcją, która ułatwi rozeznanie się w sytuacji będzie wykres, dzięki któremu będziemy mogli zaobserwować dane dotyczące zmiany ceny. Zobaczymy, kiedy produkt kosztował najmniej w historii oraz jaka jest cena aktualna. To bardzo przydatna funkcja, ponieważ możemy ustawić sobie powiadomienie, kiedy produkt osiągnie satysfakcjonującą dla nas cenę – wtedy mamy pewność, że nic nie przeoczymy. Wszystkie usprawnienia dostępne są dla zalogowanych użytkowników, więc opłaca się to zrobić wcześniej przed Czarnym Piątkiem, żeby nie tracić w ten dzień czasu na zakładanie profilu.

3. Już teraz polujecie na określone produkty? Boicie się, że trudno będzie je odnaleźć w gąszczu ofert? Nie musicie się tym martwić. Zalogujcie się i dodawajcie produkty do ulubionych. Powstanie wam koszyk artykułów, na który bardzo sprawnie możecie wejść i zobaczyć, czy wymarzone produkty zostały przecenione. Nie musicie szukać w wyszukiwarce na nowo każdego produktu z osobna.

4. Sprawdzony produkt to podstawa. Czasami nie wiemy, na co się zdecydować, czy faktycznie ta przeceniona rzecz spełni nasze oczekiwania, i czy nie zostaniemy oszukani przez sklep – szczególnie w takim dniu, jak Black Friday. Sprawdzajmy, czy właściciel posiada Zaufane Opinie. Na czym to polega? Komentarze wystawiają użytkownicy, którzy korzystali wcześniej z usług danego sprzedawcy. W niektórych przypadkach warto wybrać ofertę trochę droższą, ale sprawdzoną, aby mieć pewność, że wszystko pójdzie sprawnie.

Co możesz kupić, wykorzystując promocje na Black Friday?

Przede wszystkim Czarny Piątek i jego wyprzedaże to doskonała okazja, aby kupić prezenty świąteczne. Często również ludzie kupują prezenty urodzinowe dla bliskich, ponieważ da się wtedy upolować bardziej wartościowe produkty po niższych cenach.

Dużą grupę ludzi z pewnością ucieszą obniżone ceny elektroniki. Bez względu na to, czy będzie to telefon, smartwatch czy laptop – opłaca się je kupić w momencie kiedy są tańsze. Oczywiście sprzęty codziennego użytku, takie jak: lodówki, telewizory, pralki czy odkurzacze również warto wymienić, jeżeli jest taka potrzeba.

Znajdziemy na wyprzedażach masę przecenionych, dobrej jakości kosmetyków, lakiery do paznokci, naturalne kosmetyki czy kremy do twarzy. Obniżki będą również widoczne w odzieży. W Black Friday kupimy tańsze szpilki, kurtki zimowe, swetry, sukienki, garnitury czy koszule.

Sportowcy też powinni być zadowoleni. Przeceniony jest sprzęt – można skompletować siłownie do domu za pół ceny. Ubrania sportowe z dobrych tkanin na zimę czy na lato również można znaleźć po niższych kwotach.

Miłośnicy pięknych wnętrz – to również wasz czas! Nie przegapcie tego dnia i kupcie w promocyjnych cenach dodatki, które sprawią, że będziecie chcieli szybko wracać do domu.Dlaczego Ceneo.pl jest dobrym portalem na Black Friday?

W wielu sklepach właściciele oferują obniżki cen. Chodząc po galeriach czy po przypisanych stronach internetowych nie mamy porównania, czy dany produkt można kupić gdzieś taniej. Ceneo.pl nam tę perspektywę daje – zrzesza wszystkie sklepy i aktualizuje promocje na bieżąco.


Artykuły, które warto przeczytać: 

Tekst: Natalia Świrska