Data modyfikacji:

Amazfit Pop Pro oficjalnie zaprezentowany. Kompaktowy smartwatch z GPS!

Amazfit Pop Pro to najnowszy smartwatch chińskiego producenta wyposażony w wodoodporną obudowę, moduł GPS, a także pojemną baterię. Niska cena urządzenia zachęci wiele osób do zakupu! Czym jeszcze zaskakuje Amazfit Pop? Sprawdź dane technicznego nowego smartwatcha.

amazfit pop pro

Amazfit Pop Pro to kompaktowy i bardzo ładny smartwatch 

Najnowszy Amazfit Pop Pro to inteligentny zegarek dedykowany dla osób poszukujących kompaktowego urządzenia z nowoczesnymi funkcjami. Smartwatch dysponuje solidnym ekranem AMOLED o przekątnej 1,43 cala. Rozdzielczość 320 × 302 px zapewnia ostry obraz i świetną widoczność w każdych warunkach.

Producent przygotował aż 50 tarcz, które można dowolnie personalizować. Dodatkowo na ekranie mogą pojawiać się animowane tarcze! Cała konstrukcja waży zaledwie 31 gramów, dlatego na nadgarstku praktycznie jej nie czuć. Obudowa jest wodoodporna do 50 metrów, co pozwala na uprawianie sportów wodnych. Bateria o pojemności 230 mAh powinna wytrzymać nawet 9 dni bez konieczności ładowania. To świetny wynik!

Amazfit Pop Pro oferuje ponadto wyświetlanie powiadomień z telefonu, sterowanie muzyką, aparatem, a także opcję odnajdywania zagubionego telefonu. Na pokładzie smartwatcha nie zabrakło prognozy pogody, minutnika czy budzika.

Amazfit Pop Pro dane techniczne

  • ekran: 1,43 cala
  • rozdzielczość: 320 × 302 px
  • materiał korpusu: poliwęglan
  • poziom wodoodporności: 5 ATM 
  • bateria: 230 mAh 
  • Bluetooth 5.0
  • waga: 31 g 

Nowy smartwatch dla osób aktywnych

Amazfit w smartwatchu umieścił ponad 60 trybów sportowych. Podczas monitorowania danej dyscypliny sportowej otrzymujemy informacje o aktualnym tętnie, spalonych kaloriach, a także innych kluczowych elementach.

Wbudowany moduł GPS rejestruje trasę, co w szczególności przypadnie do gustu biegaczom i rowerzystom. W ten sposób możesz dokładnie ocenić swoją kondycję. Wszystkie wyniki są przedstawiane w dedykowanej aplikacji na smartfony. 

Amazfit Pop Pro dba o zdrowie użytkownika! 

Amazfit Pop Pro oferuje zaawansowane funkcje zdrowotne. Nowy sensor Bio Tracker 2 mierzy poziom natlenienia krwi, a także aktualne tętno użytkownika. Prezentowane wyniki są bardzo szczegółowe.

Smartwatch dokładnie analizuje strefy tętna i w przypadku ich przekroczenia informuje o tym użytkownika. System PAI Health za pomocą zaawansowanych algorytmów ma za zadanie ocenić zdrowie posiadacza zegarka. Danych dostarcza również czujnik stresu.

W funkcjach zdrowotnych nie mogło zabraknąć sensora analizującego poziom snu. Smartwatch sprawdza, w jakim stanie aktualnie jesteśmy. W aplikacji sprawdzisz fazę lekką snu, fazę REM, a także zobaczysz analizę popołudniowej drzemki. Na koniec wyświetlana jest ocena, która pozwala sprawdzić, co należy zrobić, aby poprawić jakość snu.

Amazfit Pop Pro ceny i dostępność

Amazfit Pop Pro pojawi się w kolorze czarnym, zielonym oraz różowym. Smartwatch został wyceniony na kwotę 399 juanów, co po przeliczeniu daje nam kwotę około 229 złotych. W tak atrakcyjnej cenie otrzymujemy bogate wyposażenie, dlatego bez wątpienia na ten model będzie wielu chętnych.

Niestety, ale na razie Amazfit Pop Pro jest dostępny wyłącznie w Chinach. Miejmy nadzieję, że producent wprowadzi go również na rynku europejskim. 

Zdjęcie: Amazfit 

Autor: Bartłomiej Mazurek