Data modyfikacji:

Apple AirPods Max zaprezentowane! Najbardziej zaawansowane słuchawki bezprzewodowe na rynku

Apple AirPods Max to najbardziej zaawansowane słuchawki bezprzewodowe, jakie stworzył amerykański producent. Wysoka jakość wykonania w połączeniu z doskonałym brzmieniem ma spełnić oczekiwania wymagających użytkowników! Dużym zaskoczeniem jest również cena nowego modelu od Apple! Zobacz dane techniczne Apple AirPods Max.

Apple AirPods Max to słuchawki bezprzewodowe klasy premium 

Apple dość niespodziewanie zaprezentowało zupełnie nowe słuchawki AirPods Max. Model charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania. Producent nie oszczędzał na materiałach, przez co konstrukcja wygląda znakomicie. Apple chwali się, że wymyśliło słuchawki wokółuszne zupełnie na nowo. Sklepienie z oddychającej siateczki ma równomiernie rozkładać ciężar, przez co nacisk słuchawek na głowę będzie mniejszy.

Rama ze stali nierdzewnej została owinięta miękkim w dotyku materiałem. Teleskopowe ramiona umożliwiają regulację do wybranej pozycji. Całość dopełniają nauszniki wykonane z anodyzowanego aluminium. Pełną izolację gwarantują poduszki wykonane z akustycznie zapamiętującej kształt pianki.

Głównym założeniem inżynierów z Cupertino było idealne dopasowanie słuchawek do głowy użytkownika! Na obudowie znajdziemy pokrętło Digital Crown znane z zegarków Apple Watch, a także przycisk kontroli hałasu.

Apple AirPods Max dane techniczne

 • przetwornik dynamiczny Apple 
 • aktywna redukcja hałasu 
 • tryb kontaktu 
 • adaptacyjna korekcja EQ
 • dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy 
 • czujnik optyczny
 • czujnik pozycji 
 • czujnik wykrywania etui 
 • przyspieszeniomierz
 • żyroskop
 • 9 mikrofonów 
 • pokrętło digital crown
 • przycisk kontroli hałasu 
 • bateria do 20 godzin pracy 

Brzmienie to najmocniejsza strona słuchawek bezprzewodowych AirPods Max 

Apple AirPods Max zostały wyposażone w nowatorskie technologie, które mają dostarczyć niezapomnianych wrażeń podczas słuchania muzyki. Nowy, specjalnie zaprojektowany przetwornik generuje minimalny poziom zniekształceń w całym słyszalnym zakresie. Użytkownik może liczyć na głębokie basy, a także bardzo precyzyjne średnie tony. Na uwagę zasługują również górne dźwięki, które jak zapewnia Apple są niesamowicie wyraziste i nieskazitelnie czyste.

Sześć mikrofonów skierowanych na zewnątrz ma za zadanie wykryć hałasy otoczenia. Dwa kolejne są skierowane do wewnątrz, aby mierzyć wszystko, co słyszy użytkownik. Mikrofony dodatkowo kształtują wiązkę akustyczną, co pozwala na izolowanie głosu podczas połączeń. Dzięki temu za pomocą słuchawek porozmawiasz nawet przy silnym wietrze.

AirPods Max otrzymały czip H1, który znajduje się w każdym nauszniku. 10 rdzeni generuje wysoką moc obliczeniową! Dodatkowo dźwięk obliczeniowy redukuje hałasy otoczenia i dostosowuje brzmienie do ułożenia i dostosowania poduszek. Za pomocą przycisku kontaktu można włączyć tryb przepuszczania dźwięków, dlatego nie musisz obawiać się, że ominie cię to, co dzieje się w okół ciebie.

W słuchawkach bezprzewodowych pojawiła się również adaptacyjna korekcja (EQ), która dostraja dźwięku do akustycznej przestrzeni stworzoną przez poduszki słuchawek. Apple AirPods Max ponadto wykorzystują rozwiązania dobrze znane ze standardowych Apple AirPods. Za pomocą jednego stuknięcia można połączyć się z iPhone’em, iPadem lub komputerem Mac.

Bateria Apple AirPods Max wystarczy na 20 godzin słuchania muzyki, oglądania filmów i rozmów z włączoną redukcją hałasu. Ładowanie odbywa się za pomocą złącza Lightning. Wystarczy 5 minut ładowania, aby zapewnić 1,5 godziny działania słuchawek.

Apple AirPods Max: cena i dostępność 

Apple AirPods Max są dostępne w kolorze srebrnym, zielonym, różowym, błękitnym oraz gwiezdnej szarości. Cena może zaskakiwać! Słuchawki nauszne bezprzewodowe zostały wycenione na 2799 złotych! AirPods Max są już dostępne w sprzedaży, jednak czas oczekiwania może wynosić nawet 12-14 tygodni!

Zdjęcie: Apple

Autor: Bartłomiej Mazurek