Data modyfikacji:

Co kupić na 40. rocznicę ślubu?

 Przeżycie w małżeństwie 40 lat zasługuje na ogromne uznanie, wszak w czasach, gdy 1/3 małżeństw kończy się rozwodem, takie przykłady pokazują, że długoletnia miłość, szacunek, umiejętność kompromisów i znajdywanie za każdym razem złotego środka jest możliwe. Rubinowe gody to bardzo zacny jubileusz małżeństwa. Co kupić na 40. rocznicę ślubu? Oto ciekawe pomysły, z których możecie skorzystać, wybierając prezent dla dziadków lub rodziców. Znajdą wśród nich coś dla siebie także jubilaci, którzy chcą sobie nawzajem podarować coś wyjątkowego.
40 rocznica ślubu

Co kupić na 40. rocznicę ślubu rodziców? Praktyczne prezenty, które sprawdzą się w ogrodzie i w czasie wakacji

Wspólny relaks na łonie natury to coś, co lubi każdy z nas i na pewno nie stroni od niego również para świętująca swoje rubinowe gody. Zatem, co kupić rodzicom na 40. rocznicę ślubu?

Według nas doskonałym wyborem będą personalizowane, składane leżaki, bo taki prezent mogą wykorzystać, kiedy wybierają się sami lub z wnukami do parku na piknik czy organizują go w domu. Mogą być rozłożone także w sytuacji, gdy organizuje się grilla. Sprawdzą się w czasie urlopu. Własne leżaki można postawić nad basenem czy kąpieliskiem. Sprawdzą się także na plaży. Druk z życzeniami jest nadrukowany trwałą metodą i nawet piorąc siedzisko wielokrotnie, nie trzeba obawiać się o jego wypłowienie. Co może być nadrukowane na takim fotelu leżaku? Oczywiście personalizacja. Będą to imiona pary, a także np. napis: „To już 40 lat razem!”. Ponadto w górnej części może być nadrukowane, np. ślubne zdjęcie pary w ramce w kształcie serca albo dwie połówki serca przypominające puzzle, w których znajdą się imiona rodziców. Nadruk sublimacyjny na materiale poliestrowym może być wyrazisty i trwały.

Oprócz wygodnych leżaków można sprezentować rodzicom kosz piknikowy z ręcznikiem. W ten sposób mogą cieszyć się swoim towarzystwem, racząc się domowymi specjałami, np. konfiturami, a także winem na łonie natury, przypominając sobie młodość i ówczesne atrakcje, które czasem były bardzo podobne. Kosz piknikowy z kocem sprawdzi się także w ramach kina plenerowego, a nawet we własnym ogrodzie. Można zdecydować się na model wiklinowy ze sztućcami i talerzykami.

Przez żołądek do serca, czyli pyszne prezenty na 40. rocznicę ślubu dziadków lub rodziców

Co można kupić na 40. rocznicę ślubu dziadków lub rodziców? Na pewno sprawdzą się przetwory, a także aromatyczne kawy czy czekolady z personalizowanymi etykietami. Takie prezenty są ponadczasowe i sprawdzają się na każdą rocznicę ślubu.

Rubiny mają kolor czerwony lub lekko różowy, gdy są oszlifowane, dlatego na rubinową rocznicę ślubu może sprawdzić się czekoladowy telegram wykonany z czekolady ruby, a więc różowej. Można wybrać po prostu prosty napis: „Wszystkiego najlepszego z okazji 40. rocznicy ślubu” albo „40. rocznica ślubu. Niech każdy dzień będzie pełen słodyczy”. Nie brakuje oczywiście konfitur czy miodów pitnych, które można oferować w zestawie i pięknym personalizowanym drewnianym pudełku z życzeniami. W tym przypadku personalizacja będzie się znajdować zarówno na wieku, jak i słoiczkach z wybranymi przetworami. Dla ich miłośników będzie to doskonały prezent.

Dla dziadków czy rodziców, którzy są koneserami kawy czy gorącej czekolady, można wybrać takie w dekoracyjnej puszce, oczywiście opatrzonej okolicznościową i personalizowaną etykietą. Aromatyczny gorący napój mogą pić z personalizowanych kubków, które także można dołączyć do zestawu.

Coś dla ciała i coś dla ducha, czyli co kupić na 40-lecie ślubu?

 Na pewno świetnym pomysłem na prezent na 40. rocznicę ślubu może być również zestaw spa. Ręczniki z personalizacją, świeczki zapachowe z nadrukiem czy też aromatyczna sól do kąpieli doskonale się sprawdzą dla wszystkich, którzy lubią zażyć relaksującej kąpieli w wannie w otoczeniu aromatycznych olejków. Inną propozycją może być pudełko personalizowane na wino, które można wypełnić ulubionym gatunkiem rodziców czy dziadków. Do niego warto dobrać kieliszki z okolicznościową personalizacją.

Album na zdjęcia z życzeniami i dedykacją także jest niezwykle pięknym prezentem, na który warto postawić. Jeśli na przyjęciu rocznicowym będzie fotobudka, jubilaci będą mogli album od razu zapełnić nowymi zdjęciami z bliskimi. Oczywiście można go również wypełnić zdjęciami z czasów młodości jubilatów. Warto skomponować prezent w taki sposób, by było w nim coś dla ciała i coś dla ducha.

Piękne i przytulne dekoracje do domu, czyli co można kupić na 40. rocznicę ślubu?

Wiele osób zastanawia się, co można kupić na 40. rocznicę ślubu. Już spieszymy z dalszymi podpowiedziami. Otóż doskonałym wyborem będą tekstylia do domu, piękne i przytulne dekoracje. Można zdecydować się na poduszki z personalizacją, życzeniami z okazji rocznicy czy też grafiką albo zdjęciem ze ślubu pary obchodzącej swoje 40-te gody. Również ręczniki z personalizacją, na przykład inicjałami pary, świetnie się sprawdzą. Warto również postawić na ramki czy plakaty, które także dodają wnętrzu przytulności, a jednocześnie już zawsze będą przypominać o obchodach 40-lecia małżeństwa i sposobie ich celebracji.

Poduszka z personalizacją na rocznicę ślubu oraz ręczniki z haftem prezent na rocznicę znajdziesz na Ceneo.pl.

Co kupić mężowi na 40. rocznicę ślubu i co kupić żonie? - pomysły dla par z długim stażem.

 Oczywiście nie tylko dzieci, wnuki czy pozostała rodzina, a także znajomi wręczają prezenty z okazji rubinowych godów. Nic nie stoi na przeszkodzie, by małżonkowie przygotowali prezenty dla siebie. Co kupić mężowi na 40. rocznicę ślubu? Na pewno sprawdzi się szlafrok z personalizacją, bo będzie odpowiedni zarówno w domu, jak i w czasie wakacyjnych wyjazdów. Taki sam prezent można podarować żonie.

Dla męża, który jest palaczem, można wybrać cygara z grawerem, a jeśli chcesz oduczyć go nałogu, cygara wykonane z czekolady. Pudełko będzie opatrzone odpowiednim, rocznicowym grawerem. Dla żony można wybrać wino z okolicznościową etykietą. Dla miłośników gotowania i pieczenia świetnym wyborem mogą być fartuchy z nadrukiem. Można zdecydować się także na karafki albo pojemniki na ciasteczka czy samodzielnie upieczony chleb. Karafkę z grawerem można dostać na Ceneo.pl.
Sentymentalnym prezentem będzie też ramka ze zdjęciem ze ślubu. Można usiąść razem i powspominać ten szczególny dzień w życiu, a także przeżyte wspólnie na dobre i na złe 40 lat. Nie trzeba zatem urządzać hucznego przyjęcia, wszak celebracja uczucia jest najważniejsza.
Autorka: Dorota Wacholz