Data publikacji:

Jaką hulajnogę elektryczną do 1000 zł wybrać? Ranking najlepszych modeli

Hulajnogi elektryczne cieszą się niezmienną popularnością, zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci. Dzięki kompaktowym rozmiarom oraz stosunkowo dużej wydajności pozwalają na szybkie przemieszczenie się, ułatwiają dojazd do szkoły lub pracy, świetnie sprawdzają się też podczas weekendowych wypadów do parku. W sklepach znajdziesz niezwykle szeroką ofertę modeli w różnych przedziałach cenowych, jednak w artykule skupiamy się na najtańszych modelach do 1000 złotych. Przekonaj się, którym z nich warto się zainteresować. 
hulajnoga elektryczna do 1000 zł

Hulajnoga elektryczna za 1000 zł – czy warto zdecydować się na zakup?

Przeciętnie hulajnogi elektryczne to wydatek ponad 1500 złotych, czy zatem warto zainteresować się pojazdem do 1000 złotych? Jeżeli kupujesz hulajnogę dla osoby dorosłej, już na początku warto podkreślić, że w tym przedziale cenowym spotkasz się przede wszystkim z pojazdami zaprojektowanymi z myślą o dzieciach i nastolatkach. Warto więc przejrzeć modele, jeśli szukasz chociażby hulajnogi dla 8-latka. Odznaczają się one kilkoma dodatkowymi zabezpieczeniami, chroniącymi najmłodszych przed wypadkami, a także mniejszymi wymiarami i mocą, które uniemożliwiają korzystanie z nich osobom dorosłym. 

Zalety hulajnóg elektrycznych

Z hulajnogi elektrycznej można korzystać także po rozładowaniu się jej akumulatora i w klasyczny sposób odbijać się jedną noga od ziemi. Korzystanie z pojazdu jest bardzo proste i nie wymaga długiej nauki, sterujemy nią również łatwiej niż rowerem, znacznie szybciej się zatrzymamy lub zmienimy kierunek jazdy. Ze względu na wymiary wygodniej poruszamy się nią na zatłoczonych chodnikach. Poruszanie się tym pojazdem sprawia też wiele frajdy, bez względu na wiek.

Hulajnoga elektryczna do 1000 zł – ranking polecanych produktów dla dorosłych

Quer Fast Wheels Zab0020 

Najlepsza hulajnoga elektryczna do 1000 zł przeznaczona dla dorosłych. Pojazd wyposażony został w silnik o mocy 250 W i rozwija maksymalną prędkość do 23 km/h, bez problemu pokonując wzniesienia o nachyleniu do 20 stopni. Urządzenie przeznaczone jest dla osób o maksymalnej wadze 100 kg, do jego zalet należy też wbudowany amortyzator i składa konstrukcja. Akumulator o pojemności 2,2 Ah pozwala teoretycznie na pokonanie dystansu do 8 km, a o stanie baterii informuje wbudowany wskaźnik. 

KuKirin S3 Pro 

Polecana hulajnoga elektryczna do 1000 zł ze składaną konstrukcją. Pojazd mogą obsługiwać osoby o wadze do 120 kilogramów i jest wyposażony w silnik o mocy 250 W, pozwalający na rozwinięcie prędkości do 25 km/h i pokonywanie wzniesień o nachyleniu do 15 stopni. Zaletą modelu jest duży akumulator o pojemności 7,5 Ah, który według producenta gwarantuje zasięg do 30 km. O komfort jazdy dba podwójny system amortyzacji. 

Razor E300S 

Hulajnoga elektryczna do 1000 zł dla dorosłych. Pojazd wyposażony jest w silnik z napędem łańcuchowym o mocy 250 W, który może rozpędzić się do 24 km/h. Zasięg na pełnym ładowaniu wynosi maksymalnie 20 kilometrów. Częścią konstrukcji hulajnogi jest wbudowane krzesełko przeznaczone dla osób o wadze do 100 kg.

Hulajnogi dla dzieci do 1000 zł – ranking polecanych produktów

Razor E90

Najlepsza hulajnoga elektryczna do 1000 zł przeznaczona dla najmłodszych użytkowników. Pojazd ma silnik o mocy 90 W i może rozwijać prędkość do 16 km/h. Koła pokryte są kauczukiem amortyzującym jazdę, a rączki wyściełane są wygodną i miękką pianką. Bateria 7 Ah pozwala na nieprzerwaną jazdę do 80 minut na pełnym ładowanie. Sprzęt przeznaczony jest dla użytkowników o maksymalnej wadze 54 kg. To świetna hulajnoga elektryczna dla 10-latka.

Razor E100 Power Core 

Elektryczna hulajnoga do 1000 zł stworzona z myślą o dzieciach. Model może pochwalić się silnikiem o mocy 100 W, pozwalającym na jazdę z prędkością do 17 km/h. Przednie koło jest pompowane, tylne wykonane zostało z gumy. W pełni naładowana bateria pozwala na ciągłą jazdę przez 60 minut. Model przeznaczony jest dla najmłodszych od 8. roku życia (choć korzystać mogą z niego również 6-latki), o wadze do 54 kg.

Segway Ninebot Kickscooter Zing A6 

Składana hulajnoga elektryczna dla dzieci od 6. do 10. roku życia. Sprzęt wyposażony został w silnik o mocy 60 W i może rozpędzić się do 12 km/h. Na jednym ładowaniu można pokonać na nim ok. 10 kilometrów. Maksymalna waga użytkownika nie powinna przekraczać 50 kilogramów. W komforcie jazdy pomaga antypoślizgowy podest, wykonany z łatwo zmywalnej gumy. 

Segway Ninebot Kickscooter Zing C10 

Dobra hulajnoga elektryczna do 1000 zł przeznaczona dla dzieci. Model ma silnik o mocy 120 W i skierowany jest dla nieco starszych dzieci w wieku od 8 do 14 lat. Pojazd rozpędza się maksymalnie do 16 km/h, na pełnym ładowaniu można pokonać do 10 kilometrów. Bateria ma pojemność 2,5 Ah. Składana konstrukcja ułatwia przenoszenie i składowanie pojazdu. Podest i uchwyty wykonane są z antypoślizgowej gumy. 

Rebel Fun Wheels 

Dobra i tania hulajnoga elektryczna zaprojektowana z myślą o dzieciach. Pojazd wyposażony jest w silnik o mocy 100 W, a także baterię 2 Ah. Maksymalna osiągana prędkość to 12 km/h, hulajnoga poradzi sobie z podjazdami pod kątem 50 stopni. Szacowany czas ładowania wynosi do 180 minut. Na jednym ładowaniu możemy pokonać do 6 km. Urządzenie obsługuje użytkowników o wadze do 50 kilogramów. Obudowa dostępna jest w czterech kolorach (białym, niebieskim, czarnym, różowym).

Najczęściej zadawane pytania o hulajnogę elektryczną

Jaki jest czas ładowania hulajnogi elektrycznej?
Czas ładowania hulajnogi elektrycznej zależy od pojemności baterii, a także warunków otoczenia (najszybciej akumulator przyjmuje energię w temperaturze pokojowej) oraz jakości przewodów i ładowarki. Producenci podają zazwyczaj przybliżony czas uzupełnienia baterii, który wynosi zazwyczaj od kilku do nawet kilkunastu godzin.

Czy hulajnogą można jeździć po ulicy?
Pojazdem tym należy poruszać się wyłącznie po ścieżkach rowerowych, a w przypadku ich braku wybieramy chodnik lub jezdnię czy drogę, na której obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h. W Polsce hulajnoga elektryczna nie może poruszać się szybciej niż 20 km/h, ponieważ przekroczenie tego limitu jest karalne.
Zdjęcie: Envato Elements