Data publikacji:

Jaki soundbar do 500 zł wybrać? 

Jeżeli standardowe głośniki w telewizorze nie są dla ciebie wystarczające, to soundbar stanowi dla nich znakomitą alternatywę. Szukasz taniego i dobrego modelu? Zobacz, jaki soundbar do 500 zł wybrać.

soundbar do 500

Dla kogo soundbar do 500 złotych będzie dobrym wyborem? 

Głośniki nawet w najdroższych telewizorach nie zawsze spełniają oczekiwania użytkowników. Zakup dobrego kina domowego to wydatek nawet kilku tysięcy złotych. Przy ograniczonym budżecie idealnym rozwiązaniem jest soundbar. Dobre soundbary do 500 złotych zazwyczaj są wyposażone w dwa głośniki i jeden subwoofer. Takie połączenie pozwala wyciągnąć z filmów znacznie więcej.

Subwoofer zajmuje zdecydowanie mniej miejsca, co również może mieć kluczowe znaczenie podczas wyboru. W ustalonej cenie możesz liczyć nie tylko na niezłą jakość dźwięku, ale również funkcje bezprzewodowe. Za pomocą modułu Bluetooth bez problemu prześlesz muzykę z urządzenia mobilnego. Jak znaleźć dobry i tani soundbar? Ranking polecanych modeli będzie dla ciebie podpowiedzią. Zobacz, jaki będzie najlepszy soundbar do 500.

Jaki soundbar do 500 zł? Polecane modele

Szukasz soundbaru do komputera lub telewizora? Zobacz nasze propozycje urządzeń do 500 zł.

Sony HT-SF150 

Jeden z najlepszych soundbarów do 500 zł dysponuje mocą 120 W i dwoma kanałami. Głośnik Bass Reflex gwarantuje mocne brzmienie basu, utrzymując jednocześnie szczegółowość i czystość dźwięku. Technologia S-Force Surround ma wypełnić pomieszczenie dźwiękiem przestrzennym. Dodatkowo muzykę można przesyłać za pośrednictwem modułu Bluetooth.

Specyfikacja:

 • moc: 120 W 
 • liczba kanałów: 2
 • łączność bezprzewodowa: Bluetooth 

LG SJ2 

Bardzo elegancki i dobry soundbar do 500 złotych z subwooferem ma moc 100 W, co jest w zupełności wystarczające do uzyskania mocnego dźwięku. Wykorzystanie standardu Dolby Digital dodatkowo wpływa na jakość. System Simplink ułatwia sterowanie subwooferem po podłączeniu do dedykowanego telewizora LG. Wbudowany moduł Bluetooth i elegancki wygląd dopełniają ten model. Zdecydowanie warto po niego sięgnąć.

Specyfikacja: 

 • moc: 100 W 
 • liczba kanałów: 2.1 
 • łączność bezprzewodowa: Bluetooth 

Creative Soundbar Stage 2.1 

To jeden z mocniejszych zestawów na rynku, który łącznie oferuje moc 160 W. Dwa przetworniki generują bardzo czyste brzmienie. Kompaktowy subwoofer nie tylko świetnie gra, ale również zajmuje zdecydowanie mniej miejsca. Oprócz złącza AUX znajdziemy tutaj złącze optyczne oraz moduł Bluetooth. Stosunek jakości do ceny został zachowany w tym modelu znakomicie. 

Specyfikacja: 

 • moc: 160W 
 • liczba kanałów: 2.1  
 • łączność bezprzewodowa: Bluetooth 

Philips HTL1520B 

Jaki soundbar do 500 zł wybrać do powieszenia na ścianie? Niskoprofilowa konstrukcja tego modelu pozwala na zawieszenie go na ścianie, gdzie będzie prezentował się jeszcze lepiej. Dwa kanały i pełnozakresowe przetworniki idealnie sprawdzają się podczas oglądania filmów czy seriali. Nawet gdy dźwięk jest bardzo dynamiczny, soundbar nadal generuje czyste brzmienia pozbawione zakłóceń. Urządzenie a wyposażeniu ma złącze HDMI, Audio, a także USB. 

Specyfikacja: 

 • moc: 70 
 • liczba kanałów: 2.1 
 • łączność bezprzewodowa: Bluetooth 

Sharp HT-SBW110 

Ranking najlepszych soundbarów do 500 złotych kończymy modelem od firmy Sharp. Pod elegancką obudową znajdują się dwa głośniki, natomiast całkowita moc wyjściowa tego zestawu wynosi 180 W. Optyczne wejście cyfrowe idealnie sprawdza się do podłączenia konsoli, czy odtwarzacza. Equalizer ma szereg ustawień, które można dopasować do własnych preferencji. Dla mniej wymagających użytkowników ten model będzie znakomitym wyborem. 

Specyfikacja: 

 • moc: 180 W 
 • liczba kanałów: 2.1  
 • łączność bezprzewodowa: Bluetooth 

Autor: Bartłomiej Mazurek