Data modyfikacji:

Lalki dla dziewczynek w wieku 5 lat

Moda przemija, gusta się zmieniają, lecz jest jeden typ zabawek, który nigdy się znudzi! Lalki do zabawy dla dziewczynek cieszą się nieprzemijającą miłością najmłodszych szkrabów. A to dlatego, że dzieci uwielbiają odgrywać scenki i kopiować świat dorosłych. Zobacz, jakie lalki dla dziewczynek w wieku 5 lat trafią do gustu każdej malutkiej mamy.

lalki dla dziewczynek 5 lat

Jakie lalki dla dziewczynek w wieku 5 lat?

W wieku 5 lat dzieci mają już rozwinięte możliwości zabawy. Obserwują świat dorosłych i uczą się o otaczającym świecie także przez naśladowanie zachowań rodziców. Lalki to od wielu lat modne zabawki dla dziewczynek. Dziewczynki zaczynają wtedy udawać mamy dla swoich lalek. Interesuje je nie tylko noszenie i zabawa lalkami, ale również opieka nad nimi – karmienie, przewijanie, układanie do snu. Dziecko kształtuje w sobie kreatywność, która pozwala na snucie historii i ożywianie zabawek w świecie wyobraźni. 

Lalki do zabawy dla dziewczynek w wieku 5 lat nie tylko pozwalają na wspaniałe spędzanie czasu, ale również uczą empatii, obowiązkowości i pobudzają troskliwość. Wybierz lalkę przyjemną w dotyku, trwałą, dostosowaną do wieku malucha. Najlepiej sprawdzają się w zabawie modele, które ruszają kończynami, pozwalają na czesanie i przebieranie. Możesz sięgnąć po popularne serie, takie jak lalki Enchantimals, Księżniczki Disneya czy Frozen.

Lalki interaktywne dla 5-letnich dziewczynek

Z list ulubieńców nie schodzą lalki interaktywne dla dziewczynek. Dziecko potrzebuje jedynie niewielkiej dozy wyobraźni, aby uwierzyć, że płacząca lala jest prawdziwym dzieckiem, którym musi się zaopiekować. Popularne są lalki z uznanej serii Baby Born. Najnowsze modele posiadają miękkie ciałko, które jeszcze lepiej naśladuje małe dziecko. W zależności od modelu, lalki dla dziewczynek w wieku 5 lat posiadają wiele funkcji. Potrafią spać, jeść, płakać, mówić, a także korzystać z nocniczka. Jak przystało na prawdziwego bobasa – posiadają wyprawki. Lalki z ubrankami dla dziewczynek mają także całe zestawy pieluszek, butelek, śliniaków. Do lalki interaktywnej dla 5-letnich dziewczynek możesz dokupić dodatkowe akcesoria. Twoja córeczka na pewno ucieszy się z kołyski dla lalek.

Barbie – ponadczasowe lalki do ubierania dla dziewczynek w wieku 5 lat

Lalki Barbie nie tracą na popularności. Pozwól swojemu dziecku przeżyć ekscytującą przygodę razem z najpiękniejszą lalką świata. Do wyboru masz cały wachlarz możliwości. Od pojedynczych postaci, po całe zestawy składające się na piękny świat Barbie, w którym nie zabraknie domków, koni i aut. Jeżeli szukasz prezentu dla dziecka do 200 zł, lalka Barbie dla dziewczynki będzie znakomitym pomysłem. Lalka Barbie to jednak nie tylko ślicznotka, która ładnie wygląda. Na rynku znajdziesz modele lalek wzorowane na prawdziwych postaciach. Bez trudu odszukasz także przebojowe, zapracowane lalki dla dziewczynek w wieku 5 lat. Twoja córka będzie mogła wcielić się w rolę reporterki, weterynarza, piłkarki czy naukowca.

Czym byłaby wspaniała Barbie bez mebli, strojów i akcesoriów, które zachwycają małe dziewczynki. Możesz zakupić je w zestawie lub dokupić dodatkowo, aby uzupełnić kolekcję.

Lalka dla 5-letniej dziewczynki prosto z ekranu

Twoje dziecko ma bajkę, którą może oglądać kilkanaście razy? A może śpiewa wszystkie piosenki z filmu animowanego? Wielką frajdę dziewczynką w wieku 5 lat sprawią lalki z ulubionych bajek. Do wyboru masz całą plejadę postaci z najnowszych hitów, jak i wiecznie popularnych klasycznych opowieści dla dzieci, m.in. ponadczasowych historii Disneya.

Lalki do czesania dla dziewczynek 5 lat

Szukasz lalek dla dziewczynek w wieku 5 lat, które przypadną do gustu małym modnisiom? Dzieci w tym wieku uwielbiają przebierać się i naśladować mamę w upiększaniu się. Z lalkami do czesania młode stylistki mogą układać wymyślne fryzury i wspaniale bawić się z eksperymentami w wyglądzie. Może twoje córka wypróbuje na swojej lalce którąś z modnych fryzur dla dzieci? W roli modelek dobrze sprawdzą się także typowe lalki z długimi włosami dla dziewczynek. Dzięki możliwości zmiany wyglądu lalki, dobra zabawa nigdy się nie kończy!

Autorka: Joanna Szczygłowska