Data modyfikacji:

Premiera bezprzewodowych słuchawek nausznych Marshall Major IV 

Czwarta generacja kultowych słuchawek Marshall Major IV przynosi jeszcze dłuższy czas pracy na baterii, a także możliwość ładowania indukcyjnego. Na tym jednak nie koniec, ponieważ producent zadbał o wysoką jakość dźwięku. Przedstawiamy specyfikację Marshall Major IV.

marshal major iv

Marshall Major IV jeszcze lepsze od poprzedników!

Marshall to dobrze znany producent, który na rynku słuchawek cieszy się bardzo dużym uznaniem. Trzy generacje serii Major znalazły szerokie grono zadowolonych odbiorców. Teraz producent postanowił pokazać nowy model Marshall Major IV. Nowe słuchawki bezprzewodowe ważą 165 gramów i są wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale.

Wzornictwo nawiązuje do poprzednich generacji, oferując kompaktowe rozmiary i elegancki wygląd. Nowy klips pozwala na złożenie słuchawek Marshall Major IV, przez co są one jeszcze mniejsze, co przyda się chociażby podczas podróży. Nauszniki wykonano z miękkiego materiału, dlatego wielogodzinne słuchanie muzyki nie powoduje dyskomfortu.

Marshall Major IV specyfikacja

 • średnica membrany 40 mm 
 • impedancja 32 Ω
 • dynamika: 99 dB SPL 
 • pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz 
 • moduł Bluetooth 5.0 
 • zasięg połączenia do 10 metrów 
 • wbudowany mikrofon 
 • wbudowane pokrętło sterowania 
 • czas pracy na baterii do 80 godzin 
 • szybkie ładowanie 
 • waga: 165 g 

Imponujący czas pracy na baterii i doskonała jakość dźwięku słcuhawek Marshall Major IV

Marshall Major IV otrzymały dynamiczne 40-milimetrowe przetworniki. Dzięki temu uzyskujemy czyste dźwięki wzbogacone o wyczuwalne basy. Ciepłe średnie tony w połączeniu z bardzo wyraźnymi tonami wysokimi wpływają na doskonałe brzmienia niezależnie od gatunku muzycznego.

W nowym modelu nie zabrakło wbudowanego mikrofonu i pokrętła do sterowania muzyką. Jego możliwości nie opierają się wyłącznie do regulacji głośności, ponieważ użytkownik może odbierać, odrzucać lub kończyć połączenia. To bardzo wygodne rozwiązanie!

Czas pracy na baterii w bezprzewodowych słuchawkach nausznych robi ogromne wrażenie. Wbudowany akumulator przy połączeniu Bluetooth gwarantuje aż 80 godzin pracy! To doskonały wynik, który stawia nowy model w absolutnej czołówce.

Świetnie sprawdzi się również technologia szybkiego ładowania. Wystarczy 15 minut ładowania, aby zapewnić sobie kolejne 15 godzin działania. Na dostarczenie energii od 0 do 100% będziemy potrzebować trzech godzin. Co ciekawe, Marshall Major IV mogą być ładowane indukcyjnie. Jeśli masz pod ręką telefon z funkcją ładowania zwrotnego, to szybko uzupełnisz energię. Całą konstrukcję dopełnia moduł Bluetooth 5.0, którego zasięg połączenia wynosi nawet 10 metrów!

Marshall Major IV: cena i premiera

Marshall Major IV zostały wycenione na kwotę 549 złotych. Czy warto zdecydować się na nowy model? Jeśli zależy ci na znacznie dłuższym czasie pracy na baterii, to ten model poradzi sobie dużo lepiej niż wersja trzecia. Wprowadzone zmiany wpływają na komfort użytkowania, a także lepszą jakość dźwięku. Wszystko wskazuje na to, że Marshall Major IV będą kolejnym hitem!

Zdjęcia: Marshall

Autor: Bartłomiej Mazurek