Data publikacji:

Smartfony Google Pixel właśnie trafiły do produkcji!

google pixel trafily do produkcji
Do sieci trafiły informacje, że koncern Foxconn rozpoczął już produkcje najnowszych smartfonów Google, wchodzących w skład rodziny Pixel. Wiele doniesień wskazuje na to, że możemy spodziewać się dwóch urządzeń. Pierwszy z nich to długo wyczekiwany model ze składanym ekranem, który nazywać się będzie Google Pixel Fold lub Pixel Notepad.
Z nieoficjalnych doniesień wynika, że smartfon zostanie wyposażony w elastyczny ekran o przekątnej 5,85 cala. Wewnątrz urządzenia ma się znajdować autorski układ mobilny Google Tensor. Natomiast jeśli chodzi o zdjęcia, to główny aparat ma składać się z dwóch obiektywów – podstawowego o rozdzielczości 12,2 Mpix oraz szerokokątnego o rozdzielczości 16 Mpix.
Drugim smartfonem, który trafił już do produkcji, ma być flagowy model Pixel 7 Ultra. Prawdopodobnie zostanie on wyposażony w sensor fotograficzny Sony IMX787. Ponadto urządzenie ma posiadać ceramiczną obudowę oraz ekran o rozdzielczości 2K.
Wszystkie przedstawione tutaj wiadomości to na razie nieoficjalne informacje. Musimy poczekać, aż firma Google je potwierdzi.
Zdjęcie: Envato Elements
Karolina Grad
Karolina Grad

Książki, muzyka i nowinki technologiczne – to jest to, co daje mi energię bardziej niż poranna kawa! Oprócz tego lubię rysować i tworzyć, a jeśli wystarczy mi dnia, wychodzę na spacer i zabieram ze sobą aparat!