Data modyfikacji:

POCO X4 GT – Xiaomi ujawniło ceny smartfonów!

Telefon za grosze – tak, to możliwe! POCO X4 GT, czyli kolejna wyczekiwana propozycja od Xiaomi, nazwany został najtańszym telefonem 2022 roku. Czy słusznie? Sprawdzamy!

Ile kosztuje POCO X4 GT?

Z najnowszych informacji producenta dowiadujemy się, że POCO X4 GT będzie dostępny w 2 wersjach. Pierwsza z nich będzie miała 128 GB, druga 256 GB pamięci. I to właśnie pojemność telefonu będzie odgrywała kluczową rolę w cenie urządzenia. Za smartfon w wersji 128 GB musimy zapłacić 1899 złotych, z kolei 256 GB  to koszt rzędu 1999 złotych. Niewykluczone, że producent przygotuje atrakcyjną promocję na start sprzedaży POCO X4 GT.

Kiedy premiera POCO X4 GT w Polsce?

Producent w tym tygodniu zaprezentuje dwa najnowsze modele swoich smartfonów – POCO F4 oraz POCO X4 GT. Jaka będzie ich kolorystyka? Oczywiście czerń, srebro oraz odcienie niebieskiego. Czekamy zatem niecierpliwie i już szykujemy się do testów nowości od Xiaomi!

W czym tkwi fenomen POCO X4 GT?

O telefonach od Xiaomi można by pisać godzinami, dniami, a może nawet tygodniami. Jednak skupmy się na najważniejszej premierze tego tygodnia, czyli POCO X4 GT! Producent wyposażył urządzenie w aż 144 Hz odświeżanie! Dla porównania – najnowszy Xiaomi 12 pro ma ,,jedynie’’ 120 Hz. Imponujące prawda? Ale to nadal nie wszystko. 6,6- calowy panel LCD, 8 GB RAM i wytrzymały akumulator 5080 mAh. Brzmi dobrze?
Zatem zapraszamy na premierę online obu urządzeń, na której poznamy zapewne więcej szczegółów dotyczących POCO X4 GT, które na razie pozostają jeszcze owiane tajemnicą.
Zdjęcie: Rawpixel / Envato Elements