Data publikacji:

Jaki prezent dla mamy, która wszystko ma, wybrać?

Czy istnieje prezent dla mamy, która wszystko ma? Czy coś może usatysfakcjonować taką osobę? Sprawić jej radość? Czy istnieje jakiś przedmiot, którego już wcześniej sobie nie kupiła? Jeśli taka mama ma wszystko, to znaczy, że nie ma co iść sztampową drogą, szukając dla niej prezentu. Wytaczamy więc kolubrynę. Wkraczamy na wąskie ścieżki, by dotrzeć do takich prezentów, które spodobają się mamie, która wszystko ma. Idziesz z nami? 

prezent dla mamy

Sprawa jest dość skomplikowana, bo jeśli ktoś ma wszystko, to czego jeszcze mu brakuje? Z pewnością nowego zestawu ręczników kąpielowych nie... Ani też perfum o niespotykanie ponętnym zapachu. Trefnym pomysłem będą także kolejne złote kolczyki, nowa broszka czy nawet bogata kolia, bo ona albo już to ma, albo jest na tyle zamożna, że stać na poniesienie tego typu wydatków.

Czego potrzebuje mama, która wszystko ma? Są to prezenty nietypowe. Niesztampowe. Takie, w które dający wkłada dużą część swojego serca, oraz takie, które prowadzą obdarowaną osobę do miłych przeżyć i wspomnień, a same w sobie są szalenie atrakcyjne. Które odrywają od codzienności, przenoszą do świata marzeń i odkrywają piękno życia. A także brania i dawania - prezentów :) 

Prezent dla mamy, która wszystko ma

Jeśli nawet wydaje ci się, że twoja mama wszystko ma, być może znajdziesz jakąś lukę i wraz z naszymi pomysłami sprawisz swojej matce największą radość.

Kobieca sesja zdjęciowa

Zaproś mamę do studia fotograficznego lub w plener z profesjonalnym fotografem. Najpierw zadbaj o to, by ułożyła włosy, wykonała makijaż i zabrała kreacje podkreślające jej kobiecość. Nawet, gdy podczas sesji będzie czuła się nieco skrępowana, widząc wywołane zdjęcia, podziękuje ci stokrotnie za taki prezent. Wszak to, co uwiecznione na fotografii, będzie trwać tam na zawsze. Czas mija. Kobieca sesja zdjęciowa sama w sobie wyzwala pokłady energii, seksapilu i pożywnych wibracji. Dobry fotograf zrobi twojej mamie ujęcia, o jakich nie śniła! I to wszystko bez spiny, stresu i nadmiernych oczekiwań. Naturalnie, z pasją i wdziękiem.

Wizyta u fizjoterapeuty 

Brzmi niemiło? Kości się przestawiają, mięśnie napinają, a skóra czerwienienie od nacisku? Boli. Prawda, może i wizyta u fizjoterapeuty nie należy do najmilszych, ale założę się, że twoja mama, która ma wszystko, regularnie chodzi do kosmetyczki i na masaże, bo to jest przyjemne. Wizyta u fizjoterapeuty rozluźni jej mięśnie tysiąc razy bardziej niż najlepszy masaż. Zniweluje przykry ból w lędźwiach. Dobry fizjoterapeuta wskaże obszary mięśniowe, nad którymi mama powinna przykładać szczególną wagę podczas ćwiczeń fitnessu. Sto procent korzyści dla długotrwałego zdrowia twojej mamy.

Spotkanie z autorem książki

Kolejna książka ulubionego autora dla osoby, która ma wszystko, to nie jest najtrafniejszy pomysł niestety. Ale już spotkanie z autorem ukochanej serii powieści to jest to! Jeśli więc wiesz, że twoja mama uwielbia Olgę Tokarczuk, Marcina Gutowskiego, Katarzynę Bondę (czy dowolnie innego pisarza), a gdzieś (nawet na drugim końcu Polski) organizowane jest spotkanie autorskie z twórcą, kupuj bilety i zabierz tam swoją mamę. To będzie niesamowite spotkanie! Spędźcie resztę tego dnia razem: na pogaduchach, kawie i spacerach. Założę się, że to będzie najlepszy prezent dla twojej mamy, która wszystko ma.

Koncert gwiazdy

Czasem jest tak, że niektórzy marzą o pójściu na koncert swojego muzycznego idola, a nigdy nie kupują biletu. Z różnych powodów. Znasz to? Ale koncertu gwiazdy, którą ubóstwia twoja mama, przegapić nie możesz. I ty o tym dobrze wiesz! U2 przyjeżdża do Polski? Patrycja Markowska pojawia się w Lublinie? A może Andrea Bocelli zawitał do Berlina? Wszędzie jest blisko, gdy tylko chcesz zabrać mamę na dobry koncert jej ulubionej gwiazdy. I nawet, jeśli nie lubisz tego typu muzyki, dobrze zrobisz, gdy kupisz też bilet dla siebie i przetrwasz te kilka godzin… :)

Skok ze spadochronem albo skok na bungee 

Co kupić osobie, która wszystko ma? Ciężko zdecydować się na coś z przedmiotów, ale atrakcji z adrenaliną do wyboru jest wiele. Skok ze spadochronem daje frajdę, wyzwala pokłady adrenaliny i endorfin. Skok na bungee wyzwala niesamowitą energię, fascynuje i porywa. Tego się nie zapomina! Skoczcie razem! To będzie niesamowite!  

Lot balonem

Mniej szalona odmiana pomysłu na prezent dla osoby, która wszystko ma. A widoki niezapomniane. Nieważne, czy wybierzesz opcję lotu nocą nad Krakowem, czy za dnia nad Krainą Wielkich Jezior Mazurskich, wiedz, że trafisz w sedno. Bo podziwiać widoki z wysokości 150 metrów nad ziemią to doznanie, które pamięta się latami. Mama doświadczy niecodziennych widoków, które już na zawsze pozostaną w jej sercu.

Kurs hobbystyczny

Na prezent dla mamy, która wszystko ma, to rozwiązanie łączące jej ciche, domowe hobby z profesjonalnym instruktarzem. Kurs fotografii, warsztaty z ceramiki, a może kurs pole dance? Co sprawi twojej mamie dużo przyjemności? Czym chcesz ją zaskoczyć w tym roku?

Live band na imprezę do mamy 

Kameralny koncert ulubionego zespół w domu twojej mamy podczas jej imprezy urodzinowej? To 100% zaskoczenia, które wzruszy mamę, rozbawi i sprawi, że wyjdzie na parkiet i da czadu przy swoich ukochanych kawałkach! Efekt WOW murowany! Goście oszaleją z zachwytu! A mama, która wszystko ma… założę się, że takiego prezentu nigdy wcześniej nie dostała.

Wiemy, jak trudno jest wybrać prezent dla mamy, która wszystko ma. Dlatego ruszyliśmy głową i podpowiadamy. Mamy nadzieję, że jesteśmy pomocni i że oczarujesz swoją mamę prezentem.

Autorka: Ewa Doniec