Data publikacji:

Ranking transmiterów FM. Wybieramy transmiter samochodowy

Chcesz cieszyć się swoją ulubioną muzyką podczas podróży samochodem? Mamy na to sposób. Sprawdź nasz ranking transmiterów FM i wybierz model, który spełni wszystkie twoje oczekiwania.

Ranking transmiterów FM

Transmiter do samochodu – co to jest i jak działa?

Transmiter FM to jeden z najprostszych sposobów na to, by słuchać swoich ulubionych płyt w starszych modelach samochodu. Działanie tego urządzenia jest naprawdę proste.

Transmiter FM służy do podłączenia własnego urządzenia (smartfona, telefonu lub odtwarzacza CD) do samochodowego zestawu stereo. Transmitery przesyłają dźwięk sygnału FM o niskiej mocy, które odbiera radio samochodowe. Kto powinien się zaopatrzyć w transmiter FM do auta?

Wszystkie osoby, które mają samochód bez odtwarzacza CD lub złącza USB. Posiadając transmiter FM, nie musisz już przejmować się tym problemem – wystarczy, że podłączysz transmiter do auta i możesz słuchać tego, czego chcesz.

Transmiter do samochodu wykorzystuje zazwyczaj energię z gniazdka zapalniczki. Oprócz tego w sklepach dostępne są: transmiter samochodowy Bluetooth, na karty pamięci lub gniazdo USB.

Po podłączeniu transmitera do źródła zasilania, należy je połączyć z urządzeniem nadającym muzykę. Jak to zrobić? Włącz Bluetooth w obu urządzeniach, a następnie je sparuj. W przypadku transmiterów starszego typu skorzystaj z kabla lub pendrive’a.

Ostatnim krokiem jest sparowanie transmitera z radiem samochodowym. Zarówno w transmiterze, jak i w radiu należy wybrać to samo pasmo częstotliwości FM. Tylko wtedy transmiter będzie działał prawidłowo.

Sprawdź również ranking najlepszych wideorejestratorów do samochodu.

Rock Transmiter FM – dobra jakość w atrakcyjnej cenie

To świetny gadżet dla osób, które lubią wielofunkcyjne rozwiązania. To nie tylko transmiter FM, ale także ładowarka samochodowa. Przyda się wszystkim osobom, które dużo czasu spędzają w samochodzie i zawsze chcą mieć dostęp do swoich ulubionych piosenek.

Zadaniem tego produktu jest transmisja ścieżki audio z twojego urządzenia mobilnego do głośników w samochodzie. Jest to możliwe dzięki połączeniu Bluetooth i lokalnemu sygnałowi FM. To jednak nie wszystko – oprócz przesyłania dźwięku, transmiter posiada także funkcję odtwarzania muzyki z kart pamięci masowej (do 32 GB).

Transmiter po podłączeniu do Bluetooth ma aż 10 metrów zasięgu działania. Urządzenie posiada napięcie robocze 12 V–24 V oraz 2 porty USB – 1 A oraz 3,4 A. To jednak nie wszystko – korzystając z urządzenia, zyskujesz możliwość wygodnego przyjmowania i odrzucania połączeń. Oprócz tego możesz odtwarzać muzykę z pamięci przenośnej.

Nie musisz martwić się o każdorazowe parowanie transmitera – posiada on funkcję zapamiętywania ostatnio sparowanego urządzenia oraz łączenia się z nim. Nowoczesny design i niewielkie rozmiary to kolejne zalety tego transmitera.

Art Transmiter Fm – dla wymagających

Czy to najlepszy transmiter FM do samochodu? Prawdopodobnie tak. Wszystko za sprawą zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które znajdziesz w tym urządzeniu. To dobry transmiter FM, który został wyposażony w transmisję Bluetooth oraz funkcję zestawu głośnomówiącego.

Pozwala na bezprzewodową transmisję nie tylko muzyki, ale także rozmów telefonicznych. A to wszystko z telefonu komórkowego podłączonego bezpośrednio do samochodowego systemu audio. By korzystanie z tego transmitera było maksymalnie proste, urządzenie ma również możliwość odtwarzania muzyki z kart SD, odtwarzacza MP3/MP4 lub przenośnego dysku USB do samochodowego systemu audio.

Na szczęście nie musisz obawiać się o to, że twoje urządzenia mobilne (telefon lub tablet) się rozładują. Możesz je wygodnie ładować przez port USB (5 V/2.1 A). Transmiter pobiera energię przez gniazdo samochodowe 12/24 V.

Forever Transmiter FM – dobry transmiter FM do samochodu

Jaki transmiter FM kupić? Naszym zdaniem z przesyłaniem muzyki doskonale poradzi sobie Forever Transmiter FM. To niezwykle kompaktowe urządzenie, które spełni wszystkie twoje potrzeby.

Transmiter Bluetooth do samochodu został wyposażony w ładowarkę, podwójne złącze USB oraz zestaw głośnomówiący. Możesz sterować wszystkimi połączeniami bez konieczności brania telefonu do ręki. Wystarczy, że naciśniesz odpowiedni przycisk na transmiterze. Dzięki temu zachowasz bezpieczeństwo podczas podróży samochodem.

Co wyróżnia ten transmiter FM? Oprócz rozwiązań technologicznych, twoją uwagę z pewnością zwróci też nowoczesny, stylowy design. Wbudowany wyświetlacz LCD znacznie ułatwia korzystanie z transmitera i sprawia, że każda jazda samochodem będzie jeszcze bardziej komfortowa.

Baseus Transmiter Fm – muzyka, jaką lubisz

Nasz ranking transmiterów nie mógł obyć się bez tego modelu. Dlaczego? Trudno o bardziej zaawansowany technicznie transmiter FM w tej cenie. Ten transmiter został wyposażony w dwa porty USB oraz zestaw głośnomówiący.

To funkcjonalne urządzenie, które sprawdzi się w każdym samochodzie starszej generacji. Wystarczy, że podłączysz je do gniazda zapalniczki i masz dostęp do swojej ulubionej muzyki. Urządzenie połączy się z samochodowym systemem audio poprzez USB lub Bluetooth.

Kupując ten transmiter FM, możesz cieszyć się z komfortowych rozmów telefonicznych podczas prowadzenia samochodu. Umożliwia to wbudowany mikrofon oraz funkcja odbierania połączeń za pomocą jednego przycisku.

Autorka: Patrycja Hendzel