Ranking wag łazienkowych

Wagi łazienkowe mechaniczne są przodkami wag elektronicznych. Wagi łazienkowe elektroniczne mają dokładniejszy pomiar niż wagi mechaniczne. Wagi mechaniczne są wprawdzie tańsze, ale różnica cen nie jest duża. Dodatkowo wagi elektroniczne poza samą możliwością ważenia są wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak na przykład analiza tkanki tłuszczowej czy zapamiętanie użytkowników. Odpowiedź jest zatem prosta. Złoty pas w wadze ciężkiej należy się wadze elektronicznej.

Jaką wagę łazienkową kupić?

Przy tworzeniu naszego rankingu najlepszych wag łazienkowych wzięliśmy pod uwagę między innymi zakres oraz dokładność pomiarów wag łazienkowych. Minimalny zakres dla wag wynosi około 2-3 kilogramy. Maksymalny może się wahać od 120 do nawet 250 kilogramów. Wybór zakresu wagi jest w dużej mierze sprawą indywidualną. Jeżeli z wagi łazienkowej będzie korzystał więcej niż jeden domownik, najlepiej wybrać bardziej uniwersalną wagę łazienkową o większym zakresie.

Bardzo ważnym parametrem jest dokładność pomiarów. Im waga łazienkowa jest bardziej dokładna, tym lepiej. Ceneo.pl poleca wagi łazienkowe elektroniczne, które są bardziej dokładne od wag mechanicznych – dokładność pomiarów wag elektronicznych wynosi nawet do 50 gramów.

Najlepsza waga łazienkowa

Poza zakresem oraz dokładnością pomiarów porównaliśmy wagi łazienkowe również pod kątem materiału wykonania. Ważne jest, aby waga łazienkowa była wytrzymała. Najtańszym materiałem jest plastyk, który jest jednak mało wytrzymały. Z tej opcji najlepiej zrezygnować. Może się okazać, że oszczędność obróci się przeciwko Tobie – waga łazienkowa szybko się uszkodzi i będzie trzeba kupić następną.

O wiele bardziej wytrzymałe są wagi łazienkowe wykonane ze szkła lub stali. Ceneo.pl dba o Twoje bezpieczeństwo. Dlatego polecamy Ci wagi łazienkowe z antypoślizgową platformą. Wagi łazienkowe różnią się również wyglądem – kształtem, kolorem czy wzorami. Żaden z tych elementów nie wpływa na jakość ważenia. Wybór w tym wypadku zależy tylko od Twoich indywidualnych upodobań.

Waga łazienkowa to standardowe wyposażenie domu. Z tych przydatnych urządzeń korzystają niemal wszyscy. Dlatego też na rynku dostępnych jest wiele modeli, co sprawia, że trudniej dokonać wyboru. Ranking najlepszych wag łazienkowych od Ceneo.pl pomoże Ci w podjęciu decyzji.


Sprawdź golarki do ubrań

Polecane artykuły

wentylator do domu i biura

Najlepsze wentylatory do domu i biura. Ranking wentylatorów pokojowych

2021-06-16
Jaki wentylator do pokoju lub biura wybrać? Sprawdź ranking wentylatorów pokojowych.
jak ochłodzić pokój

Jak ochłodzić pokój? Sprawdzone sposoby

2021-06-14
Tropikalne upały na dobre zagościły w naszym kraju. Coraz więcej osób każdego lata zmaga się z tym, jak poradzić sobie z wysokimi temperaturami w mieszkaniu. Na szczęście istnieją rozwiązania tego problemu. Jak ochłodzić pokój? Sprawdź nasze skuteczne sposoby!
odkurzacz do 300 zł

Jaki odkurzacz do 300 zł wybrać? Polecane tanie modele odkurzaczy

2021-06-12
Odkurzacz to jedno z podstawowych urządzeń gospodarstwa domowego, bez którego regularne porządki stają się niezwykle żmudnym i kłopotliwym zadaniem. Chociaż w sklepach nie brakuje modeli w cenach powyżej tysiąca złotych, to równie popularne wśród klientów są mniejsze, prostsze i tańsze urządzenia, dlatego też przedstawiamy ranking polecanych odkurzaczy do 300 złotych.
jaki wentylator kolumnowy

Jaki wentylator kolumnowy kupić?

2021-05-31
Wentylator powietrza to doskonały sposób na przyniesienie sobie ulgi w upalne letnie dni. Ustawiając urządzenie w dowolnym pomieszczeniu w domu, mieszkaniu lub w biurze, można zaznać chwili wytchnienia od doskwierającego, wszechobecnego skwaru i duchoty. Na rynku, obok tradycyjnych wentylatorów, dostępne są także inne rodzaje tego typu urządzeń, a wśród nich wentylatory kolumnowe. Czym są te urządzenia, w jaki sposób działają, co odróżnia je od wentylatorów klasycznych, a także jaki wentylator kolumnowy kupić, by spełniał nasze oczekiwania?