Ranking wag łazienkowych

Wagi łazienkowe mechaniczne są przodkami wag elektronicznych. Wagi łazienkowe elektroniczne mają dokładniejszy pomiar niż wagi mechaniczne. Wagi mechaniczne są wprawdzie tańsze, ale różnica cen nie jest duża. Dodatkowo wagi elektroniczne poza samą możliwością ważenia są wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak na przykład analiza tkanki tłuszczowej czy zapamiętanie użytkowników. Odpowiedź jest zatem prosta. Złoty pas w wadze ciężkiej należy się wadze elektronicznej.

Jaką wagę łazienkową kupić?

Przy tworzeniu naszego rankingu najlepszych wag łazienkowych wzięliśmy pod uwagę między innymi zakres oraz dokładność pomiarów wag łazienkowych. Minimalny zakres dla wag wynosi około 2-3 kilogramy. Maksymalny może się wahać od 120 do nawet 250 kilogramów. Wybór zakresu wagi jest w dużej mierze sprawą indywidualną. Jeżeli z wagi łazienkowej będzie korzystał więcej niż jeden domownik, najlepiej wybrać bardziej uniwersalną wagę łazienkową o większym zakresie.

Bardzo ważnym parametrem jest dokładność pomiarów. Im waga łazienkowa jest bardziej dokładna, tym lepiej. Ceneo.pl poleca wagi łazienkowe elektroniczne, które są bardziej dokładne od wag mechanicznych – dokładność pomiarów wag elektronicznych wynosi nawet do 50 gramów.

Najlepsza waga łazienkowa

Poza zakresem oraz dokładnością pomiarów porównaliśmy wagi łazienkowe również pod kątem materiału wykonania. Ważne jest, aby waga łazienkowa była wytrzymała. Najtańszym materiałem jest plastyk, który jest jednak mało wytrzymały. Z tej opcji najlepiej zrezygnować. Może się okazać, że oszczędność obróci się przeciwko Tobie – waga łazienkowa szybko się uszkodzi i będzie trzeba kupić następną.

O wiele bardziej wytrzymałe są wagi łazienkowe wykonane ze szkła lub stali. Ceneo.pl dba o Twoje bezpieczeństwo. Dlatego polecamy Ci wagi łazienkowe z antypoślizgową platformą. Wagi łazienkowe różnią się również wyglądem – kształtem, kolorem czy wzorami. Żaden z tych elementów nie wpływa na jakość ważenia. Wybór w tym wypadku zależy tylko od Twoich indywidualnych upodobań.

Waga łazienkowa to standardowe wyposażenie domu. Z tych przydatnych urządzeń korzystają niemal wszyscy. Dlatego też na rynku dostępnych jest wiele modeli, co sprawia, że trudniej dokonać wyboru. Ranking najlepszych wag łazienkowych od Ceneo.pl pomoże Ci w podjęciu decyzji.


Sprawdź golarki do ubrań

Polecane artykuły

Maszyna do szycia skóry

Wybieramy maszynę do szycia skóry

2020-10-20
Zakładasz własną markę modową i będziesz szyć torby ze skóry? A może planujesz tworzyć akcesoria ze skóry dla siebie? Potrzebna ci będzie maszyna do szycia skóry. Podpowiadamy zatem, na co zwrócić uwagę, wybierając maszynę, którą będziesz szyć skórę.
żelazko

Jak działa gerenator pary i jakie żelazko z generatorem pary wybrać?

2020-09-30
Nie należysz do grona miłośników prasowania? Być może problem tkwi w używanym przez ciebie sprzęcie. Z pomocą nowoczesnych technologii producenci urządzeń AGD stworzyli generatory pary, czyli żelazka, dzięki którym usuwanie zagnieceń z ubrań staje się szybsze, łatwiejsze i przyjemniejsze. Sprawdź nasz ranking polecanych modeli żelazek z generatorem pary.
waga

Jak wybrać wagę z pomiarem tkanki tłuszczowej?

2020-09-29
W obecnych czasach zwiększa się świadomość zagrożeń związanych ze spożywaniem za dużej ilości tłuszczu i konsekwencji, do których może to prowadzić. Tym samym coraz więcej osób odczuwa potrzebę kontrolowania wielkości swojej tkanki tłuszczowej. Waga łazienkowa z pomiarem tkanki tłuszczowej może bardzo nam pomóc w przysłowiowym trzymaniu ręki na pulsie. O czym pamiętać przy kupnie takiej wagi? Przed wami kilka cennych wskazówek.
osuszacz powietrza

Jaki osuszacz powietrza do domu?

2020-09-03
Wysoka wilgotność powietrza w mieszkaniu może prowadzić nie tylko do dyskomfortu, ale także do rozwoju niebezpiecznej pleśni i bakterii, które zagrażać będą naszemu zdrowiu. Problemom tego typu zapobiegnie osuszacz powietrza do domu. Sprawdź, jaki osuszacz powietrza wybrać.