Data modyfikacji:

Realme Buds Air 2. Kiedy premiera? Jaka specyfikacja? 

Realme Buds Air 2 to budżetowe słuchawki typu True Wireless, które wyposażono w aktywną redukcję hałasu. To jednak nie jedyne nowości, jakie producent zastosował w tym modelu! Sprawdź pełną specyfikację Realme Buds Air 2! 

Realme Buds Air 2, czyli świetne słuchawki True Wireless 

Słuchawki True Wireless podbijają rynek i coraz więcej producentów decyduje się na ich wprowadzenie do swojej oferty. Redmi Buds Air 2 powstały we współpracy z zespołem muzyki elektronicznej Chainsmokers. Przy ich pomocy udało się opracować nowe technologie, poprawiające jakość dźwięku.

Producent zdecydował się na zastosowanie 10 mm przetworników, które otrzymały powłokę z węgla diamentopodobnego. W połączeniu z czułymi komponentami audi dźwięk jest czysty i pozbawiony jakichkolwiek zniekształceń. Producent chwali się również, że nowy model ma wyraźnie wyczuwalne basy.

Jedną z mocniejszych stron Redmi Buds Air 2 jest obecność aktywnej redukcji hałasu. Słuchawki bezprzewodowe są w stanie wyciszyć hałas o natężeniu do 25 dB. Większość dźwięków o niskiej częstotliwości bez problemu zostanie zredukowanych. To sprawia, że możesz skupić się na ulubionych utworach podczas jazdy komunikacją miejską, czy poruszaniem się w tłumie ludzi.

Zastosowanie zaawansowanych mikrofonów przełożyło się również na lepszą jakość rozmów. Warto dodać, że również wtedy jest aktywna redukcja hałasów, dlatego usłyszysz swojego rozmówcę bez względu na to, co dzieje się wokół Ciebie.

Jedna słuchawka Realme Buds Air 2 waży zaledwie 4.1 grama, dlatego podczas noszenia jest praktycznie niewyczuwalna. Wodoszczelność klasy IPX5 sprawia, że z zestawu można korzystać nawet podczas intensywnego treningu. Słuchawki przeszły rygorystyczne testy, które potwierdzają doskonałą wytrzymałość.

Redmi Buds Air 2 dysponują akumulatorem pozwalającym na 5 godzin słuchania muzyki. Ten czas można wydłużyć do maksymalnie 25 godzin poprzez zastosowanie bezprzewodowego etui ładującego. Technologia błyskawicznego dostarczania energii po 10 minutach ładowania zapewnia 120 minut kolejnego odtwarzania utworów. To bardzo dobry wynik!

Realme Buds Air 2 specyfikacja

  • łączność: Bluetooth 5.2 
  • aktywna redukcja hałasu 
  • przetwornik 10 mm 
  • praca na baterii do 4 godzin (włączone ANC) 
  • praca na baterii do 22 godzin z wykorzystaniem etui ładującego 
  • podwójny mikrofon 
  • wodoszczelność IPX5 

Realme Buds Air 2 nie tylko do słuchania muzyki! 

Słuchawki bezprzewodowe mają moduł Bluetooth 5.2, który zapewnia dwukanałową transmisję. To powoduje, że Realme Buds Air 2 mogą być wykorzystywane również w grach. Opóźnienie w specjalnym trybie dla graczy wynosi do 88 ms. Taki rezultat jest o 35% lepszy od poprzedniego modelu.

Ponadto, słuchawki mają inteligentny czujnik, który w momencie wyjęcia słuchawek z ucha zatrzymuje odtwarzanie muzyki. Technologia Fast Pair pozwala na błyskawiczne połączenie Realme Buds Air 2 z telefonem wyposażonym w system Android. Całość dopełnia dotykowy panel sterujący, który znacznie ułatwia zmianę głośności, czy przełączanie utworów.

Redmi Buds Air 2: cena i dostępność 

Realme Buds Air 2 są dostępne do kupienia w Polsce w cenie 229 złotych. Do wyboru mamy wersję czarną oraz białą. W tak atrakcyjnej cenie dostajemy znakomite słuchawki bezprzewodowe!

Zdjęcie: Realme
Autor: Bartłomiej Mazurek