Data modyfikacji:

Realme Buds Q2. Kiedy premiera? Jaka specyfikacja? 

Realme Buds Q2 to budżetowe słuchawki typu True Wireless, które na tle konkurencji wyróżniają się bardzo dobrą jakością dźwięku, a także wytrzymałą baterią. Czy warto kupić nowy model? Sprawdź! 

Realme Buds Q2 - tanie i bardzo solidne słuchawki 

Pojawienie się słuchawek typu True Wireless zrewolucjonizowało rynek i sprawiło, że użytkownicy coraz chętniej sięgają po bezprzewodowe akcesoria do słuchania muzyki. Realme ma do zaproponowania słuchawki Buds Q2, które można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Jedna słuchawka waży zaledwie 4,1 grama i po włożeniu do ucha możemy zapomnieć, że w ogóle ją tam mamy.

Zewnętrzna warstwa zaprojektowana w stylu kalejdoskopowym po jednej ze stron zawiera panel dotykowy. Wykonując gesty możemy pominąć lub przełączyć dany utwór, a także odrzucić, bądź odebrać połączenie. Słuchawki douszne Realme Buds Q2 zabezpieczono przed wodą i potem zgodnie z certyfikatem IPX4. To oznacza, że możesz trenować bez obawy o uszkodzenia.

Realme Buds Q2 specyfikacja

  • zakres częstotliwości: 20 Hz - 20 kHz 
  • wersja Bluetooth 5.0 
  • waga: 4,1 g (jedna słuchawka), etui 39 g 
  • wodoodporność IPX4
  • wyciszenie hałasu otoczenia 
  • przetwornik dynamiczny 10 mm 
  • bateria do 5 godzin pracy, do 20 godzin z etui ładującym

Jakość dźwięku i bateria, czyli mocne strony Realme Buds Q2 

Mimo tak kompaktowych rozmiarów producentowi udało się umieścić przetworniki w rozmiarze 10 mm. To w połączeniu z kompozytową membraną daje czysty dźwięk wzbogacony o niskie tony. Użytkownik może również skorzystać z funkcji wzmocnienia basów Bass Boost+, która poprawia wrażenia podczas odtwarzania ulubionych utworów. Algorytm ENC ma za zadanie redukcję hałasów otoczenia podczas rozmów telefonicznych. Dzięki temu Twój rozmówca zawsze usłyszy Cię bez najmniejszego problemu niezależnie od tego czy znajdujesz się w autobusie, biurze, czy sklepie.

Słuchawki zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić doskonały dźwięk również podczas grania. Moduł Bluetooth 5.0 gwarantuje stabilne połączenie, co w połączeniu z niskimi opóźnieniami na poziomi 88 ms gwarantuje doskonałą synchronizację dźwięku i obrazu.

Do mocnych stron słuchawek bezprzewodowych trzeba zaliczyć czas pracy na baterii. Realme Buds Q2 są w stanie odtwarzać muzykę przez 5 godzin. Wynik ten można poprawić poprzez zastosowanie specjalnego etui ładującego, który wydłuża działanie nawet do 20 godzin. To bardzo dobry wynik!

Producent zastosował w słuchawkach technologię, która automatycznie nawiązuje połączenie z telefonem. W ten sposób możesz natychmiast rozpocząć korzystanie. Realme stworzyło również specjalną aplikację, która służy do personalizacji słuchawek. Użytkownik może wybrać efekty dźwiękowe, uruchomić tryb gry, dostosować panel dotykowy oraz sprawdzić aktualny stan naładowania.

Realme Buds Q2 - ceny i dostępność 

Realme Buds Q2 są już dostępne w sprzedaży w kolorze czarnym oraz niebieskim. Producent ustalił cenę na 129 złotych. Stosunek jakości do ceny został doskonale zachowany. Dla wielu użytkowników ten model będzie stanowił idealny wybór.

Zdjęcie: Realme
Autor: Bartłomiej Mazurek