Data publikacji:

Debiutują słuchawki bezprzewodowe Samsung Galaxy Buds Pro 

Samsung Galaxy Buds Pro to najnowsze słuchawki bezprzewodowe typu True Wireless. Doskonała jakość brzmienia z aktywną redukcją szumów, a także pojemna bateria z pewnością zachęcą wielu użytkowników do zakupu. Co jeszcze skrywają Samsung Galaxy Buds Pro? Zobacz pełną specyfikację.

Samsung Galaxy Buds Pro to niewielkie słuchawki, które brzmią jeszcze lepiej! 

Wraz z premierą smartfonów z serii Galaxy S21, Samsung zaprezentował zupełnie przeprojektowane słuchawki bezprzewodowe Samsung Galaxy Buds Pro. Nowy model to produkt premium, który jest dedykowany dla najbardziej wymagających użytkowników, poszukujących doskonałego dźwięku.

Słuchawka została wyposażona w 11-milimetrowy głośnik niskotonowy, który przekłada się na głębokie basy. Kolejny 6,5-milimetrowy głośnik wysokotonowy ma za zadanie zapewnić lepsze wrażenia podczas odtwarzania wysokich dźwięków. Taka konfiguracja jest niezwykle uniwersalna i dopasuje się do rozmaitych gatunków muzycznych. Obudowa Samsung Galaxy Buds Pro została zabezpieczona zgodnie z certyfikatem IPX7.

Samsung Galaxy Buds Pro dane techniczne

  • kolor: czarny, srebrny, fioletowy 
  • waga: 6,3 g, etui 44,9 g 
  • głośnik: 2-drożny (woofer/głośnik niskotonowy 11 mm + tweeter/ głośnik wysokotonowy 6,5 mm) 
  • 3 mikrofony 
  • redukcja do 99% zakłóceń, 4 poziomy regulacji 
  • bateria: słuchawki 61 mAh, etui 472 mAh 
  • czas działania 5 godzin, 8 godzin bez włączonego ANC 
  • ładowanie: 1 godzina odtwarzania/5 minut szybkiego ładowania 
  • bluetooth 5.0 
  • wodoodporność IPX7

Zaawansowana redukcja hałasu i długi czas pracy na baterii! 

W słuchawkach typu true wireless zaawansowana redukcja hałasu jest już praktycznie standardem. Samsung podczas projektowania Galaxy Buds Pro poszedł o krok dalej i stworzył inteligentne rozwiązanie ANC. Według producenta użytkownik może zredukować zewnętrzne hałasy do 99%! Tryb Ambient umożliwia słuchanie muzyki przy dopuszczeniu części dźwięków otoczenia, co przydaje się podczas biegania czy jazdy na rowerze.

W sumie do dyspozycji są cztery ustawienia redukcji hałasu. W rozmowach pomagają trzy mikrofony: dwa zewnętrzne i jeden zewnętrzny. To w połączeniu z konstrukcją niwelującą podmuchy wiatru przekłada się na doskonałą jakość.

W słuchawkach bezprzewodowych zastosowano akumulator o pojemności 61 mAh. Przekłada się to na 8 godzin pracy! Przy włączonym ANC żywotność baterii zmniejsza się do 5 godzin, jednak za pomocą etui można zapewnić dodatkowe 13 godzin działania. Zaledwie 5 minut ładowania umożliwia godzinę pracy!

Samsung Galaxy Buds Pro jeszcze łatwiej łączą się z urządzeniami 

Bluetooth w wersji 5.0 umożliwia łatwiejszą komunikację z urządzeniami. To oznacza, że po otworzeniu etui słuchawki połączą się z pobliskim smartfonem, tabletem lub komputerem PC z systemem Windows 10. Wystarczy potwierdzić chęć połączenia na ekranie i gotowe! Dodatkowo słuchawki bezprzewodowe przełączają się automatycznie pomiędzy urządzeniami Galaxy.

Samsung Galaxy Buds Pro: cena i premiera 

Samsung Galaxy Buds Pro miały swoją premierę 14 stycznia i są już dostępne w przedsprzedaży, która potrwa do 28 stycznia. Osoby, które zdecydują się zakupić słuchawki bezprzewodowe już teraz, mogą liczyć na prezent, jakim jest bezprzewodowa stacja ładująca. Nowy model kosztuje 999 złotych i jest dostępny w kolorze czarnym, fioletowym oraz srebrnym.

Zdjęcie: Samsung 

Autor: Bartłomiej Mazurek