Data publikacji:

Premiera Samsung Galaxy F41. Świetny smartfon z baterią 6000 mAh!

Samsung Galaxy F41 to kolejny budżetowy smartfon, który będzie dysponował bardzo solidnym wyposażeniem. Na jego pokładzie znajdzie się bateria o pojemności 6000 mAh, która zapewni długi czas pracy! Użytkownicy mogą liczyć także na niezłe podzespoły idealne do codziennego użytkowania. Sprawdź dane techniczne Samsunga Galaxy F41.

samsung galaxy f41

Kolejny solidny telefon trafia do oferty Samsunga! 

Samsung Galaxy F41 został wyposażony w ekran 6,4-calowy, który dysponuje rozdzielczością Full HD. Panel AMOLED charakteryzuje bardzo dobre odwzorowanie kolorów, co jest również zasługą wsparcia dla palety braw NTSC. Jasność 420 nitów pozwoli na komfortowe użytkowanie telefonu w dużym nasłonecznieniu.

Solidnie wykonana obudowa na pleckach ma umieszczony czytnik linii papilarnych, a także zestaw trzech aparatów fotograficznych. Przedni panel ma z kolei niewielkie ramki i wycięcie na przedni aparat fotograficzny. Solidnie wykonana obudowa ma gradientowe wykończenie i grubość zaledwie 8,9 mm! Waga całej konstrukcji to tylko 191 gramów, co można uznać za bardzo dobry wynik.

Samsung Galaxy F41 dane techniczne

  • ekran: 6,4 cala 
  • rozdzielczość: 1080 × 2340 px
  • procesor: Exynos 9611
  • pamięć RAM: 6 GB 
  • pamięć wewnętrzna: 64 GB/128 GB  
  • bateria: 6000 mAh 
  • aparat główny: 64 Mpix + 8 Mpix + 5 Mpix
  • aparat przedni: 32 Mpix

Specyfikacja Samsunga Galaxy F41 zadowoli wielu użytkowników 

Samsung Galaxy F41 pracuje na procesorze Exynos 9611, który współpracuje z 6 GB pamięcią RAM. Na niezbędne pliki przygotowano 64 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą kart microSD. W sprzedaży pojawi się również wersja ze 128 GB pamięcią wewnętrzną.

Bez wątpienia największym plusem Samsunga Galaxy F41 jest bateria o pojemności 6000 mAh. Przy nieco mniejszym ekranie osiągnięcie dwóch, a nawet trzech dni pracy nie powinno stanowić większego problemu. Dodatkowo nowy smartfon wspiera technologię szybkiego ładowania o mocy 15 W.

Trzy aparaty fotograficzne 

Najnowszy smartfon Samsunga będzie dysponował trzema aparatami fotograficznymi. Główny aparat ma matrycę 64 Mpix oraz obiektyw ze światłem f/1.8. Druga kamera szerokokątna ma rozdzielczość 8 Mpix i światło f/2.2. Trzeci aparat służy do wykrywania głębi ostrości, co pozwala na korzystanie z funkcji Live Focus, która precyzyjnie kontroluje poziom rozmycia.

Przedni aparat do selfie ma rozdzielczość 32 Mpix i światło f/2,0. Wykonanie dobrego selfie nie powinno stanowić większego problemu!

Samsung Galaxy F41: ceny i dostępność 

Samsung Galaxy F41 na ten moment będzie dostępny jedynie w Indiach, a jego cena ma oscylować w granicach 200 dolarów. Trzeba przyznać, że stosunek jakości do ceny został doskonale zachowany. Miejmy nadzieję, że ten model zawita również do Europy!

*Artykuł będzie aktualizowany na bieżąco

Zdjęcie: Samsung 

Autor: Bartłomiej Mazurek