Data modyfikacji:

Jakie słuchawki bezprzewodowe Huawei?

Przedstawiamy listę najpopularniejszych i polecanych modeli bezprzewodowych słuchawek firmy Huawei. Chińska spółka na światowym rynku elektroniki użytkowej funkcjonuje dopiero od kilku lat, ale zdobyła błyskawiczną popularność dzięki sprzętowi wysokiej jakości, który sprzedawany jest w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Zobacz, jakie słuchawki bezprzewodowe Huawei warto wybrać.

Czytaj również: Ranking bezprzewodowych słuchawek nausznych

słuchawki bezprzewodowe huawei

Polecane bezprzewodowe słuchawki Huawei

Trudno w to uwierzyć, ale Huawei konkurujący z największymi światowymi producentami elektroniki, takimi jak Sony, Samsung czy Apple, funkcjonuje na rynku dopiero od 2013 roku. Spółka zdobyła popularność dzięki swoim tanim i wysokiej jakość smartfonom, ale z czasem zaczęła oferować także akcesoria mobilne oraz niewielkie urządzenia RTV. Przedstawimy listę popularnych i polecanych słuchawek bezprzewodowych Huawei.

Huawei FreeBuds Pro

Flagowy i najdroższy model słuchawek bezprzewodowych w katalogu Huawei, którego właścicielami staniemy się po wydaniu około 850 złotych.

Dokanałowe urządzenie oferuje system hybrydowej redukcji szumów, dotykowe sterowanie, a także trzy podstawowe tryby pracy, które pozwalają nam całkowicie odciąć się od otoczenia lub zachować możliwość swobodnej rozmowy z innymi osobami. Czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu to aż 7 godzin. Przy wykorzystaniu etui ładującego wzrasta on aż do 30 godzin.

Huawei FreeBuds 3

Douszne słuchawki Huawei typu true wireless (TWS), które rzuciły rękawice amerykańskim AirPods od Apple’a. Producenci nie mają się jednak czego wstydzić, ponieważ pod względem jakości model ten nie odbiega od tego, co oferuje konkurencja.

Ważące niewiele ponad 9 gram słuchawki douszne Bluetooth dostępne są w trzech kolorach, wyposażone zostały w system redukcji szumów oraz baterię wystarczającą na nieprzerwaną pracę przez 4 godziny. Znajdujące się w zestawie eleganckie etui oferuje także możliwość ładowania indukcyjnego. Cena to około 500 złotych.

Huawei FreeBuds 3i

Jest to najnowszy produkt w katalogu firmy. Słuchawki są dokanałowym wariantem świetnie przyjętych i wymienionych już w zestawieniu FreeBuds 3. Odznaczają się one systemem aktywnej redukcji szumów, a także automatycznym parowaniem ze smartfonem po otwarciu dołączonego etui ładującego.

Maksymalny nieprzerwany czas pracy to 3,5 godziny. Z w pełni naładowanym futerałem rozszerzony jest on jednak do ponad 14 godzin. Cena to około 400 złotych.

Huawei AM61 Sport BT

Popularny model dokanałowych słuchawek Bluetooth Huaweia, który dostępny jest w atrakcyjnej cenie około 120 złotych. Jak sama nazwa wskazuje, jest on przeznaczony dla osób aktywnie spędzających wolny czas i uprawiających sport.

O to, by słuchawki nie spadały nawet podczas najbardziej zamaszystych ruchów, dbają gumowe zauszniki. Producent wyposażył urządzenie w baterię o pojemności 137 mAh, która pozwala na odtwarzanie muzyki lub prowadzenie rozmów nawet przez 11 godzin.