Data publikacji:

Jakie słuchawki bezprzewodowe pasują do iPhone’a?

Prezentujemy listę polecanych modeli bezprzewodowych słuchawek, które świetnie współpracować będą z telefonami iPhone. Znajdziemy na niej duże modele wokółuszne, przeznaczone dla koneserów dobrej muzyki oraz kompaktowe urządzenia dla osób spędzających aktywnie wolny czas w siłowni lub na świeżym powietrzu.

Czytaj również: Jakie bezprzewodowe słuchawki Apple?

słuchawki apple

Polecane bezprzewodowe słuchawki do iPhone'ów

Do iPhone’ów przyciąga Polaków renoma marki oraz wysokiej jakości wykonanie produktów oznaczonych charakterystycznym logiem z jabłuszkiem. Fani Apple, przyzwyczajeni do premiowych funkcji i wysokiej ceny, dobierają do swoich smartfonów przeważnie akcesoria z wyższej półki. Poniżej przedstawiamy krótką listę popularnych i polecanych słuchawek dla telefonów iPhone.

Apple AirPods 2

Pierwszą propozycją są oczywiście najpopularniejsze bezprzewodowe słuchawki Apple typu TWS (true wireless). Słuchawki korzystają z najnowszej technologii Bluetooth 5.0 i oferują zaawansowany system redukcji szumów. Będą idealne i do prowadzenia rozmów, i do słuchania muzyki. Współpracują zarówno z najnowszymi flagowcami, jak i ze starszymi modelami telefonów Apple’a, począwszy od iPhone’a 5s, 6 lub 7.

Te niewielkie słuchawki ważą w sumie zaledwie 4 gramy i ładują się w specjalnym etui, korzystającym z portu Lightning. Na pełnej baterii działają nieprzerwanie przez około 5 godzin. Słuchawki bezprzewodowe zostały stworzone z myślą o iPhone’ach i to właśnie po sparowaniu z tymi telefonami pokazują pełnię swoich możliwości.

Sony WH-1000XM4

Najwyższej klasy słuchawki bezprzewodowe firmy Sony. Ich niezwykle wysoką jakość dźwięku z pewnością docenią wymagający właściciele iPhone’ów, którzy korzystają z nich do słuchania muzyki. Model wyposażony został w niezwykle skuteczny i wiodący system redukcji szumów na rynku. Ponadto może pochwalić się szeregiem funkcji zwiększających wygodę użytkowania.

Poza możliwością połączenia z dwoma źródłami dźwięku jednocześnie, urządzenie wykrywa automatycznie to, czy je zakładamy, samodzielnie wstrzymuje też odtwarzanie muzyki przy ich zdejmowaniu. Maksymalny czas pracy Sony WH-1000XM4 na jednym ładowaniu to 30 godzin.

Huawei FreeBuds Pro

Flagowe słuchawki bezprzewodowe Huawei, które powinny świetnie sprawdzić się w połączeniu z iPhone’em. Ich właścicielami staniemy się po wydaniu około 850 złotych.

Dokanałowe urządzenie oferuje system hybrydowej redukcji szumów, dotykowe sterowanie, a także trzy podstawowe tryby pracy, które pozwalają nam całkowicie odciąć się od otoczenia albo zachować możliwość swobodnej rozmowy z innymi osobami. Czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu wynosi 7 godzin. Przy wykorzystaniu etui ładującego wzrasta on aż do 30 godzin.

Apple Powerbeats Pro

Model powstał we współpracy z należącą do Apple’a firmą Beats, która jest niezwykle popularna i cenione wśród posiadaczy iPhone’ów. Urządzenie zaprojektowane zostało dla osób uprawiających sport oraz intensywnie trenujących w siłowniach lub świeżym powietrzu.

Regulowana konstrukcja słuchawek bezprzewodowych do iPhone’ów zapobiega ześlizgiwaniu się lub wypadania z uszu, przy czym jest również odporna na wodę lub pot. Maksymalny czas pracy na jednym lądowaniu to 9 godzin, gdy korzystamy z etui lądującego wydłuża się on do jednego dnia. Za Apple Powerbeats Pro zapłacimy około 1000 złotych.

Autor: Michał Kułakowski