Data modyfikacji:

Jakie słuchawki nauszne do 100 zł wybrać?

Słuchawki nauszne są wytrzymałe, wygodne i zapewniają znakomitą jakość dźwięku. Nic więc dziwnego, że to właśnie one są chętnie wybierane przez gamerów czy DJ-ów. Chcesz zafundować sobie taki model, ale masz ograniczony budżet? Nie ma problemu! Zobacz, jakie słuchawki nauszne do 100 zł będą dobrym wyborem
słuchawki nauszne

Jakie słuchawki nauszne do 100 zł będą najlepsze? Polecane modele, na które warto zwrócić uwagę

 Słuchawki nauszne mają charakterystyczną konstrukcję – dwa głośniki są połączone ze sobą zakładanym na głowę pałąkiem, a one same przylegają dobrze do małżowiny usznej. To właśnie ich budowa sprawia, że zapewniają dobrą jakość dźwięku, jednocześnie redukując hałas pochodzący z otoczenia.

Poniżej znajdziesz popularne słuchawki nauszne do 100 zł, które sprawdzą się znakomicie do słuchania muzyki, podcastów czy grania w gry komputerowe.

JBL T450BT – bezprzewodowe słuchawki nauszne do 100 zł

 Jednymi z najpopularniejszych słuchawek nausznych do 100 zł jest model JBL T450BT dostępny w kolorze czarnym lub białym. Bezprzewodowy sprzęt audio ma zamkniętą konstrukcję i uniwersalne przeznaczenie.

Producent wyposażył słuchawki JBL w Bluetooth, złącze micro USB oraz wydajny akumulator, dzięki któremu możesz cieszyć się swoją ulubioną muzyką nawet przez 11 godzin na jednym ładowaniu.

Sony MDR-ZX330BT – słuchaj ulubionej muzyki przez łącze Bluetooth

 Sony MDR-ZX330BT to kolejne bezprzewodowe słuchawki nauszne do 100 zł w naszym zestawieniu. Polecany model ma funkcję regulacji głośności, umożliwia strumieniową transmisję muzyki przez łącze Bluetooth, a do tego wykorzystuje technologię NFC. To właśnie ona pozwala za nawiązywanie połączenia za jednym dotknięciem.

Na liście zalet słuchawek znalazły się również przetworniki o średnicy 30 mm, akumulator działający do 30 godzin na jednym ładowaniu, możliwość podłączenia do portu USB oraz obrotowa i składana konstrukcja.

Panasonic RP-HTF295E-K – budżetowe słuchawki z aktywną redukcją szumów

 Słuchawki nauszne Panasonic RP-HTF295E-K to model przewodowy i uniwersalny. Kabel łączący je z urządzeniem ma aż 5 m długości, dzięki czemu zapewnia maksymalną swobodę w trakcie słuchania muzyki.

Polecane słuchawki nauszne do 100 zł są wyposażone w aktywną redukcję szumów i złącze Jack 3,5 mm. Dodatkowo mają technologię XBS, która gwarantuje maksymalne uwydatnienie basów. A to wszystko w połączeniu z podwójną taśmą nagłowia, która zwiększa komfort korzystania ze słuchawek.

Sennheiser HD206 – postaw na potężną reprodukcję dźwięków

 Na liście polecanych słuchawek nausznych do 100 zł znalazł się również model Sennheiser HD206, który ma długi, 3-metrowy przewód, złącze Jack 3,5 mm oraz lekką i wygodną w noszeniu konstrukcję zamkniętą.

Słuchawki Sennheiser HD206 mogą pochwalić się potężną reprodukcją dźwięków, dynamiczną reakcją w zakresie niskich częstotliwości oraz dobrym tłumieniem szumów otoczenia. Dodatkowo mają hipoalergiczne nakładki oraz wytrzymałe poduszki, które do złudzenia przypominają prawdziwą skórę.

JBL Tune 500 – wybierz jeden z czterech dostępnych kolorów

 Kolejna propozycja JBL w naszym zestawieniu polecanych słuchawek do 100 zł w wersji nausznej. Tym razem jest to przewodowy model Tune 500 dostępny w czterech kolorach – białym, czarnym, różowym i granatowym. Producent wyposażył go między innymi w regulację głośności.

Słuchawki JBL Tune 500 zapewniają wysoką jakość dźwięku dzięki JBL Pure Bass, mają uniwersalny przycisk sterujący oraz miękkie wkładki i wyściółkę pałąka, które wpływają na komfort użytkowania. Nie zabrakło także mikrofonu, dostępu do Siri lub Google Now oraz składanej konstrukcji.
Autorka: Katarzyna Wendzonka