Data modyfikacji:

Smart TV 32 cale. Ranking polecanych telewizorów

Telewizory 32 cale są obecnie mniej popularne, ponieważ większość klientów decyduje się na zakup znacznie większych i atrakcyjniejszych z technicznego punktu widzenia paneli. Czołowi producenci nie opuścili jednak całkowicie tego segmentu rynku, oferując wiele modeli Smart TV 32 cale w niskich cenach. Przedstawiamy ranking tych urządzeń.

smart TV 32 cale

Ranking telewizorów 32 cale Smart TV

Rynek telewizorów zdominowany jest w tej chwili przez panele o przekątnych powyżej 50 cali. To właśnie te modele najczęściej znajdziemy w rankingu telewizorów, ponieważ oferują najwięcej nowinek technologicznych, a tym samym traktowane są jako flagowe produkty w katalogach najlepszych producentów. Nadal jednak bez problemu na półkach sklepowych znajdziemy znacznie mniejsze ekrany. Takie jak telewizory Smart TV 32 cale z naszego rankingu.

  1. Sharp 32BI3EA
  2. Philips 32PFS6805
  3. Xiaomi Mi LED TV 4A 32
  4. Samsung UE32T5302
  5. Thomson 32HE5606
  6. LG 32LM6300
  7. Sony Bravia KDL-32WE615
  8. Kruger&Matz KM0232S

Dlaczego warto kupić telewizor 32 cale Smart TV?

Powodów wyboru telewizorów 32-calowych przez konsumentów jest bardzo wiele. Podstawowym będzie zazwyczaj brak odpowiednio dużej ilości miejsca w mieszkaniu na ustawienie większego odbiornika. Często kupowane są one również jako drugi, a nawet trzeci telewizor w domu, który ustawiamy w pokoju dzieci, w kuchni lub garażu. Nie bez znaczenia jest również ich niska cena.

Jaki telewizor kupić? Telewizory o przekątnej 32 cale wyznaczają obecnie granicę, w której obrębie znajdziemy jeszcze modele znanych i szanowanych marek, takich jak Sony czy Samsung, o dobrej jakości wykonania. Mniejsze ekrany to domena już mało znanych producentów.

Telewizory 32 cale Smart TV z rankingu z założenia nie wspierają zaawansowanych standardów odtwarzania dźwięku i obrazu, takich jak HDR (choć są tu wyjątki). Oferują też tylko rozdzielczość Full HD (1920 na 1080 punktów), a czasami nawet jedynie HD Ready (1366 na 768 punktów). Posiadają za to pełną gamę funkcji Smart TV, łącząc się z internetem za pomocą sieci Wi-Fi oraz posiadając dedykowane aplikacje do popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix czy YouTube.

Ranking telewizorów 32 cale z funkcją Smart TV

Sharp 32BI3EA

Solidny telewizor z ekranem w rozdzielczości Full HD. Model wyposażony został w system operacyjny Android TV z pełnym wsparciem dla Asystenta Google i możliwością sterowania głosem. Na pokładzie znajdziemy wszystkie najpopularniejsze aplikacje multimedialne. Sharp wzbogacił urządzenia o system nagłośnienia Harman System Audio, mający zapewniać doskonałe brzmienie dźwięku.

Philips 32PFS6805

Kolejny w rankingu telewizorów Smart TV 32 cale model posiada ekran w rozdzielczości Full HD. Sprzęt napędza dedykowany system operacyjny Philipsa o nazwie SAPHI, który oferuje dostęp do standardowej listy aplikacji streamingowych oraz przeglądarki internetowej. Niskie opóźnienie sygnału wejściowego HDMI sprawia, że urządzenie doskonale nadaje się do gier, m.in. jako telewizor do PS 4.

Xiaomi Mi LED TV 4A 32

Telewizor Smart TV 32 cale zamykający podium rankingu nie odstaje w niczym od oferty konkurencji. Urządzenie wyposażone jest w ekran HD Ready, system operacyjny Android TV 9.0 oraz 8 GB wbudowanej pamięci, na której możemy instalować aplikacje.

Samsung UE32T5302

Telewizor z ekranem 32 cale, odznaczający się bardzo smukłą i atrakcyjnie wyglądającą budową. Model wyposażony jest w ekran o rozdzielczości Full HD z technologiami ultraczystego obrazu oraz lepszego kontrastu, a także HDR. Jego właściciele korzystać będą z jednej z najnowszych wersji systemu operacyjnego TIZEN Samsunga.

Thomson 32HE5606

Smukły telewizor w srebrnej obudowie, który wyposażony został w system operacyjny Android TV oraz ekran obsługujący rozdzielczość HD Ready. Model posiada również pełną gamę opcji poprawiających wygląd obrazu, w tym cyfrową redukcję szumów.

LG 32LM6300

Telewizor 32 cale z czterordzeniowym procesorem na pokładzie oraz ekranem Full HD ze wsparciem dla technologii HDR. Model posiada również dynamiczne funkcje wzmacniania kontrastu i kolorów. Jego głośniki współpracują ze standardem Dolby Audio oraz Virtual Surround Plus. Z aplikacji multimedialnych i internetu korzystamy dzięki systemowi operacyjnemu WebOS.

Sony Bravia KDL-32WE615

Kolejny w rankingu Smart TV 32 cale model dysponuje ekranem o rozdzielczości HD Ready oraz podstawowym wsparciem dla technologii HDR. Poza funkcjami Smart TV sprzęt może pochwalić się również systemem przetwarzania obrazu X-Reality PRO, który interpoluje piksele obrazu, gwarantując jego wysoką klarowność. Wszystkie przewody połączeniowe możemy ukryć w jego unikalnej zakrzywionej nóżce.

Kruger&Matz KM0232S

Smart TV 32 cale marki Kruger & Matz, która należy do firmy Lechpol Electronics. Telewizor posiada ekran w rozdzielczości HD Ready z kilkoma podstawowymi wbudowanymi funkcjami poprawiającymi jakość obrazu oraz dźwięku. Za sprawą modułu Wi-Fi połączymy się z internetem oraz skorzystamy z zainstalowanych aplikacji dla serwisów YouTube, Netflix i Ipla. Dodatkowym autem jest obsługa filmów w 3D.