Data modyfikacji:

Ranking telewizorów do 1000 złotych

Chcesz zafundować sobie telewizor do 1000 zł? Nie ma problemu! Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy zestawienie polecanych urządzeń, wśród których znajdziesz modele Full HD i HD Ready, z matrycą LCD i LED czy z dodatkiem Wi-Fi. Dzięki temu z pewnością wybierzesz spośród nich idealny dodatek do swojego salonu. Zobacz najlepsze telewizory do 1000 zł w naszym rankingu!
telewizory do 1000 zl

Jaki telewizor kupić do 1000 zł? Sprawdź najlepsze modele!

Jeśli nie wiesz, jaki telewizor kupić do 1000 zł, to poniższe zestawienie najlepszych sprzętów RTV z pewnością rozwieje twoje wątpliwości. Sprawdź, na które modele warto zwrócić uwagę podczas zakupu!
  1. Level HD8332
  2. Manta 32LHN120D
  3. Loco ZTW25B
  4. Samsung UE32T4002
  5. Manta 19LHN120D
  6. Manta 22LFN120D
  7. Xiaomi Mi LED TV 4A 32"'
  8. Manta 50LUN120D
  9. Philips 32PHS5525
  10. Philips 32PHS6605

Level HD8332

Telewizor Level to pierwszy polecany model do 1000 zł, który może pochwalić się przekątną wynoszącą 32 cale, matrycą LCD oraz dodatkiem tunera DVB-C i DVB-T. Sprzęt RTV ma prosty ekran i odświeżanie 60 Hz.

Jeden z najpopularniejszych telewizorów wykorzystuje technologię HD Ready, jest wyposażony w trzy złącza HDMI i jedno USB. Na liście jego zalet znalazła się doskonała głębia ostrości, jasność kolorów i system Q.Box.

Manta 32LHN120D

Polecany telewizor z przekątną wynoszącą 32 cale, który kupisz do 1000 zł. Urządzenie z matrycą LED ma prosty ekran oraz tuner DVB-C. Całość dopełnia cienka konstrukcja i możliwość oszczędności energii dzięki zastosowaniu nowoczesnych diod.

Model Manta obsługuje Ultra HD (Ultra High Definition) oraz pozwala na dodawanie wybranych komponentów – usług interaktywnych, ścieżek dźwiękowych czy płatnych serwisów. Sprzęt ma po jednym wejściu HDMI i USB.

Loco ZTW25B

Kolejna propozycja wśród telewizorów do 1000 zł, która może pochwalić się matrycą LED. Model Loco ma przekątną wynoszącą 19 cali, analogowy Tuner oraz złącza HDMI i USB. Z kolei odświeżanie obrazu wynosi 60 Hz.

Telewizor Loco jest kompaktowym wyborem, który sprawdzi się rewelacyjnie w pokoju dziecięcym, sypialni czy nawet kamperze. Ekran w standardzie HD, gwarancja doskonałej jakości obrazu oraz możliwość podłączenia innych urządzeń sprawiają, że możesz wykorzystać model jako monitor czy do oglądania filmów z pendrive'a.

Samsung UE32T4002

Szukasz telewizora do 1000 zł od znanego producenta? W takim razie sprzęt Samsunga będzie strzałem w dziesiątkę! Model o przekątnej 32 cali jest wyposażony w tunery DVB-T2 i DVB-C, dzięki którym umożliwia oglądanie telewizji naziemnej. Dodatkowo ma matrycę LED i prosty ekran.

Sprzęt Samsung to gwarancja jakości obrazu HD, wysokiej rozdzielczości i wyraźnych szczegółów. Producent wyposażył go w trójstronnie bezramkowy design, funkcję Lepsze Kolory oraz Dynamiczny Kontrast. Nie zabrakło również dwóch wejść HDMI i jednego złącza USB.

Manta 19LHN120D

Telewizor Manta to niedroga i zarazem znakomita propozycja dla klientów, którzy szukają małego sprzętu w technologii HD Ready. Model o przekątnej wynoszącej 19 cali ma prosty ekran, matrycę LED i łącze bezprzewodowe Bluetooth. Nie zabrakło również tunera DVB-C.

Polecany telewizor do 1000 zł wykorzystuje udoskonaloną technologię LED, pozwala zaoszczędzić na rachunkach, a do tego świetnie odwzorowuje kolory. Jego zaletą jest także jakość Ultra HD, czyli 4K. Całość dopełnia możliwość podłączenia innych urządzeń przy użyciu złączy USB i HDMI.

Manta 22LFN120D

Kolejny polecany model od marki Manta w naszym zestawieniu najlepszych telewizorów do 1000 zł. Tym razem sprzęt ma przekątną wynoszącą 22 cale, matrycę LED, prosty ekran oraz tunery DVB-C i DVB-T2.

Podobnie jak poprzednie urządzenia od tego producenta, tak i ten telewizor zapewnia obraz w jakości 4K, czyli Ultra HD. Dzięki niemu możesz cieszyć się precyzją szczegółów i dobrze odwzorowanymi kolorami. Co więcej, zastosowanie technologii LED gwarantuje oszczędność pieniędzy.

Xiaomi Mi LED TV 4A 32"'

W zestawieniu najlepszych telewizorów do 1000 zł nie mogło zabraknąć modelu Xiaomi, który może pochwalić się przekątną na poziomie 32 cali, matrycą LED, dodatkiem bezprzewodowych łączy Wi-Fi i Bluetooth czy prostym ekranem. Producent wyposażył go także w tunery DVB-C, DVB-T2 i DVB-S2.

Telewizor Xiaomi ma wyświetlacz w rozdzielczości HD, 64-bitowy procesor czterordzeniowy oraz funkcję Smart TV. Nie zabrakło także platformy Android TV 9.0, złączy HDMI czy portów USB. Jeśli szukasz Smart TV do 1000 zł, to właśnie znalazłeś idealnego kandydata.

Manta 50LUN120D

Co powiesz na telewizor o przekątnej 50 cali do 1000 zł? Model Manta to nie tylko duży prosty ekran. Urządzenie ma również matrycę LED, wykorzystuje technologię 4K UHD oraz zostało wyposażone w tunery DVB-C i DVB-T2.

Telewizor Manta gwarantuje obraz zaskakujący ilością szczegółów, rewelacyjnym kontrastem czy wiernym odwzorowaniem kolorów. Dodatkowo z jego pomocą możesz zaoszczędzić pieniądze – zastosowana technologia LED znacząco obniża rachunki za prąd.

Philips 32PHS5525

Telewizor Philips wykorzystuje technologię HD Ready, ma przekątną wynoszącą 32 cale, prosty ekran i matrycę LED. Nie zabrakło również wielu tunerów – DVB-C, DVB-S, DVB-T, DVB-T2, DVB-S2 i DVB-T2-HD, dzięki którym możesz korzystać z telewizji naziemnej.

Polecany model może pochwalić się wyraźnym dźwiękiem, niskim opóźnieniem sygnału wejściowego HDMI czy pulpitem nawigacyjnym SAPHI. Szybki i intuicyjny system operacyjny sprawi, że korzystanie z funkcjonalności telewizora stanie się jeszcze łatwiejsze. Dodatkowo sprzęt ma wbudowane głośniki o mocy 10 W, automatyczną regulację głośności czy funkcję Dolby Digital.

Philips 32PHS6605

Ostatnia propozycja wśród polecanych telewizorów do 1000 zł. Model Philips o przekątnej wynoszącej 32 cale jest wyposażony w Wi-FI, ma prosty ekran z matrycą LED oraz tunery DVB-T2, DVB-S2, DVB-T2-HD, DVB-C, DVB-S i DVB-T.

Telewizor Philips jest wzbogacony o pulpit nawigacyjny SAPHI, dzięki któremu możesz korzystać z rozmaitych udogodnień i łatwo przechodzić do aplikacji Philips Smart TV czy Netflix. Całość dopełnia bogactwo kolorów i technologia Full HD.

Autorka: Katarzyna Wendzonka