Data modyfikacji:

Wyciskarka wolnoobrotowa: ranking najlepszych urządzeń

wyciskarka wolnoobrotowa
Wyciskarka wolnoobrotowa to urządzenie, dzięki któremu z łatwością przygotujesz w swojej kuchni świeże i pożywne soki z owoców oraz warzyw. Zastanawiasz się na jej zakupem, jednak nie wiesz, który sprzęt będzie najlepszy? Bierzemy wyciskarki wolnoobrotowe pod lupę i przedstawiamy ranking 12 najlepszych modeli!

Wyciskarki wolnoobrotowe - ranking

 1. PHILIPS VIVA COLLECTION HR1889/70
 2. AKIRA 3G PREMIUM AK3G
 3. ELDOM PJ400
 4. TEFAL INFINY JUICE ZC255B38
 5. TEFAL INFINY JUICE ZC258D38
 6. KUVINGS BIG MOUTH B6000R
 7. PHILIPS VIVA COLLECTION HR1888/80
 8. ELDOM PJ200
 9. HUROM ONE STOP PLATYNOWY (H-AI-SBE20)
 10. PHILIPS AVANCE COLLECTION HR1880/01
 11. PHILIPS VIVA HR1888/70
 12. PHILIPS AVANCE COLLECTION HR1947/30

Zalety wyciskarek wolnoobrotowych

Dlaczego zakup jednej z wyciskarek wolnoobrotowych z naszego rankingu to dobry pomysł? Nowoczesne urządzenia mają wiele zalet. Najważniejszą z nich jest możliwość przygotowania soku bez podgrzewania go w czasie produkcji.

W efekcie prawie wszystkie cenne składniki odżywcze, w tym błonnik i witaminy, są zachowane, a ty możesz cieszyć się wartościowym koktajlem z ulubionych warzyw i owoców.

Do innych zalet wyciskarek wolnoobrotowych można zaliczyć łatwość czyszczenia, cichą pracę oraz możliwość dopasowywania konsystencji soku do indywidualnych upodobań użytkownika.

Urządzenia bez problemu radzą sobie także z warzywami liściastymi, a do tego sprawiają, że gotowy koktajl ma o wiele dłuższy termin przydatności do spożycia.

Ranking wyciskarek wolnoobrotowych – 12 polecanych modeli

Chcesz wiedzieć, która wyciskarka wolnoobrotowa będzie najlepsza? Przygotowaliśmy dla ciebie ranking 12 polecanych modeli, które cieszą się obecnie największą popularnością wśród użytkowników Ceneo.pl. Wśród nich znajdziesz urządzenia Philips, Tefal, Eldom i wielu innych.

PHILIPS VIVA COLLECTION HR1889/70

Wyciskarka wolnoobrotowa będąca numerem 1 w naszym rankingu. Model może pochwalić się wysoką efektywnością, dzięki której wyciska nawet do 80% produktów, szybkością czyszczenia oraz szerokim otworem XL na owoce i warzywa.

Dzięki temu nie musisz kroić artykułów spożywczych przed wyciśnięciem soku. Urządzenie radzi sobie doskonale nawet z twardymi produktami, np. nasionami i orzechami. A to wszystko przy zachowaniu mnóstwa cennego błonnika!

AKIRA 3G PREMIUM AK3G

Urządzenie wyposażone w nowoczesny, bezszczotkowy silnik indukcyjny o mocy 150 W, który wyróżnia się niezwykle cichą pracą. W trakcie minuty wyciskarka robi 30 obrotów.

Do głównych zalet modelu należą 2 pojemniki dołączone do zakupu, certyfikaty bezpieczeństwa TUV i CE oraz brak szkodliwych substancji BPA. Co więcej, wyciskarka wolnoobrotowa została wzbogacona o sitko do klarownych soków, a jej elementy wykonano między innymi z TRITANU™ i stali nierdzewnej.

ELDOM PJ400

Wyciskarka wolnoobrotowa, która zamyka najlepszą trójkę naszego rankingu. Urządzenie, które z powodzeniem zastąpi tradycyjną sokowirówkę, pozwala na zachowanie witamin i błonnika w przygotowanym soku, jednocześnie redukując ilość wytwarzanej piany.

W efekcie gotowy produkt ma dłuższy okres przydatności do spożycia. Sprzęt jest łatwy w obsłudze i czyszczeniu, może pochwalić się niskim poziomem hałasu podczas pracy, a do tego może być użytkowany praktycznie bez przerwy.

TEFAL INFINY JUICE ZC255B38

to urządzenie, które wyposażono w dzbanek o pojemności 0,8 l i silnik wolnoobrotowy. Propozycja będąca częścią najnowszej generacji tego typu sprzętów jest ergonomiczna, intuicyjna w użytkowaniu, a do tego bezproblemowa w czyszczeniu.

W zestawie otrzymujesz filtr do soków oraz dzbanek na wyciśnięte pozostałości. Model ma również system zabezpieczający przed kapaniem i komin z popychaczem. Przygotowując sok w wyciskarce wolnoobrotowej Tefal, możesz uzyskać nawet do 2 razy więcej gotowego produktu.

TEFAL INFINY JUICE ZC258D38

Doskonała propozycja dla wszystkich osób, które szukają łatwego sposobu na przygotowanie domowego, pełnego witamin soku z warzyw lub owoców. Wyciskarka wolnoobrotowa, dzięki wykorzystaniu spirali, pozwala na zachowanie w gotowym produkcie maksimum wartości odżywczych.

Do głównych zalet modelu można zaliczyć silnik o mocy 200 W, dwa rodzaje sit, prędkość do 60 obrotów na minutę oraz wylot z mechanizmem, który zapobiega kapaniu. W zestawie otrzymujesz również szczoteczkę do czyszczenia.

KUVINGS BIG MOUTH B6000R

Innowacyjna wyciskarka wolnoobrotowa, która znalazła się w rankingu ze względu na krótki czas przygotowania soku. Wynosi on zaledwie kilka sekund! Model z podajnikiem typu Big Mouth o szerokości 7,5 cm zapobiega utlenianiu owoców i warzyw, dzięki czemu płynny koktajl jest pożywny i świeży.

Maksymalny czas ciągłej pracy urządzenia wynosi 30 minut. Co więcej, wyciskarka z misą o pojemności 400 ml jest wolna od BPA.

PHILIPS VIVA COLLECTION HR1888/80

Propozycja znanego producenta, która wyciska nawet do 80% zawartości wytłaczanych produktów – warzyw, owoców, nasion, orzechów czy innych twardych artykułów spożywczych, zachowując zawarte w nich witaminy, błonnik i inne składniki odżywcze.

Dzięki szerokiemu otworowi XL nie musisz ich kroić i obierać. Wyciskarka wolnoobrotowa Philips może również pochwalić się cichą pracą oraz szybkim czyszczeniem, którego sekretem jest zastosowana technologia QuickClean. Całość dopełnia kompaktowy design i łatwa obsługa.

ELDOM PJ200

Gwarancja szybkiego, dokładnego, wydajnego i równomiernego wyciskania dowolnych warzyw oraz owoców, w trakcie którego zachowane zostają wszystkie drogocenne składniki odżywcze. Model jest bezproblemowy w obsłudze i może być używany bez przerwy.

Nie bez znaczenia jest także łatwość i szybkość czyszczenia – wystarczy opłukać sprzęt po zakończeniu pracy, aby był gotowy do przygotowania kolejnego soku. Moc wyciskarki Eldom wynosi 200 W.

HUROM ONE STOP PLATYNOWY (H-AI-SBE20)

Automatyczna wyciskarka wolnoobrotowa, dzięki której zapomnisz o staniu w kuchni – urządzenie wykona wszystko za ciebie.

Wystarczy wrzucić owoce lub warzywa do podajnika, aby produkty zostały pokrojone przez dwa ostrza, a następnie przeciśnięte przez komory z wałkiem ślimakowym. Nowoczesny sprzęt o mocy 200 W został wzbogacony o pojemnik o pojemności wynoszącej 0,5 l oraz funkcję regulacji gęstości soku.

PHILIPS AVANCE COLLECTION HR1880/01

Może pochwalić się mocą wynoszącą 200 W i 1,5-litrowym pojemnikiem. Na tym jednak zalety jednej z najlepszych wyciskarek wolnoobrotowych w rankingu się nie kończą!

Urządzenie stworzone z myślą i o miękkich, i o twardych produktach wyposażono w blokadę kapania w dzióbku oraz zdejmowane elementy, które można bez obaw myć w zmywarce. Model może pracować przez maksymalnie 30 minut. Nie zabrakło także możliwości dopasowania konsystencji soku.

PHILIPS VIVA HR1888/70

Kolejne urządzenie znanego producenta, które zdecydowanie warto mieć w swojej kuchni. Wyciskarka wolnoobrotowa została wyposażona w specjalną technologię MicroMasticating, dzięki której aż 80% wykorzystanych produktów znajduje się w gotowym soku.

Co istotne, możesz przygotowywać go nie tylko z warzyw i owoców, ale także z nasion czy orzechów. Model z szerokim otworem XL pracuje niezwykle cicho, może być czyszczony w ciągu maksymalnie 90 sekund, a do tego jest całkowicie bezproblemowy w obsłudze.

PHILIPS AVANCE COLLECTION HR1947/30

Wyciskarka wolnoobrotowa, która z pewnością spełni oczekiwania osób szukających łatwego sposobu na codzienne przygotowywanie świeżych, zawierających mnóstwo składników odżywczych soków.

Model ma aż dwukrotnie większy otwór na produkty niż jego konkurencyjne odpowiedniki, jest łatwy i szybki w czyszczeniu, a do tego pozwala na wyciskanie warzyw i owoców prosto do szklanki. Urządzenie ma także informacyjne wskaźniki LED i blokadę kapania.