Data publikacji:

Wyciskarka wolnoobrotowa – ranking do 500 zł

Chcesz wyposażyć swoją kuchnię i jednocześnie nie nadwyrężyć domowego budżetu? W takim razie mamy coś dla miłośników świeżo wyciskanych i pełnych witamin soków – zestawienie małego sprzętu AGD, który umożliwi ci samodzielne przygotowywanie ulubionych napojów. Sprawdź, którą wyciskarkę wolnoobrotową z rankingu do 500 zł warto kupić!
wyciskarka wolnoobrotowa

Ranking wyciskarek wolnoobrotowych

  1. Tefal Infiny Juice ZC255B38
  2. Zelmer ZJP1600B
  3. Eldom PJ400
  4. Esperanza Mandarina (EKJ003)
  5. Esperanza EKJ007 Mirtillo

Jaką wyciskarkę wolnoobrotową kupić? Ranking modeli do 500 zł

Wbrew pozorom, zafundowanie sobie dobrego i funkcjonalnego sprzętu wcale nie musi oznaczać konieczności wydawania fortuny. Znakomitym przykładem są polecane wyciskarki obrotowe. Odkryj, który model z rankingu do 500 zł będzie najlepszym wyborem do twojej kuchni!

Tefal Infiny Juice ZC255B38

Tefal Infiny Juice to najpopularniejsza wyciskarka wolnoobrotowa w tym rankingu, którą możesz kupić do 500 zł. Urządzenie o mocy 200 W jest przeznaczone zarówno do owoców, jak i warzyw, pozwalając przygotować sok o jednolitej konsystencji i z prawdziwą bombą witamin.

Sprzęt AGD jest łatwy w czyszczeniu i może pochwalić się cichą pracę. Dodatkowo producent dodał do niego wysoki i wygodny w użytkowaniu komin z popychaczem, filtr do soków czy system zabezpieczający przed kapaniem.

Zelmer ZJP1600B

Wyciskarka wolnoobrotowa Zelmer jest wyposażona między innymi w łatwą w czyszczeniu śrubę wyciskającą 3 w 1, a do jej produkcji wykorzystano bezpieczne i trwałe materiały, które nie zawierają BPA (Bisfenolu A). Nie zabrakło także funkcji Reverse, która pozwala szybko odblokować śrubę, oraz bezproblemowego montażu i cichej pracy.

Na tym jednak nie koniec! Polecany model Zelmer jest wyposażony w system ciągłego wyciskania, dzięki czemu może pracować bez przerwy, a ty nie musisz się martwić o usuwanie pozostałości owoców i warzyw. A to wszystko w połączeniu z uniwersalną kolorystyką, która świetnie pasuje do każdej kuchni.

Eldom PJ400

Kolejna propozycja w naszym rankingu wyciskarek wolnoobrotowych do 500 zł, która może pochwalić się funkcjonalnością i wygodą użytkowania w jednym. Model Eldom ma moc 400 W, a na liście jego praktycznych dodatków znalazła się technologia Soft Squeeze czy Safety Lock, który gwarantuje bezpieczeństwo podczas korzystania w wyciskarki.

Sprzęt nie tylko zachowuje maksimum witamin i smaku z owoców czy warzyw, ale także działa wydajnie i cicho. Nie bez znaczenia jest również łatwość utrzymania wyciskarki wolnoobrotowej w czystości oraz możliwość pracy non stop, bez konieczności pozbywania się resztek.

Esperanza Mandarina (EKJ003)

Wyciskarka wolnoobrotowa Esperanza Mandarina może pochwalić się mocą na poziomie 150 W, wydajnym wyciskaniem, niskim zużyciem energii oraz cichą pracą. Poszczególne elementy urządzenia można bez obaw myć w zmywarce, dzięki czemu utrzymanie go w czystości nie sprawi ci najmniejszego problemu.

Polecany model jest także wyposażony w dwie prędkości pracy silnika oraz dodatkowe akcesoria – dwa osobne pojemniki na sok i odpadki. Nie zabrakło również zabezpieczenia przed kapaniem soku. Całość dopełnia prędkość wynosząca do 60 obrotów na minutę.

Esperanza EKJ007 Mirtillo

Esperanza EKJ007 Mirtillo to ostatnia polecana wyciskarka wolnoobrotowa w naszym rankingu, którą możesz kupić do 500 zł. Model o mocy 150 W pozwala wycisnąć nawet do 35% więcej soku niż w przypadku swoich klasycznych odpowiedników oraz został wyposażony we wszystko, czego możesz potrzebować w trakcie pracy.

Silnik urządzenia wykonuje do 60 obrotów na minutę, a sama wyciskarka powstała z trwałych, odpornych na przypadkowe uszkodzenia i łatwych w czyszczeniu materiałów. Model ma także wbudowane zabezpieczenie przed kapaniem oraz jest sprzedawany z dwoma pojemnikami w zestawie – jednym na sok, a drugim na odpadki.
Autorka: Katarzyna Wendzonka