Data modyfikacji:

Nadchodzi Xiaomi Mi Watch Revolve. Inteligentny zegarek sportowy

Już wkrótce na europejskim rynku ma zadebiutować smartwatch Xiaomi Mi Watch Revolve. Według najnowszych doniesień urządzenie ma charakteryzować duży wyświetlacz, solidna jakość wykonania, a także spora liczba funkcji sportowych. Sprawdź, co wiemy o inteligentnym zegarku przed jego premierą.

xiaomi mi watch revolve

Xiaomi Mi Watch Revolve już niebawem! 

Według najnowszych doniesień serwisu XDA-Developers już niebawem na europejskim rynku ma zadebiutować nowy smartwatch Xiaomi Mi Watch Revolve. Inteligentny zegarek przez przypadek pojawił się w dedykowanej aplikacji Mi Watch, w której widniał obok takich modeli jak Mi Watch czy Redmi Band.

Najprawdopodobniej będzie to taka sama wersja, jak zaprezentowany na początku 2020 roku Xiaomi Mi Watch Color. Urządzenie dysponuje kolorowym wyświetlaczem o przekątnej 1,39 cala, który ma rozdzielczość 454 × 454 px. Okrągła koperta swoim wzornictwem nawiązuje do zegarków z serii Amazfit.

Nowy smartwatch prawdopodobnie będzie dysponował modułem GPS, Bluetooth, a także NFC. Użytkownicy dostaną również sensor do pomiaru tętna, a także zaawansowany system monitorowania snu. Obudowa Xiaomi Mi Watch Revolve ma być odporna na działanie wody do 5 ATM. Bateria o pojemności 420 mAh powinna wystarczyć na dwa tygodnie działania bez konieczności sięgania po ładowarkę.

Xiaomi Mi Watch Revolve i przewidywana specyfikacja

  • ekran: 1,39 cala 
  • rozdzielczość: 454 × 454 px 
  • moduł GPS, Bluetooth, NFC
  • bateria: 420 mAh
  • wodoodporność do 5 ATM 

Xiaomi Mi Watch Revolve otrzyma wiele przydatnych funkcji 

Spodziewamy się, że Xiaomi Mi Watch Revolve, podobnie jak model Mi Watch Color, będzie wspierał 10 aktywności sportowych, takich jak bieganie, jazda na rowerze czy wspinaczka górska. Osoby, którym zależy na aktywności fizycznej, z pewnością nie będą rozczarowane.

Dodatkowo urządzenie analizuje informacje o ruchu użytkownika i na tej podstawie będzie w stanie zaproponować czas na regenerację. Smartwatch podpowie, jaka jest kondycja psychiczna użytkownika, a także, jaki jest poziom jego stresu.

Xiaomi Mi Watch Revolve: cena i data premiery

Niestety, ale na ten moment nie wiemy, kiedy Xiaomi Mi Watch Revolve zadebiutuje na europejskim rynku. Cena urządzenia również pozostaje tajemnicą, ale można spodziewać się, że będzie on wyceniony na kwotę około 115 dolarów, co po przeliczeniu na złotówki daje cenę około 455 złotych.

Czy warto czekać na Xiaomi Mi Watch Revolve? 

Specyfikacja Xiaomi Mi Watch Revolve zapowiada się bardzo dobrze i urządzenie może stanowić ciekawą alternatywę chociażby dla dużo droższego Apple Watcha. Osoby, które nie chcą czekać na premierę inteligentnego zegarka, mają ogromny wybór spośród urządzeń obecnych na rynku. Przykładem może być chociażby znakomity Xiaomi Amazfit GTR czy Amazfit Verge Lite.

Całkiem sporo nowych funkcji otrzymał zaprezentowany niedawno Xiaomi Mi Band 5. Taka opaska fitness może być świetnym zamiennikiem klasycznego smartwatcha. Długi czas pracy na baterii, a także spora liczba funkcji fitness z pewnością przypadnie do gustu osobom aktywnym. Xiaomi Mi Band 5 kusi również niską ceną. Za mniej niż 200 złotych trudno o ciekawszą inteligentną opaskę.

*Artykuł będzie aktualizowany na bieżąco

Autor: Bartłomiej Mazurek