Data publikacji:

Co kupić babci na urodziny?

Zastanawiasz się, co można kupić babci na urodziny? Spieszymy z pomocą! Ładne filiżanki, ciekawa książka czy też zestawy herbat to tylko kilka propozycji. Wybierając podarunek, weź pod uwagę potrzeby i zainteresowania ukochanej osoby. Co kupić babci na urodziny? Sprawdź nasze pomysły!
prezent dla babci

Co kupić babci na urodziny? Najlepsze pomysły

Urodziny babci to wspaniała okazja, aby pokazać jej, że się o niej pamięta i kocha. Prezent wcale nie musi być duży i drogi. Najważniejszy jest gest i pamięć o bliskiej osobie. Trafiony, przemyślany podarunek może jednak sprawić babci ogromną przyjemność, a także ułatwić życie lub dostarczyć rozrywki na długie dni. Wybierając prezent, weź pod uwagę wiek, zainteresowania i potrzeby bliskiej osoby.

Co kupić na 90., 80. czy 70. urodziny babci? Poniżej znajdziesz nasze podpowiedzi!

Co kupić babci na urodziny? Ozdobne filiżanki

Piękne, ozdobne filiżanki to uniwersalny pomysł na prezent dla babci. Doskonale sprawdzi się elegancka zastawa w stylu retro. Do tego dołącz słodkości lub smaczną herbatę. Babcia będzie zachwycona.

Co można kupić babci na urodziny? Wazon z kwiatami

Kolejnym pomysłem na prezent na urodziny dla babci jest ładny wazonik, w który możesz wsadzić świeże kwiaty. Ulubione kwiatki bliskiej osoby sprawdzą się znakomicie, lecz gwarantujemy, że babcia najbardziej ucieszy się z polnego bukietu zebranego samodzielnie! 

Co kupić babci na urodziny? Elegancki portfel

Elegancki portfel to pomysł na ładny i praktyczny zarazem prezent dla babci. Dobrze sprawdzi się niewielki model, który nie będzie zajmował zbyt dużo miejsca w torebce. Pamiętaj, żeby koniecznie miał przegródki na monety oraz banknoty! 

Co kupić babci na 80. urodziny? Zestaw herbat

Zestaw herbat dla babci to pomysł na prezent uniwersalny i niedrogi. Jeśli nie masz zbyt dużych funduszy, podaruj bliskiej osobie ulubione herbatki zamknięte w ozdobnym pudełku. Przynieś prezent babci osobiście i napijcie się razem herbaty! 

Co kupić babci na urodziny? Owocowa nalewka

Jeśli twoja babcia pije okazyjnie alkohol, możesz sprezentować jej dobrą, owocową nalewkę. Słodki, niezbyt mocny trunek będzie smacznym deserem, a dodatkowo babcia będzie mogła częstować nim koleżanki!

Co można kupić babci na urodziny? Ekspres do kawy

Chcesz podarować babci nieco większy prezent na urodziny? Ekspres do kawy sprawdzi się znakomicie – oczywiście jeśli babcia może pić ten napój. Możesz wybrać niewielki model na kapsułki lub ekspres na kawę sypaną. 

Co kupić dla babci na urodziny? Poduszka z napisem

Poduszka ze słodkim napisem to świetny pomysł na prezent dla babci od dziecka. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby i dorosła osoba dołączyła taką podusię do prezentu urodzinowego. „Dla Kochanej Babci” czy „Dziękuję” to tylko kilka propozycji napisów. 

Co kupić babci na 90. urodziny? Album ze zdjęciami

Co kupić babci na 80. czy 90. urodziny? Możesz wykonać album z waszymi wspólnymi zdjęciami! To wspaniały gest, który babcia z pewnością doceni. Kup ładny album i wywołaj sporo fotografii. Następnie wsadź je do albumu i nie zapomnij o dedykacji!

Co kupić na urodziny babci? Bombonierka

Bombonierka to kolejny pomysł na uniwersalny i niedrogi prezent dla babci. Wybierz jej ulubione czekoladki i ładnie zapakuj. Do bombonierki koniecznie dołącz ładną kartkę z życzeniami. Możesz kupić także małego kwiatka. 

Co kupić babci na urodziny? Zestaw garnków

Zestaw garnków to pomysł na porządny, praktyczny prezent, który na pewno przyda się babci. Jeśli twoja babcia ma stare, zniszczone garnki, powinna ucieszyć się z nowego zestawu. Dzięki niemu gotowanie potraw będzie przyjemniejsze. 

Co kupić babci na 70. urodziny? Kosmetyki

Twoja babcia lubi dbać o urodę? Sprezentuj jej na urodziny zestaw kosmetyków! Mogą to być zarówno ładne produkty do kąpieli, jak i specyfiki do pielęgnacji twarzy dostosowane do jej wieku. Krem, serum czy też pomadka ochronna to kilka propozycji. 

Co kupić babci na urodziny? Fartuszek z napisem

 Fartuszek z napisem to pomysł na prezent dla babci, która lubi spędzać czas w kuchni – czyli chyba dla większości! Fartuch z napisem „Od wnuczki” czy „Dla kochanej Babci” na pewno umili jej pieczenie czy gotowanie. 

Co dać babci na urodziny? Ciekawa książka

Ciekawa książka to zawsze trafiony prezent – również dla babci. Możesz podarować jej nową powieść dobrego autora, poradnik, książkę kucharską czy też atlas roślin lub ziół. Z pewnością ucieszy się z takiego prezentu. 

Co kupić babci na 90. urodziny? Witaminy dla seniora

Co kupić babci na 90., 80. czy 70. urodziny? Sprezentuj jej zestaw witamin dla seniora! W końcu zdrowie jest najważniejsze. Wybierz suplement przeznaczony dla osób w wieku babci, a do tego dołącz np. zestaw herbat lub bukiet kwiatów. 

Co kupić na urodziny babci? Zestaw konfitur

Słodkie konfitury to kolejny sprawdzony pomysł na prezent dla babci. Choć wiele babć samodzielnie robi przetwory, z pewnością ucieszą się ze słoiczka powideł czy dżemu dobrej marki! 

Co dać babci na urodziny? Dzbanek na herbatę

Kolejny pomysł na prezent dla babci na urodziny to ozdobny dzbanek na herbatę. Świetnie sprawdzi się czajniczek w stylu retro z miejscem na podgrzewacze, tak aby herbatka zawsze była ciepła na stole! 

Co kupić babci na urodziny? Pióro z grawerem

Możesz kupić babci na urodziny również eleganckie pióro z grawerem. Doskonale sprawdzi się, jeśli twoja babcia lubi rozwiązywać krzyżówki czy też pisać ręcznie notatki. To pomysł na praktyczny prezent w klimacie retro. 

Co kupić dla babci na urodziny? Haftowany obrus

Ostatnim naszym pomysłem na prezent dla babci jest haftowany obrusik. Będzie wspaniałą ozdobą stołu i doskonale sprawdzi się na wszelkich przyjęciach czy też rodzinnych obiadach!
Autorka: Olga Wacholc