Data publikacji:

Co kupić na wieczór panieński? 8 prezentów dla przyjaciółki

Wieczory panieńskie stały się tradycją, z której korzysta większość przyszłych panien młodych. Nie ma się czemu dziwić: to w końcu wspaniała okazja do pożegnania stanu wolnego oraz niezapomnianej imprezy wyłącznie w damskim gronie. Udane „bachelorette party” nie może obyć się bez prezentu dla przyszłej żony. Co kupić na wieczór panieński przyjaciółce, by ta wspominała go pozytywnie przez długi czas? Mamy aż 8 propozycji!
co kupic na wieczor panienski

Zbliża się wieczór panieński twojej przyjaciółki, a ty nie wiesz, co jej kupić? Najlepszy prezent to ten, który okaże się zarówno piękny, jak i praktyczny. Spieszymy z pomocą i radzimy, jakie upominki wywołają uśmiech na twarzy przyszłej żony!

Co kupić na panieński?

Okres przygotowań do ślubu dla większości kobiet wiąże się z dużym zdenerwowaniem. Z pewnością każda panna młoda chce, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Wieczór panieński to chwila zapomnienia podczas gorączkowego załatwiania wielu spraw. To również znakomita okazja do spotkania z najlepszymi przyjaciółkami i celebrowania ostatnich chwil wolności.

Sposobów na spędzenie wieczoru panieńskiego jest sporo. Niektóre świadkowe decydują się na organizację weekendowego wyjazdu, w innych przypadkach impreza odbywa się tylko przez jeden wieczór, np. w klubie lub domu panny młodej. Bez względu na okoliczności, to wyjątkowe wydarzenie zasługuje na odpowiednią oprawę – również w postaci upominków.

Do prezentów często wręczanych pannom młodym podczas wieczorów panieńskich można zaliczyć śmieszne gadżety, często o zabarwieniu erotycznym. Choć bez wątpienia taki upominek rozbawiłby i twoją przyjaciółkę, pomyśl sama: czy będzie on praktyczny? Co zrobi z zabawnymi kapciami, kubkiem lub koszulką po zakończonej imprezie? Takie akcesoria prawdopodobnie prędzej czy później znajdą się na dnie szafy. A przecież chodzi o to, by prezent z okazji panieńskiego cieszył przez długi czas!

Co kupić na panieński koleżance? 8 pomysłów

Jeśli zastanawiasz się, co można kupić na wieczór panieński, sprawdź nasze propozycje ciekawych upominków. Niektóre z nich możesz zakupić indywidualnie; na inne, z racji wyższych kosztów, warto złożyć się w więcej osób. Zapewniamy, że z takich prezentów ucieszy się każda przyszła żona.

1. Co kupić na panieński? Pamiątkowa biżuteria

Jeśli chcesz, aby twoja przyjaciółka przez długie lata wspominała swój wieczór panieński, pomyśl o podarowaniu jej pięknej biżuterii. Sama najlepiej znasz jej gust, dlatego wybór odpowiedniego fasonu nie powinien stanowić kłopotu. Eleganckie kolczyki, celebrytka z grawerem lub bransoletka zadowolą każdą kobietę.

2. Voucher na przygodę

Panna młoda to szalona dusza? Wraz z innymi uczestniczkami zafundujcie jej niezapomniane przeżycie w postaci skoku na bungee, lekcji pole dance, przejażdżki szybkim samochodem lub lotu balonem. Taka przygoda może okazać się świetnym sposobem na rozładowanie przedślubnego napięcia.

Pamiętaj, że niesamowite przeżycie możesz zafundować swojej przyjaciółce jeszcze w trakcie wieczoru panieńskiego. Wówczas emocje będą jeszcze większe!

3. Co kupić pannie młodej na wieczór panieński? Zabieg w spa

Co kupić na wieczór panieński? Rewelacyjnym pomysłem okaże się voucher na pobyt w salonie spa. Twoja przyjaciółka z pewnością chętnie skorzysta z niego przed swoim ważnym dniem. Zabieg pielęgnacji twarzy, relaksujący masaż lub manicure będą strzałem w dziesiątkę.

4. Zmysłowa bielizna na wieczór panieński

Wysokiej jakości zestaw bielizny ucieszy nie tylko bohaterkę wieczoru, ale i jej przyszłego męża. Przed zakupem kompletu dyskretnie dowiedz się jednak, jaki rozmiar nosi panna młoda. Do zestawu bielizny warto dołączyć zmysłową koszulkę nocną.

5. Co kupić na panieński? Elegancki szlafrok dla panny młodej

Białe, satynowe szlafroczki to hit fotograficznych sesji ślubnych. Panny młode chętnie pozują w nich w trakcie przygotowań do uroczystości. Ładny szlafrok przyda się twojej przyjaciółce również po ślubie. W wielu sklepach internetowych zyskasz możliwość zamówienia szlafroka z indywidualnym napisem.

6. Karta podarunkowa

Jeśli nie jesteś do końca pewna, co kupić na panieński koleżance, dobrym rozwiązaniem będzie zakup vouchera na zakupy w jej ulubionym sklepie. Może być to kupon na odzież, książki, płyty lub inne akcesoria szczególnie bliskie twojej przyjaciółce. Na pewno wykorzysta go z radością.

7. Co kupić na panieński koleżance? Pamiątkowy album ze zdjęciami

Jeśli stanowicie zgraną paczkę przyjaciółek, na pewno macie wiele wspólnych zdjęć. Z ich użyciem skomponujcie pamiątkowy album – taka pamiątka bez wątpienia wzruszy gwiazdę wieczoru! Fotografie warto opatrzyć osobistymi życzeniami od każdej uczestniczki imprezy.

8. Ciekawa lektura

Co kupić na panieński miłośniczce czytania? Oczywiście dobrą książkę. Dobra książka przyda się twojej przyjaciółce w trakcie podróży poślubnej. Romans, kryminał, a może dokument – sama wiesz, po jakie lektury najchętniej sięga przyszła żona. Jeśli chcesz podarować jej coś zabawnego, pomyśl o książkach komediowych traktujących o małżeństwie.

Co kupić na wieczór panieński?

Prezent z okazji wieczoru panieńskiego uświadomi twojej przyjaciółce, jak wiele dla ciebie znaczy i pozwoli jej odprężyć się w trakcie przedślubnych przygotowań. Najlepszym wyborem okaże się drobiazg, który ucieszy oko, będzie funkcjonalny lub zagwarantuje królowej wieczoru niezapomniane wspomnienia. Wybierz coś z naszej listy - prezenty dla panien młodych mogą być gustowne i praktyczne!