Data modyfikacji:

Jaki drobny prezent na Dzień Chłopaka wybrać?

Szukasz pomysłu na drobny prezent na Dzień Chłopaka? Spieszymy z pomocą! Zastanów się, jakim budżetem dysponujesz. Następnie sprawdź nasze inspiracje – na pewno znajdziesz wśród nich wiele ciekawych propozycji. Zapraszamy do lektury, 30 września tuż-tuż!

dzień chłopaka

Drobny upominek na Dzień Chłopaka – odwołaj się do pasji

Co nada się najlepiej jako drobny upominek na Dzień Chłopaka? Punktem wyjścia do wszelkich rozważań powinny być zainteresowania obdarowanego. Przeanalizuj więc, jak chłopak lubi spędzać czas? Co dostarcza mu wiele radości? Jakiej dziedzinie poświęca wiele czasu w ciągu tygodnia oraz w weekendy? Jeśli już wiesz, wybór odpowiedniego prezentu to formalność.

Kubek termiczny

To niezastąpiony gadżet zarówno dla maniaków ciepłej kawy, jak i miłośników długich wędrówek ośnieżonymi szlakami, kiedy łyk czegoś ciepłego okazuje się zbawienny i daje siłę, by dalej iść.

Uchwyt samochodowy magnetyczny do telefonu

Jeśli chłopak spędza dużo czasu za kółkiem, czy to hobbystycznie, czy w ramach pracy, z pewnością przyda mu się kompaktowy i bardzo wygodny uchwyt na telefon. Wśród wielu modeli dostępnych na rynku warto zwrócić uwagę na uchwyty magnetyczne montowane w kratce wentylacyjnej – mimo niewielkich rozmiarów są one w stanie utrzymać stabilnie telefon tak, aby dało się go obsługiwać jedną ręką (lub palcem).

Smartfonowy mikroskop

Chłopak lubi przyrodę i jest zafascynowany różnorodnymi zjawiskami przyrodniczymi? Warto mu podarować gadżet, który jeszcze bardziej rozbudzi w nim tę pasję. W tej roli idealnie sprawdzi się specjalna nakładka na smartfon, która rejestruje obrazy w mikroskopijnych szczegółach.

Tablica szpilkowa

To ciekawy gadżet, który z jednej strony pełni funkcje ozdobne, a z drugiej – pozwala wyzwolić pokłady kreatywności i tworzyć obrazy 3D. Jeśli szukasz prezentu, który sprawiłby chłopakowi radość, a jednocześnie dobrze się prezentował w jego włościach, to prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Drobny prezent na Dzień Chłopaka – postaw na elektronikę

Dobry i zarazem drobny prezent na Dzień Chłopaka to różnego rodzaju elektronika. Mężczyźni są z natury bardzo praktyczni i doceniają takie upominki niezależnie od wieku.

Powerbank

Przenośne urządzenie zapewni dostęp do energii w każdych warunkach – w górach, nad morzem i nad jeziorem. Wśród nowoczesnych modeli nie brakuje takich, które obsługują ładowanie indukcyjne – poza tradycyjnym podłączeniem przez port USB można skorzystać również z wytwarzanego przez nie pola magnetycznego i po prostu przyłożyć do niego komórkę.

Zestaw głośnomówiący do auta

Ile razy upominałaś swojego chłopaka, aby prowadząc samochód, nie rozmawiał przez telefon? Teraz będzie mógł to robić. Z pomocą zestawu głośnomówiącego odbieranie połączeń telefonicznych będzie bajecznie proste, a przy tym, całkowicie bezpieczne.

Domowy projektor laserowy

Któż nie chciałby posiadać w domu projektora laserowego? Urządzenie nadaje się idealnie do rozkręcania małych i dużych imprez, dyskotek oraz domówek. Laser można postawić w dowolnym miejscu i sterować za pomocą przycisków zamieszczonych na obudowie. Mimo niskiej ceny sprzęt posiada wiele ciekawych funkcji, takich jak np. wbudowane chłodzenie, czy też czujnik dźwięku.

Okulary VR/AR do telefonu

Ten drobny upominek na Dzień Chłopaka to prawdziwa gratka dla fanów gier mobilnych i multimediów. Urządzenie łączy się z telefonem za pośrednictwem technologii Bluetooth, można go używać jak gamepada. Na rynku jest już wiele gier wykorzystujących technologię VR, w tym także mnóstwo tytułów sieciowych, umożliwiających rozgrywkę z innymi osobami. Chłopak gamer z pewnością doceni taki prezent.

Drobny prezent na Dzień Chłopaka – sprawdź nasze propozycje śmiesznych gadżetów

Na koniec – przedstawiamy śmieszne gadżety, które nadadzą się doskonale na drobny upominek na Dzień Chłopaka, pod warunkiem, że chłopakma poczucie humoru.

Skarpetki imitujące ogórki w słoiku

To prawdziwy hit wśród śmiesznych prezentów. Męskie skarpetki zostały umieszczone w słoiku na kształt ogórków kiszonych, zestaw składa się z 2 par uszytych z przyjemnego w dotyku materiału. Jeśli liczy się dla ciebie efekt zaskoczenia, z pewnością warto wypróbować ten gadżet jako drobny prezent na Dzień Chłopaka.

Śmieszne bokserki

Dobrej jakości bokserek nigdy za wiele, szczególnie jeśli zostały one opatrzone śmiesznymi wzorami. Nawet jeśli posiadasz nieduży budżet, możesz podarować coś wyjątkowego, np. bokserki w nosorożce, kolorowe literki lub z karykaturą amora.

Breloczek z charmsami dla miłośników piwa

Błyskotka nie dość, że się dobrze prezentuje, to jeszcze ma duże walory praktyczne – dzięki niemu można łatwo namierzyć klucze do mieszkania lub kluczyki do samochodu.

Kufel do piwa z grawerem

Zamiast pić piwo z butelki lub puszki, lepiej przelać je do wyjątkowego, personalizowanego kufla. Tego typu wyroby zazwyczaj można myć w zmywarce, ponieważ napisy zostały wykonane techniką wysokojakościowego grawera. A co do treści napisu i grafiki – już twoja w tym głowa, by na kufelku znalazło się coś kreatywnego.

Autor: Alicja Hudzik