Data publikacji:

Jaki głośnik Bluetooth na Black Friday wybrać?

Co roku w okolicach listopada zaczynamy powoli przymierzać się do zakupowego szaleństwa, jakie przypada na tzw. Black Friday, czyli inaczej Czarny Piątek. Jest to bowiem dzień, a nawet weekend, kiedy ceny rozmaitych produktów lecą gwałtownie w dół, przyciągając tym samym rzesze klientów na całym świecie niezliczoną ilością promocji, interesujących ofert oraz prawdziwych hitów sprzedażowych. W tym szczególnym święcie, którego początki sięgają lat 60., zaś sam pomysł narodził się w Stanach Zjednoczonych, biorą udział zarówno sklepy stacjonarne, jak i online na całym świecie. Najchętniej jednak, a zarazem najczęściej, rozchwytywane są wówczas sprzęty elektroniczne, RTV i AGD, z uwagi na niezwykle korzystne upusty. Tak dzieje się na przykład w przypadku różnego rodzaju kolumn, a także głośników, w tym popularnej ostatnio wersji z Bluetooth. Jakie natomiast głośniki wybrać, by prezentowały wysoką jakość i jednocześnie zapewniały wspaniały dźwięk?
głośnik

Magia głośników Bluetooth

Kiedy jest Black Friday 2022? W tym roku Czarny Piątek wypada 25 listopada. Promocje zaczynają się już jednak wcześniej, warto więc na bieżąco śledzić ceny.

Ponieważ niemal w każdym obszarze funkcjonowania człowieka panuje obecnie tendencja do ułatwiania sobie życia, coraz śmielej sięgamy po wygodne i praktyczne rozwiązania. Tak samo sprawa wygląda, jeśli mowa chociażby o wymienionych wyżej głośnikach Bluetooth, nazywanych również bezprzewodowymi bądź mobilnymi. Z racji tego, że zostały one stworzone z myślą o możliwości korzystania z nich w dowolnym miejscu, bez konieczności użycia kabli, idealnie wpisują się w tę filozofię. Jesteśmy więc w stanie nie tylko czerpać radość z efektów akustycznych, ale przede wszystkim z wolności, jaką dają. Poza tym takie cacka zdecydowanie lepiej wyglądają we współczesnych wnętrzach niż w swojej standardowej, nieco przestarzałej formie.

Z kolei, pozostając stricte w temacie Czarnego Piątku, warto wspomnieć o wyjątkowych okazjach dotyczących omawianych produktów. Wobec tego porządny głośnik Bluetooth w Black Friday 2022 dostaniemy już za niespełna kilkadziesiąt złotych, co tym bardziej opłaca się, gdy polujemy na czołowe marki z branży elektronicznej. Asortyment znanych i cenionych firm jest przecież nierzadko bardzo drogi, a zwłaszcza wyposażony w pożądane, nowoczesne technologie. Z drugiej zaś strony, choć podobna inwestycja bywa kosztowna, gra bez wątpienia warta jest świeczki, gdyż jakość zawsze się obroni.

Marka mówi sama za siebie. Podczas Black Friday wybierz głośniki Bluetooth renomowanych firm

Jako że powszechnie wiadomo, iż rozpoznawalne logo niekoniecznie świadczy o wartości danej rzeczy, i w trakcie zakupowych szaleństw zdarza nam się zwracać uwagę na towary pozornie atrakcyjne, które w konsekwencji okazują się być totalnymi bublami. Stąd powinniśmy dokładniej przyjrzeć się propozycjom, między innymi producentów sprzętu muzycznego, bo tu kluczową rolę odgrywa właśnie jakość, a za nią stoi wyłącznie dobra marka. Analogicznie, te popularne, cieszące się renomą nazwy, świadczą o precyzji wykonania i dbałości o najdrobniejszy szczegół.

Oprócz tego, nie orientując się zupełnie w temacie, wybierz mądrze, kierując się opinią znawców i ekspertów w tejże dziedzinie. Stuprocentowym pewniakiem będzie natomiast uroczy głośnik JBL – w Black Friday, jak znalazł. Dostępny w kilku wariantach kolorystycznych, mały słodziak, sprawdzi się jako prezent dla bliskiej osoby lub twój nowy, wierny towarzysz. Nie dość, że zachwyca prostotą i kusi modnymi, żywymi barwami, poprzez swój uniwersalny charakter jest absolutnie ponadczasowym przedmiotem.

Głośnik głośnikowi nierówny

Ponadto wyróżnić można także produkty dedykowane konkretnym grupom odbiorców, jak np.: dzieciom, wytrawnym znawcom muzyki i amatorom. Odjazdowy głośnik Bluetooth na Black Friday dla maluchów przyjmie więc fantazyjny kształt sympatycznego zwierzaka, o stosunkowo niedużych rozmiarach, melomanów ucieszy kawał mocy, zamknięty w stylowej walizce, a pozostali, przy odrobinie wysiłku, z pewnością dokonają optymalnego dla siebie, korzystnego cenowo wyboru. Niemniej jednak, wśród całej masy nietuzinkowych urządzeń mobilnych, w Czarny Piątek nie trudno o zawrót głowy, dlatego uprzedni wnikliwy research pomoże rozwiązać problem.

Głośniki Bluetooth – specyfika

Co ważne, przenośne głośniki Bluetooth opierają się na jakże funkcjonalnej idei uzyskiwania wysokiej jakości dźwięku w dowolnej lokalizacji, toteż poza unikalnym designem powinny spełniać szereg istotnych warunków. Priorytetem jest oczywiście określenie miejsca, w którym docelowo mają być używane, jak i ich wielkości. Następnie liczy się: intuicyjność obsługi, kompatybilność z urządzeniami typu: telefon, laptop, komputer stacjonarny, telewizor czy tablet, i zakres dźwięku. Dzięki temu, że nie ogranicza nas w żaden sposób zasilanie sieciowe, możemy zabrać owe głośniki np. na spacer, nad wodę, do biura itd., a to tworzy wielką przewagę nad innymi, klasycznymi głośnikami z okablowaniem.

Reasumując, Black Friday nęci nas ogromem szalonych okazji, ale sztuką jest znaleźć prawdziwą perełkę, która połączy w sobie wszystkie zasadnicze elementy. Dopiero wtedy możemy pochwalić się udanymi łowami i móc doświadczać niesamowitych wrażeń płynących z trafionego zakupu. Mało tego, solidny głośnik Bluetooth to gwarancja, że możesz go parować z dowolnymi urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth, a to oznacza swobodę i dostęp do muzyki 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, w każdym punkcie, w którym się znajdziesz.

Autorka: Karolina Dzikas
Autor: Karolina Dzikas