Data publikacji:

Jaki wideorejestrator do 300 zł? 

Wideorejestrator do 300 złotych doskonale sprawdzi się do monitorowania przebiegu trasy, a w razie potrzeby zapewni niezbędny dowód w sprawie kolizji, bądź wypadku. Sprawdź jakimi modelami warto się zainteresować. 
wideorejestrator do 300 zł

Wideorejestrator do 300 złotych - czy warto go kupić? 

Wideorejestrator to jeden z najbardziej przydatnych akcesoriów dla kierowców. Wyobraź sobie, że bierzesz udział w kolizji, gdzie jedynymi dowodami w sprawie są zeznania uczestników zdarzenia. Słowo przeciwko słowu często jest niewystarczające i wyjaśnienie sprawy staje się trudne. W tym momencie przydaje się wideorejestrator. Zabezpieczone nagranie może stanowić dowód w sprawie.
Kamera samochodowa rejestruje cały przebieg trasy i może zdarzyć się, że będziesz świadkiem innego zdarzenia. Takie nagrania często są niezwykle pomocne. Wideorejestratory do 300 złotych są propozycją dla osób, które nie potrzebują zaawansowanych funkcji, ale chcą mieć wsparcie na drodze. W tej cenie bez problemu znajdziesz solidne urządzenie, które poradzi sobie doskonale w różnych warunkach. W tej cenie znajdziesz także kamerę samochodową przód tył.

Na jakie parametry możemy liczyć w wideorejestratorach do 300 złotych? 

Przede wszystkim rozdzielczość. Wideorejestratory do 300 złotych nagrywają w rozdzielczości Full HD, która jest w zupełności wystarczająca do odczytania numerów tablic rejestracyjnych, czy przeanalizowania szczegółów widocznych na nagraniu. Bardzo ważne w tego typu kamerach jest pole widzenia, które powinno wynosić co najmniej 120-130 stopni. Im szersze pole widzenia, tym więcej szczegółów będzie w stanie zarejestrować urządzenie.
Dobry wideorejestrator powinien mieć czujnik wstrząsu. Dzięki temu w momencie uderzenia obraz zostanie automatycznie zapisany w pamięci. Przydatny jest także moduł WiFi umożliwiający przesyłanie nagrań bezpośrednio do telefonu. Podczas zakupu wideorejestratora do 300 złotych spójrz na jego wymiary. Kompaktowe urządzenia nie rzucają się w oczy i i zajmują mniej miejsca na szybie. Dla przeciętnego kierowcy taki malutki wideorejestrator będzie idealny! 

Polecane wideorejestratory do 300 złotych 

Xblitz S4 

Solidny wideorejestrator jest w stanie rejestrować obraz o rozdzielczości Full HD. Pole widzenia obiektywu wynosi 140 stopni, co jest bardzo dobrym wynikiem. Moduł WiFi i aplikacja mobilna bardzo dobrze sprawdzają się w podglądzie nagranych materiałów. Nagrywanie w pętli, czujnik wstrząsów, a także kondensator odpowiedzialny za zasilanie dopełniają całą konstrukcję. 

70mai 1S D06 Night Vision 

Jeśli szukasz dobrego wideorejestratora w przystępnej cenie, to 70mai Night Vision ma wszystko, czego potrzebuje przeciętny użytkownik. Matryca Sony IMX307 oferuje rozdzielczość Full HD, co w połączeniu z obiektywem o polu widzenia 130 stopni daje znakomity obraz. Funkcja WDR nagrywa przy zwiększonym kontraście przez co nagrywany materiał ma lepszą jakość szczególnie podczas jazdy nocnej. Bardzo dobre opinie użytkowników potwierdzają, że jest to jeden z lepszych modeli w tej cenie. 

Mio MiVue C314 

Marka Mio wśród kierowców cieszy się dużym uznaniem. Specyfikacja można powiedzieć, że jest standardowa. Mamy tutaj rozdzielczość Full HD i obiektyw z polem widzenia 130 stopni. Czujnik G-Sensor automatycznie zabezpiecza nagranie w momencie wykrycia uderzenia. Mocną stroną kamery samochodowej jest jej niezwykle kompaktowy rozmiar. 
Zdjęcie: Envato Elements
Bartłomiej Mazurek
Bartłomiej Mazurek

Dziennikarz i fotograf. Miłośnik nowych technologii, a w szczególności sprzętu z logo nadgryzionego jabłka. W wolnych chwilach zajmuje się prowadzeniem mediów społecznościowych i graniem na konsoli.