Data publikacji:

Krople nawilżające do nosa. Ranking

Wysuszona śluzówka nosa to dokuczliwy, ale niestety często spotykany problem. Jego objawami są między innymi pieczenie, szczypanie oraz ból w nosie, który pozbawiony jest naturalnej, śluzowej wydzieliny. W takich sytuacjach warto sięgnąć po pomoc w postaci kropli nawilżających do nosa. Zobacz ranking najlepszych.

krople nawilżające do nosa

Polecane krople nawilżające do nosa – ranking

Czujesz, że śluzówce twojego nosa przydałoby się wsparcie, ale nie wiesz, po jakie krople nawilżające do nosa sięgnąć? Oto ranking tego typu produktów, stworzony na podstawie ich popularności w serwisie Ceneo.pl. Sprawdź, jakie produkty najchętniej wybierają inni i które preparaty cieszą się najlepszymi opiniami.

Grip Stop krople ochronne do nosa

Z tymi kroplami nawilżanie nosa będzie nie tylko szybkie, ale i przyjemne. Preparat błyskawicznie rozrzedza wydzielinę – więc może być stosowany w okresie przeziębienia i grypy, jednocześnie jednak działa ochronnie na śluzówkę nosa. Można stosować go u dzieci i dorosłych.

Nord Farm Eukanosol Krople do nos

Bardzo wysoko oceniane krople nawilżające do nosa, które przynoszą doraźną ulgę w przypadku wysuszenia i podrażnienia śluzówki. Ułatwiają oddychanie poprzez udrożnienie nosa, ale nie szkodzą błonie śluzowej, a wręcz ją nawilżają – są zatem cennym wsparciem w okresie chorobowym.

W skład produktu wchodzą między innymi olejek z sosny górskiej, olejek z eukaliptusa oraz olejek miętowy. Preparat jest na tyle bezpieczny, że można stosować go już u dwuletnich dzieci. Co równie istotne, można używać go do przeprowadzania nocnych inhalacji – wystarczy skropić nim fragment poszewki poduszki.

Salorhin roztwór nawilżający do nosa

Jeśli interesują cię nawilżające krople do nosa, które można stosować codziennie, w zasadzie bez żadnych ograniczeń, to takim właśnie produktem jest Salorhin.

To wyrób medyczny, który stosowany jest do codziennej higieny i nawilżenia śluzówki nosa. Zawiera między innymi nawilżającą glicerynę oraz roztwór soli, który składem przypomina wodę. Bardzo szybko i sprawnie wypłukuje z nosa wszelkie zanieczyszczenia, pozwalając oddychać z większą swobodą. Warto stosować go na co dzień oraz w okresie infekcji – także u dzieci powyżej 4. roku życia.

Rhinoargent krople do nosa

Kolejne krople nawilżające do nosa z rankingu, które cieszą się znakomitymi opiniami i dużym zainteresowaniem. W ich skład wchodzą między innymi: chlorek sodu, chlorek potasu czy olejek eukaliptusowy.

Preparat bardzo szybko radzi sobie z usuwaniem z nosa wszelkich zanieczyszczeń, dodatkowo skutecznie nawilżając delikatną błonę śluzową. Już jednorazowe jego zastosowanie przynosi oczekiwaną i przyjemną ulgę. Umożliwia prawidłowe oddychanie i pozwala na swobodnie zaśnięcie.

Krople do nosa OTERINO

Jeśli cenisz sobie naturalny skład, to te nawilżające krople do nosa z pewnością przypadną ci do gustu. Zawierają niemal wyłącznie naturalne składniki, które nawilżają błonę śluzową nosa. Już od pierwszego użycia tworzą na powierzchni śluzówki specjalną powłokę ochronną, dzięki czemu jest ona bardziej odporna na uszkodzenia, otarcia i przesuszenie. Po ten preparat możesz sięgać doraźnie – w ramach wsparcia w okresie infekcji – bądź codziennie – dla zwiększenia komfortu.

Hysan Aerozol nawilżający do nosa

Pielęgnacyjne krople nawilżające do nosa, które szybko „odnawiają” błonę śluzową i intensywnie ją nawilżają. Aerozol zapewnia długotrwałą regenerację dzięki wysokiej zawartości kwasu hialuronowego oraz dekspantenolu. Śmiało możesz stosować go codziennie – dla higieny, jak i w okresach zwiększonego zapotrzebowania.

Autor: Robert Wojtaś