Data modyfikacji:

Najlepsza profesjonalna farba do włosów

Każda z nas chce cieszyć się jak najdłużej efektami koloryzacji oraz zdrowymi, lśniącymi włosami. Można to uzyskać, stosując profesjonalne farby do włosów. Nie wiesz, jaka jest najlepsza profesjonalna farba do włosów? Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem! Na pewno znajdziesz produkt spełniający twoje oczekiwania!
Najlepsza profesjonalna farba do włosów

Jaka będzie najlepsza farba do włosów? Profesjonalna farba do włosów jest zdecydowanie lepszym wyborem niż ogólnie dostępne drogeryjne produkty. Dlaczego tak jest? Głównie za sprawą składu INCI farb profesjonalnych. Posiadają one, oprócz związków koloryzujących, także substancje o działaniu pielęgnacyjnym i ochronnym na łodygę włosa. Dzięki temu po koloryzacji możemy cieszyć się nie tylko wymarzonym kolorem włosów, ale również ich świetną kondycją. Dodatkowo sam efekt koloryzacji profesjonalnymi farbami do włosów jest trwalszy niż zwykłymi drogeryjnymi środkami do koloryzacji.

Stosując farby profesjonalne, nie musimy się również obawiać, że odcień na włosach będzie znacznie różnił się od tego na próbniku. Kolor na próbniku jest maksymalnie zbliżony do koloru, jaki zostanie uzyskany po farbowaniu.

Jakie są najlepsze profesjonalne farby do włosów?

Farby profesjonalne cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród miłośniczek koloryzacji. Poniżej przedstawiamy wybrane farby profesjonalne. Na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie produkt!

Inoa ODS2 L’Oréal Professionnel

Szukasz jak najzdrowszej farby do włosów? Inoa to profesjonalna farba do włosów bez amoniaku. Receptura produktu jest oparta na głęboko odżywiających włosy składnikach aktywnych. Nośnikiem koloru w tej farbie są olejki, które dodatkowo regenerują i mają działanie odbudowujące strukturę włosa. Farba pomaga zachować właściwy poziom lipidów i aminokwasów włókna włosa. Pomimo braku w składzie INCI amoniaku Inoa ODS2 rewelacyjnie pokrywa siwiznę. Brak amoniaku sprawia, że skóra głowy nie jest podrażniona, a zabieg jest wyłącznie przyjemnością. Atutem jest także bogata paleta kolorów, dzięki czemu łatwo znaleźć odpowiedni dla siebie kolor.

Koleston Perfect Wella Professionals

Jest to profesjonalna farba do włosów, która cieszy się ogromną popularnością wśród fryzjerów. Niezwykle różnorodna paleta odcieni powoduje, że każdy znajdzie swój wymarzony kolor włosów. Produkt posiada innowacyjną formułę, która minimalizuje wystąpienie reakcji alergicznej. Po zastosowaniu produktu włosy są lśniące i odżywione, a efekty koloryzacji utrzymują się długo.

Topchic Goldwell

Farba, która w swojej formule posiada opatentowaną technologię koenzymów. Związki te sprawiają, że wewnętrzna struktura włosa jest chroniona podczas koloryzacji, a wolne rodniki są neutralizowane. Koloryzacja produktami Topchic Goldwell jest trwała, kolor nasycony, a łodyga włosa maksymalnie chroniona. Marka posiada szeroką gamę kolorystyczną. Dzięki temu każdy znajdzie idealny dla siebie odcień.

Revlonissimo Revlon

Warto zaufać tym produktom. Farba jest skuteczna, dokładnie pokrywa nawet siwe włosy. W preparacie zawarte są nanomolekuły, które przedostają się do wnętrza włosa bez niszczenia struktury włosa. Dzięki temu efekty koloryzacji utrzymują się niezwykle długo. Dodatkowym atutem produktów jest zawartość składników pielęgnacyjnych, które sprawiają, że włosy są nawilżone i widocznie odżywione.
Zdjęcie NomadSoul1/Envato Elements