Data modyfikacji:

Wydajność i efektywność energetyczna -  witamy w nowym stylu Hoover

Marka Hoover wybrała targi IFA, aby zaprezentować swoje najnowsze urządzenia. Wsłuchując się w oczekiwania konsumentów przedstawiła nowy wymiar wydajności, nie zapominając o stylu i trosce o środowisko.
H-WASH 700
Tegoroczną gwiazdą stoiska Hoover jest bez wątpienia bezprzewodowy odkurzacz premium z serii HFX. Hoover HFX wyposażony został w podwójny filtr pozwalający zachować szczególną czystość i higienę użytkowania. Dodatkowo specjalna szczotka corner pozwala dotrzeć w każdy narożnik, anti-twist bez problemu oczyści powierzchnie z włosów czy sierści, a specjalna flexi końcówka umożliwi dotarcie w nawet najtrudniej dostępne zakamarki.
Swoją premierę ma także H-WASH 700, czyli nowa pralka w klasie energetycznej A. Wyposażona została w silnik Eco Power Inverter, który jest 4 razy trwalszy i o 60% bardziej wydajny niż standardowe silniki. Posiada największy bęben dostępny na rynku w standardowym rozmiarze. Ponadto, Hoover H-WASH 700, zapewnia o 20% lepsze wyniki prania i 17% mniej zagnieceń, nawet przy pełnym załadunku.
Urządzenie można podłączyć do aplikacji hOn, gdzie użytkownik dostaje dostęp do dodatkowych programów, a także porad dotyczących konserwacji urządzenia. Idealnym uzupełnieniem H-WASH 700 jest suszarka H-DRY 700 w klasie energetycznej A++ . Urządzenie oferuje między innymi specjalny cykl higieny, zabijający do 99,9% bakterii (VDE - certyfikat Verband der Elektrotechnik) oraz nowy cykl Premium Care szczególnie polecany dla bardzo delikatnych tkanin. Dodatkowo, praca urządzenia jest bardzo cicha - do 62 dB.
Swoją premierę w Berlinie mają również urządzenia kuchenne. Hoover zaprezentował H-DISH 700, czyli gamę zmywarek zapewniającą najwyższą higienę mycia wspieraną specjalnym system antybakteryjnym, zachowując najwyższą wydajność. Na szczególną uwagę zasługuje  wentylator Dry Boost, dostępny w najwyższej klasy  modelu H-DISH 700 PRO, który zapewnia perfekcyjne suszenie nawet plastikowych pojemników i gładkich powierzchni, takich jak patelnie. Zmywarki podłączone są do aplikacji hOn, dzięki której można zarządzać urządzeniami z poziomu smartfona.
Premium Collection 5, to nowa seria piekarników w klasie energetycznej A++ i płyt indukcyjnych o  zaawansowanych funkcjach uaktywnianych w aplikacji hOn. Dzięki opracowaniu dedykowanego kodu QR będzie można odkryć dodatkowe korzyści związane z nowymi funkcjami aplikacji. Odnowiony styl tej linii występuje w dwóch wersjach, matowej i połyskowej z eleganckimi wykończeniami ze stali nierdzewnej i czarnymi szklanymi powierzchniami.
Nowa seria piekarników Premium Collection 5 oferuje dużą pojemność z 6 poziomami gotowania, czujnik ciepła do regulacji czasu i temperatury oraz programy do autoczyszczenia. Wydajność jest również słowem kluczowym dla płyt indukcyjnych: są one wyposażone w nowe linie i wielostrefową strukturę, aby ogrzewać tylko tę część, której naprawdę użytkownik potrzebuje, unikając marnowania energii. 
Marka Hoover nie zapomniała także o zdrowym i bezpiecznym przechowywaniu żywności. Na szczególną uwagę zasługuje H-FRIDGE 700. Lodówka wyposażona została w innowacyjną  technologię Total No Frost Air Care, która pozwala zachować świeżość produktów na dłużej. Delikatny przepływ powietrza z bocznych otworów wentylacyjnych rozprzestrzenia się równomiernie zapobiegając w ten sposób przedwczesnemu wysychaniu lub zepsuciu się przechowywanej żywności. Dzięki łączności z aplikacją hOn użytkownik może zdalnie zarządzać temperaturą i sprawdzać statystyki, aby zmaksymalizować wydajność.
Zdjęcia: materiały prasowe
Autor: Informacja prasowa