Data modyfikacji:

Jaki powerbank do 100 zł? Ranking Top 10

Powerbanki to niezwykle przydatne akcesoria, będące w stanie podtrzymać przy życiu każdy rozładowujący się elektroniczny gadżet z wbudowaną baterią. Po sprzęt ten sięgamy zazwyczaj, gdy planujemy dłuższe podróże lub jesteśmy zmuszeni do przebywania w miejscach pozbawionych łatwego dostępu do gniazdka elektrycznego, np. na wakacjach. O popularności powerbanków świadczy ogromna liczba modeli dostępnych w sklepach, w bardzo zróżnicowanych cenach. Przedstawiamy ranking polecanych urządzeń do około 100 złotych.
powerbank do 100 zł

Powerbank do 100 złotych – polecane modele Top 10

Baseus Bipow 20 000 mAh, 15 W

Dobrze oceniony przez użytkowników powerbank w cenie około 100 złotych. Model ma dużą baterię litowo-polimerową pojemności 20 000 mAh, która wspiera szybkie ładowanie w standardzie Power Delivery 15, wykorzystywanym przez najpopularniejsze marki smartfonów i tabletów.
Model pozwala na równoczesne ładowanie trzech urządzeń. Producent zamontował w nim cztery porty USB, dwa wyjścia USB-A , jedno USB-C oraz micro-USB, które służy wyłącznie do uzupełniania energii w akumulatorze.
Na komfort korzystania z powerbanku pozytywnie wpływa wyświetlacz LED, informujący nas w czasie rzeczywistym o stanie baterii. Obudowa sprzętu wykonana jest z bardzo trwałych materiałów, które nie ulegną pęknięciu nawet po jego wielokrotnym upuszczeniu.

Xiaomi Mi 3 Ultra Compact 10 000 mAh

Kompaktowy powerbank od świetnie znanej firmy Xiaomi. Chiński producent wyposażył je w baterię o pojemności 10 000 mAh i może jednocześnie uzupełniać energię w trzech różnych urządzeniach mobilnych.
Oprócz dwóch portów wyjściowych USB-A model ma również pojedynczy port USB-C, pozwalający na szybkie podłączenie większości nowych smartfonów lub bezprzewodowych słuchawek, bez potrzeby sięgania po przejściówki.
Sprzęt wspiera dwukierunkowe ładowanie o maksymalnej mocy 22,5 W, ma także specjalne systemy chroniące go przed przepięciami, zmianami natężenia prądu. Obudowa z tworzyw sztucznych chroni je też przed niskimi i bardzo wysokimi temperaturami. O stanie akumulatora informuje na wskaźnik LED. Waga Xiaomi Mi 3 Ultra Compact to niecałe 200 g.

Redmi 10 000 mAh

Niewielki powerbank z baterią o pojemności 10 000 mAh lub 20 000 mAh (droższy model), który został wyposażony w dwa wejścia USB-A oraz USB-C i micro-USB. Urządzenie automatycznie dopasowuje natężenie prądu do potrzeb podłączonego do niego sprzętu.
Maksymalna moc dwukierunkowego ładowania wynosi 10 W. Minimalistyczna obudowa modelu dostępna jest w kolorze białym lub czarnym. Na uwagę zasługują także system zabezpieczeń przed przepięciami oraz kontrola temperatury, dbająca o poprawną pracę akumulatora.

Xiaomi 10 W Wireless 10 000 mAh

Powerbank w cenie do 100 złotych dla osób poszukujących modelu, który wspierałby również ładowanie bezprzewodowe. Urządzenie posiada baterię o pojemności 10 000 mAh, która zamknięta jest w kompaktowej i eleganckiej obudowie wykonanej z metalu, w kolorze czarnym lub białym.
Model waży w sumie 240 g i może jednocześnie ładować trzy różne urządzenia. Oferuje przewodowe uzupełnianie energii o mocy 22,5 W oraz bezprzewodowe o mocy 10 W. Dla wygody użytkownika sprzęt automatycznie wykrywa smartfony lub inny sprzęt z funkcją ładowania indukcyjnego.

Varta ENERGY 10 000 mAh

Powerbank w cenie około 100 złotych od dobrze znanego producenta tradycyjnych akumulatorów. Urządzenie wyposażone jest baterię litowo-polimerową o pojemności 10 000 mAh, która jest chroniona przez wytrzymałą srebrną obudowę z logo Varty.
Z boku urządzenia zamontowane zostały aż cztery porty USB, dwa klasyczne USB typu A, USB-C oraz micro-USB – to ostatnie przeznaczone jest jednak tylko do ładowania. Sprzęt waży 233 g, a jego wymiary to 13,8 cm na 7,3 cm na 1,5 cm. Moc wyjściowa wynosi 15 W.

Joyroom 20 000 mAh, 22,5 W

Wydajny powerbank w cenie około 100 złotych. Model wyposażony jest w baterię o pojemności 20 000 mAh i obsługuje wiele protokołów szybkiego ładowania przewodowego. Sprzęt zamknięty jest w czarnej obudowie z tworzywa sztucznego, pod przezroczystym panelem ukryty jest wyświetlacz LED wskazujący na stan akumulatora, dzięki czemu bardzo szybko określimy, kiedy warto sięgnąć po ładowarkę. Powerbank ma w sumie cztery porty USB, dwa wyjścia USB-A oraz po jednym USB-C i micro-USB, które mogą również zasilić akumulator w energię.

Green Cell GC Power Bank PowerPlay10S 10 000 mAh

Powerbank za około 100 złotych od polskiej firmy Green Cell, który może pochwalić się wydajną baterią litowo-polimerową o pojemności 10 000 mAh. Sprzęt umożliwia jednoczesne ładowanie nawet trzech urządzeń za sprawą portu USB-C o mocy 18 W, a także dwóch wejść USB-A wspierających technologię Ultra Charge.
Obudowa modelu ma elegancki i minimalistyczny design oraz odznacza się wysoką wytrzymałością. O stanie akumulatora informują nas cztery zielone diody LED umieszczone z boku urządzenia. Wymiary modelu to 14 cm na 7,2 cm na 1,3 cm.

Adata 10 000 mAh

Kompaktowy powerbank w cenie do 100 złotych od firmy Adata. Producent zamontował w nim baterię o pojemności 10 000 mAh, a także trzy porty USB – dwa typu A oraz pojedynczy typu C, który służy również do ładowania urządzenia.
Sprzęt obsługuje szeroki zakres najpopularniejszych technologii szybkiego ładowania i jest pod tym względem kompatybilny z większością urządzeń mobilnych na rynku. Do atutu powerbanku należy też monochromatyczny wyświetlacz LED pokazujący aktualny stan baterii. Wymiary modelu to 10 cm na 5 cm na 2,5 cm, a waga wynosi 175 g.

Trust Primo 10 000 mAh

Kolejny kompaktowy powerbank w zestawieniu, tym raz przygotowany przez markę Trust. Jego akumulator ma pojemność 10 000 mAh, automatycznie dobiera on maksymalną moc ładowania dla urządzeń mobilnych, w zależności od obsługiwanych przez nie standardów.
Maksymalna moc wyjściowa modelu to 15 W. Sprzęt ma standardowe trzy porty USB – dwa USB-A oraz jedno USB-C. Do uzupełnienia baterii służy osobne wejście micro-USB. Zamontowane w plastikowej obudowie diody LED pozwalają szybko określić, kiedy należy podładować sprzęt.

Silicon Power GP28 10 000 mAh

Wydajny powerbank w atrakcyjnej cenie. Urządzenie wyposażone zostało w baterię litowo-polimerową o pojemności 10 000 mAh, o której stanie informuje nas numeryczny wyświetlacz LED wmontowany w obudowę zrobioną z tworzywa sztucznego i poliwęglanu.
Dzięki wskaźnikowi w każdej chwili wiemy, kiedy należy sięgnąć po ładowarkę. Sprzęt ma dwa porty USB-A oraz pojedyncze wejścia USB-C i micro-USB, dzięki temu uzupełnimy z jego pomocą kilka sprzętów mobilnych naraz. Wymiary modelu to 14,2 cm na 6,7 cm na 1,5 cm, a waga to 228 g.
Zdjęcie: Envato Elements