Data modyfikacji:

Najlepsze radia samochodowe Bluetooth – ranking 

Radio samochodowe z modułem Bluetooth umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki, a także wykonywanie połączeń telefonicznych. Sprawdziliśmy oferty sklepów na Ceneo.pl i wybraliśmy najlepsze modele. Zobacz nasze zestawienie.  
najlepsze radia samochodowe bluetooth ranking
Przedstawiliśmy już Top 10 najlepszych radioodtwarzaczy samochodowych, ale tym razem skupiamy się na tych z funkcją bluetooth.

Pioneer SPH-10BT – uniwersalne radio z uchwytem na telefon 

Nie chcesz wydawać zbyt dużo na nowe radio, ale jednocześnie chciałbyś kupić solidny produkt? W takim razie Pioneer SPH-10BT będzie dla ciebie idealnym wyborem. Urządzenie wspiera wiele popularnych formatów muzycznych, dlatego z odtworzeniem ulubionych utworów nie będziesz miał najmniejszego problemu.

Pioneer Smart Sync to funkcja, która umożliwia połączenie się z telefonem i korzystanie z aplikacji muzycznych, a także nawigacji. Specjalny ekran główny znacznie ułatwia poruszanie się po interfejsie w trakcie jazdy.

Dodatkowo radioodtwarzacz ma dedykowany uchwyt do smartfonów. To świetny wybór w rozsądnej cenie. 

Dane techniczne: 

 • moc wyjściowa: 4x50W 
 • obsługiwane formaty: AAC, MP3, WAV, WMA, FLAC 
 • złącze AUX 

Blow AVH-9880 – kombajn multimedialny 

Radia z większym wyświetlaczem typu 2DIN są świetne dla miłośników multimediów. Radio samochodowe z Bluetooth ma dotykowy wyświetlacz, na którym będziesz mógł odtwarzać muzykę oraz filmy.

Po podłączeniu telefonu do radioodtwarzacza możesz wykorzystać go jak zestaw głośnomówiący. To świetny sposób na prowadzenie wysokiej jakości rozmów bez konieczności odrywania rąk od kierownicy.

Znakomite urządzenie w rozsądnej cenie sprawi, że jazda na długich trasach będzie przyjemniejsza. 

Dane techniczne: 

 • moc wyjściowa: 4x50 
 • obsługiwane formaty: MP3, MP4, MP5 
 • złącze AUX 

Przeczytaj także: Pierwszy samochód do 10 tys. Co kupić?

Sony DSX-A410BT – znakomita jakość dźwięku 

Wymiana fabrycznego radia na nowe często jest pierwszym krokiem do uzyskania jeszcze lepszej jakości dźwięku. Radioodtwarzacz firmy Sony ma 10 zakresowy equalizer umożliwiający dokładne ustawienie brzmienia do konkretnego rodzaju muzyki.

Moduł Bluetooth w porównaniu do konkurencyjnych modeli jest bardzo rozbudowany. Opcja podłączenia dwóch telefonów to świetny sposób na słuchanie ulubionych utworów i prowadzenie rozmów głosowych przez drugie urządzenie. 

Z radioodtwarzaczem współpracują smartfony z systemem iOS oraz Android. Sony DSX-A410BT ma ponadto technologię Extra Bass, a także możliwość szybkiego parowania telefonem za pomocą NFC. 

Dane techniczne: 

 • moc wyjściowa: 4x55W 
 • obsługiwane formaty: AAC, MP3, WMA, FLAC
 • złącze AUX
 • technologia Extra Bass 

JVC KD-X352BT – podłącz więcej niż jedno urządzenie 

Radio JVC z modułem Bluetooth jako jedyne w naszym zestawieniu umożliwia podłączenie aż pięciu urządzeń jednocześnie. Bezprzewodowo możesz połączyć się z iPhone’em lub telefonem działającym w oparciu o system Android.

Funkcja wybierania głosowego szczególnie przydaje się podczas jazdy w mieście, gdzie nie możesz oderwać rąk od kierownicy. Technologia K2 odtwarza oryginalny dźwięk zwiększając szybkość transmisji i zakres częstotliwości.

Tym samym nie musisz obawiać się o zakłócenia czy zniekształcenia. Ten radioodtwarzacz został stworzony do komunikacji z urządzeniami mobilnymi, dlatego nie będziesz nim rozczarowany. 

Dane techniczne: 

 • moc wyjściowa: 4x50W 
 • obsługiwane formaty: MP3, WMA, FLAAC, WAV
 • złącze AUX
 • sterowanie głosowe 

Alpine UTE-200BT – solidne radio z Bluetooth 

Marka Alpine jest dobrze znana wszystkim miłośnikom dobrego audio. Dwie pary wyjść na wzmacniacze z bezpośrednim sterowaniem subwooferem i przetwornik DAC gwarantują jakość dźwięku na absolutnie najwyższym poziomie.

Radio w zestawie z porządnymi głośnikami sprawi, że odtwarzane utwory będą brzmiały lepiej niż kiedykolwiek. Moduł Bluetooth umożliwia podłączenie telefonu i przesyłanie muzyki z takich serwisów jak Spotify czy Apple Music.

Tryb głośnomówiący oferuje wstrzymywanie muzyki, wyszukiwanie kontaktów czy zarządzanie połączeniami. To nowoczesne radio, które sprawdzi się w każdym samochodzie. 

Dane techniczne: 

 • moc wyjściowa: 4x50W 
 • obsługiwane formaty: MP3, WMA, FLAC, AAC  
 • złącze AUX