Data publikacji:

Jakie słuchawki bezprzewodowe do 150 złotych?

Czy można kupić dobre i tanie słuchawki bezprzewodowe? Jak najbardziej tak! Przedstawimy ranking najlepszych słuchawek bezprzewodowych w cenie do 150 złotych.

słuchawki bezprzewodowe do 150 zł

Polecane bezprzewodowe słuchawki do 150 zł

Coraz chętniej sięgamy po bezprzewodowe słuchawki Bluetooth. Ich wielką zaletą jest wygoda wynikająca z braku plątających się kabli. Modele douszne cieszą się popularnością wśród miłośników sportu i tych, którzy często podróżują. Z kolei słuchawki bezprzewodowe nauszne wybierają gracze.

Jeżeli nie zależy nam na zaawansowanych funkcjach i premiowym wykończeniu, a także nie jesteśmy przesadnie wybredni, co do barwy i jakości odtwarzanego dźwięku, w sklepach znajdziemy bez problemu idealny dla siebie model za bardzo rozsądną cenę. Oto lista polecanych słuchawek bezprzewodowych do 150 złotych.

JBL Tune 500BT

Wielokrotnie nagradzane i świetnie oceniane przez użytkowników nauszne słuchawki bezprzewodowe, które są liderem wśród podobnych urządzeń w cenie do około 150 złotych. Urządzenie dostępne jest w wielu rożnych kolorach, posiada regulowaną opaskę oraz składane nauszniki.

Konstruktorzy postawili na dostarczenie użytkownikom jak najlepszych basów, co z pewnością docenią fani głębokich dźwięków. Zaletą modelu jest też wbudowany mikrofon.

Huawei AM61 Sport BT

Popularny model dokanałowych słuchawek Bluetooth Huaweia, który dostępny jest w atrakcyjnej cenie około 120 złotych. Jak sama nazwa wskazuje, jest to produkt przeznaczony dla osób aktywnie spędzających wolny czas i uprawiających sport.

O to, by słuchawki nie spadały nawet podczas najbardziej zamaszystych ruchów, dbają gumowe zauszniki. Producent wyposażył urządzenie w baterię o pojemności 137 mAh, która pozwala na odtwarzanie muzyki lub prowadzenie rozmów przez 11 godzin.

Xiaomi Redmi Airdots

Słuchawki bezprzewodowe douszne do 150 zł chińskiej firmy Xiaomi zapewniają aż 4 godziny działania na pełnej baterii. Doskonale sprawdzą się więc podczas podróży czy treningu. Urządzenie jest lekkie i proste w obsłudze dzięki dotykowemu panelowi. Słuchawki ponadto posiadają zamontowany mikrofon, bez problemu możesz zatem odbierać połączenia telefoniczne.

Philips TAUH202BK/00

Najtańsze nauszne bezprzewodowe słuchawki Philipsa, które przeznaczone są dla osób niedysponujących zbyt pokaźnym budżetem, kupimy je bowiem już za nieco ponad 120 złotych. Model charakteryzuje się lekką, plastikową konstrukcją, a także składane na płasko nauszniki, ułatwiające przechowywanie i transport.

32-milimetrowe neodymowe przetworniki akustyczne zapewniają zadowalający dźwięk i wyraźnie słyszalne basy. Maksymalny czas pracy na jednym ładowaniu to 15 godzin.

Sony WI-C200

Dobre bezprzewodowe dokanałowe słuchawki Sony, które kupimy w cenie do 100 złotych. Mamy tu do czynienia z prostą konstrukcją, która nie porwie miłośników mocnego grania, ale sprawdzi się świetnie w codziennych podróżach komunikacją miejską, na spacerze lub w pracy.

Dodatkową zaletą urządzenia są magnetyczne wkładki w słuchawkach, które zapobiegają plątaniu się przewodów oraz ułatwiają przechowywanie i przenoszenie. Maksymalny czas pracy wynosi 15 godzin.