Data publikacji:

Jakie słuchawki bezprzewodowe do 300 złotych?

Słuchawki bezprzewodowe nie tylko zapewniają doskonałą jakość dźwięku, ale również niewzykłą wygodę użytkowania. Przedstawimy ranking ciekawych propozycji słuchawek bezprzewodowych w cenie do 300 złotych.

Polecamy: Ranking słuchawek bezprzewodowych

słuchawki bezprzewodowe do 300 zł

Polecane bezprzewodowe słuchawki do 300 złotych

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth mają coraz większe grono zwolenników. Urządzenia te wybieramy ze względu na komfortu użytkowania oraz szybkości, z jaką łączą się z innym sprzętem elektronicznym, takim jak smartfony, tablety, laptopy czy telewizory. W dzisiejszym wpisie przedstawiamy najlepsze słuchawki bezprzewodowe do 300 złotych.

  1. JBL Tune 220 TWS
  2. JBL Free
  3. Koss Porta Pro Wireless
  4. Sony MDR-ZX330BT
  5. Philips TASH402BK

JBL Tune 220 TWS

Wysokiej jakości douszne słuchawki bezprzewodowe do 300 zł typu true wireless. Dostępne w czterech kolorach urządzenie odznacza się niewielkimi rozmiarami oraz wagą. Dysonuje ono 12,5 mm przetwornikami i dźwiękiem w technologii JBL Pure Bass, który według producenta zapewnia czyste i mocne brzmienie każdego utworu.

Sterowanie głośnością oraz wbudowanym mikrofonem odbywa się za pomocą przycisków umieszczonych na obu słuchawkach. Maksymalny czas pracy na jednym ładowaniu to 3 godziny, wykorzystując etui wydłużymy go jednak do około 17 godzin.

JBL Free

Model przeznaczony jest do codziennego użytku i słuchania muzyki. Producent zapewnia, że słuchawki bezprzewodowe do 300 zł mają wysokiej jakości podzespoły, zapewniające czysty i klarowny dźwięk z mocnymi basami, z których znane są inne produkty JBL. Urządzenie jest odporne na zachlapania i nieprzyjazne warunki atmosferyczne (klasa IPX5). Czas pracy na pełnym ładowaniu to 4 godziny, wydłuża się on jednak do 20 godzin, w przypadku, gdy skorzystamy z etui.

Koss Porta Pro Wireless

Bezprzewodowa wersja legendarnych słuchawek nausznych firmy Koss, które po raz pierwszy trafiły do sprzedaży w 1984 roku. Przetworniki modelu współpracują z cewkami z miedzi i dostarczają mocny, bogaty bas oraz gwarantują szerokie pasmo przenoszenia.

Solidna konstrukcja urządzenia wzbogacona jest w rzucające się w oczy metalowe elementy, a także w trzy przyciski regulujące dźwięk, kończące rozmowę telefoniczną oraz sterujące multimediami. Mikrofon umieszczony został wraz z baterią na krótkim kablu łączącym lewą i prawą słuchawkę. Maksymalny czas działania wynosi 12 godzin. To jedne z najlepszych bezprzewodowych słuchawek do 300 zł.

Sony MDR-ZX330BT

Nauszne słuchawki Bluetooth dostępne w sklepach za około 250 złotych. Model może pochwalić się dużymi 30 mm przetwornikami, a także obrotowymi nausznikami ułatwiającymi przechowywanie oraz transport. Muzyki posłuchamy bez przerwy na ładowanie przez około 30 godzin.

Philips TASH402BK

Jakie bezprzewodowe słuchawki Philipsa do 300 zł wybrać? Ten model odznacza się dużymi neodymowymi przetwornikami o średnicy 40 milimetrów, które dostarczają mocne basy. Wentylowane poduszki nauszników wypełnione zostały żelem chłodzącym, poprawiającym komfort nawet w najgorętsze dni. Poduszki możemy również z łatwością wyjąc i wymyć.

Słuchawki są wodoodporne (klasa IPX4) oraz działają nieprzerwanie przez maksymalnie 20 godzin. Funkcja szybkiego ładowania zapewnia 2 godziny odtwarzania po 10 minutach ładowania.