Data modyfikacji:

Najlepsze tanie zegarki do biegania 

Zegarek sportowy oferujący pomiar tętna i szereg podstawowych funkcji jest idealnym wyborem dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem. Wybraliśmy 10 najlepszych modeli w przystępnej cenie, które pomogą ci w efektywniejszym treningu. 

Ranking tanich zegarków do biegania

Szukasz dobrego i taniego zegarka do biegania? Zobacz wybrane przez nas propozycje.

Polar M200 - idealny do biegania 

Liczniki i zegarki firmy Polar cieszą się dużym uznaniem sportowców. Polar M200 to podstawowy model z ekranem o przekątnej 1,3 cala. Wbudowany moduł GPS potrafi bardzo dokładnie monitorować aktualne tempo, a także przebyty dystans podczas biegu. Po treningu zegarek nie przestaje działać i pokazuje liczbę kroków oraz spalone kalorie. Wbudowany czujnik pomiaru tętna z nadgarstka dostarcza cennych informacji, które umożliwiają efektywniejsze planowanie treningu.

Dla początkujących Polar przygotował zestaw ćwiczeń przygotowany pod cztery różne dystanse. Synchronizacja danych z serwisem Polar Flow pozwala na dokładną analizę wszystkich zebranych wyników. Zegarek Polara nie kosztuje dużo, patrząc na ilość funkcji, jakie oferuje.

Sigma ID.GO - prosty i funkcjonalny 

Zegarek pozbawiony inteligentnych funkcji jest tak naprawdę stworzony dla początkujących biegaczy. Sigma ID.Go potrafi wyświetlać aktualny puls z dokładnością EKG. Za pomocą jednego przycisku uruchomisz stoper, który charakteryzuje się dokładnością do 1/10 sekundy. Dodatkowo urządzenie jest w pełni wodoodporne, dlatego wizyta na basenie nie powinna być żadną przeszkodą. Sportowy zegarek urzeka swoją prostotą i bardzo atrakcyjną ceną.

Beurer PM62 - kompaktowy zegarek do biegania 

Zegarek firmy Beurer wyróżnia się bardzo dokładnym pomiarem pracy serca. Dokładność EKG jest w stanie określić Twoją aktualną kondycję. Pulsometr mierzy także średnie i maksymalne tętno podczas wysiłku. Na wyświetlaczu wyświetlana jest również aktualna godzina oraz czasy poszczególnych okrążeń. W ustawieniach wpisując informacje o wzroście, wadze, wieku i płci otrzymasz interpretację indeksu fitness.

To bardzo pomaga przy wyznaczaniu celów i układaniu konkretnego treningu. Zegarek sportowy przedstawi ci propozycje zakresu treningowego, które pomogą rozwinąć kondycję. Ten model do biegania będzie doskonałym wyborem w rozsądnej cenie. Polecamy go dla początkujących, jak i nieco bardziej zaawansowanych sportowców.

Garett Sport 21 - tani zegarek do biegania dla początkujących 

Zaczynasz swoją przygodę z bieganiem i szukasz stylowego zegarka, który sprawdzi się nie tylko podczas treningu? Garett Sport 21 sprawdzi się w takim razie doskonale. Optyczny sensor nadgarstkowy oferuje monitorowanie tętna, ale również natlenienie i ciśnienie krwi. W ten sposób jesteś w stanie dokładnie kontrolować swoje zdrowie. Na wyświetlaczu, po połączeniu z dedykowaną aplikacją wyświetlane są powiadomienia, raport snu, a także pełne informacje o aktywnościach.

Zegarek wspiera wiele trybów sportowych takich jak bieganie, jazda na rowerze czy wspinaczka górska. Energooszczędne podzespoły zapewniają długi czas pracy. W trybie czuwania zegarek sportowy może wytrzymać nawet sześć miesięcy. To świetny wynik, obok tego modelu nie można przejść obojętnie.

Timex Ironman Run Trainer - moduł GPS i dokładny pomiar tętna 

Timex to specjalista na rynku zegarków. Ironman Run Trainer oferuje zaawansowany moduł GPS z technologią SiRFstar IV. Zebrane dane o przebytym dystansie są niezwykle precyzyjne i nie ma w tym wypadku mowy o żadnych przekłamaniach. Zegarek jest kompatybilny z zewnętrzną opaską do pomiaru tętna, która znajduje się w zestawie. Na akumulatorze Timex jest w stanie pracować nieprzerwanie osiem godzin. Dużym plusem jest możliwość sparowania sensora na buty ANT+. Jeśli traktujesz bieganie na poważnie i chcesz osiągać jeszcze lepsze wyniki, to ten zegarek jest dla ciebie.