Data publikacji:

Przegląd najciekawszych gadżetów do telefonu 

Gadżety do telefonu zwiększają jeszcze bardziej jego możliwości i sprawiają, że codzienne korzystanie jest jeszcze przyjemniejsze. Wybraliśmy najciekawsze gadżety do smartfonów, jakie obecnie są dostępne na rynku. Sprawdź nasze propozycje!

gadżet do telefonu

Polecane gadżety do telefonu 

Smartfony oferują ogromne możliwości zarówno pod względem wydajności, jak i podczas wykonywania zdjęć. Jednak, aby wykorzystać pełny potencjał takiego urządzenia, warto dokupić gadżety do smartfona. Nasze zestawienie podzieliliśmy na kilka kategorii, dlatego każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Dostarczanie energii do smartfona, czyli niezbędny gadżet do telefonu 

Powerbank Xiaomi 3 Pro 20 000 

Akumulatory w smartfonach stają się coraz lepsze, ale to wciąż nie pozwala na rozstawanie się z ładowarką. Powerbank to świetny sposób na dostarczenie energii podczas wyjazdu, a także w miejscu, gdzie nie ma dostępu do gniazdka elektrycznego.

Najnowszy produkt Xiaomi oferuje pojemność 20 000 mAh, co pozwoli na kilkukrotne naładowanie telefonu od 0 do 100%. Cena nie jest wygórowana, dlatego warto rozważyć zakup tego modelu. Podwójne wyjście USB-A i jedno USB-C pozwolą na naładowanie więcej niż jednego smartfona! Nie bez powodu produkt znalazł się w naszym rankingu powerbanków.

Baseus QI 15W ładowarka bezprzewodowa 

Większość flagowych smartfonów ma opcję ładowania bezprzewodowego, co jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem. Baseus Qi charakteryzuje się ładnym wzornictwem i mocą 15 W. W ten sposób dostarczanie energii trwa znacznie krócej niż w konkurencyjnych modelach.

Co ciekawe, dystans ładowania wynosi do 8 mm, dlatego nie ma konieczności ściągania etui z telefonu. Cena poniżej 100 złotych jest bardzo atrakcyjna!

Aukey Quick Charge 3.0 

Producenci telefonów chwalą się, że ich urządzenia wspierają technologię szybkiego ładowania. Niestety, ale często w zestawach nie ma odpowiednich zasilaczy, które umożliwiłyby osiągnięcie maksymalnej mocy.

Aukey PA-T18 to ładowarka dysponująca mocą aż 42 W. To powoduje, że jest szybsza niż 38% standardowych ładowarek. Użytkownik ma do dyspozycji jedno złącze Quick Charge 3.0, a także trzy standardowe porty USB. W ten sposób można naładować tablet, telefon, a także wiele innych sprzętów. Na pewno nieraz sięgniesz po ten gadżet do smartfona.

Fotografia mobilna. Zrób lepsze zdjęcia swoim telefonem! 

DJI Osmo Mobile 3 

Gimbal w połączeniu ze smartfonem pozwoli na tworzenie profesjonalnych materiałów. DJI Osmo Mobile 3 działa w trzech płaszczyznach, a to przekłada się na doskonałą stabilność. Waga 405 gramów pozwoli na zabranie urządzenia do plecaka czy torby.

Sam uchwyt jest ergonomiczny, dlatego dłuższe nagrywanie nie sprawia większych problemów. Dodatkowo producent umieścił przyciski funkcyjne, które ułatwiają sterowanie. To przydatny podczas wyjazdów gadżet do telefonu.

Huawei Selfie Stick 

Miłośnicy selfie nie mogą obejść się bez solidnego selfie sticka. Ten od Huawei pełni również rolę statywu. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, dlatego ten gadżet do telefonu zawsze możesz mieć pod ręką.

Wbudowany moduł Bluetooth nie wymaga żadnych przewodów. Wystarczy połączyć się z telefonem i gotowe. Elegancki wygląd i solidna jakość wykonania to dodatkowe atuty.

Gadżety do smartfona dla kierowców. Niezbędne gadżety telefoniczne 

Platronics M70 

Słuchawka Bluetooth to nieoceniony gadżet do telefonu dla każdego kierowcy. Niewielkie urządzenie błyskawicznie łączy się z telefonem i umożliwia prowadzenie rozmów bez odrywania rąk od kierownicy.

Producent umożliwia również korzystanie z asystentów głosowych takich jak Siri, Google Now czy Cortana. Na jednym cyklu ładowania słuchawka Bluetooth wytrzymuje około 11 godzin. To jeden z lepszych modeli dostępnych na rynku.

Parrot MiniKit Neo 2 HD 

Jeśli chcesz komfortowo prowadzić rozmowy głosowe, to zamiast słuchawki możesz wybrać zestaw głośnomówiący. Parrot Minikit Neo 2 zajmuje niewiele miejsca w kokpicie. Parrot oprócz samych rozmów pozwala na wybieranie numerów z książki telefonicznej, a także korzystanie z asystentów głosowych.

Jednocześnie do tego modelu mogą być podłączone dwa telefony. Dzięki temu pasażer również może korzystać z zestawu głośnomówiącego. Dedykowana aplikacja na smartfony znacznie zwiększa możliwości, co przekłada się na duży komfort użytkowania.

Uchwyt samochodowy Xblitz G850 Pro 

Jakie gadżety do telefonu są warte uwagi? Solidnie wykonany uchwyt samochodowy utrzyma telefon na swoim miejscu podczas jazdy. Dwa uchwyty wraz z klipsem mocującym tworzą solidne podparcie.

Dodatkowym plusem jest funkcja ładowania indukcyjnego. Smartfon może być ładowany podczas korzystania z map czy rozmów telefonicznych. Brak przewodu zapewnia komfort, ponieważ nic nie będzie plątać się w okolicach smartfona.

Transmiter Xiaomi Roidmi 3S 

Pozycja obowiązkowa dla każdego kierowcy. Transmiter FM firmy Xiaomi to gadżet do smartfona, który pozwala na odtwarzanie muzyki w wysokiej jakości. Dodatkowo użytkownik ma do dyspozycji dwa złącza USB, które odpowiadają za ładowanie urządzenia.

Granie na smartfonie 

Ipega kontroler do smartfonów 

Granie na smartfonie to prawdziwa przyjemność. Jednak mając pod ręką dedykowany kontroler, będziesz w stanie osiągać jeszcze lepsze wyniki.

Urządzenie łączy się za pomocą modułu Bluetooth. Ergonomiczna obudowa i drążki sprawiają, że możesz poczuć się jak przed ekranem konsoli. Wbudowana bateria pozwala nawet na 18 godzin ciągłego grania.

Sphero Mini 

Gadżet do smartfona dla dużych i małych. Sphero to miniaturowa kulka, którą można sterować za pomocą telefonu. Dedykowane gry powodują, że zabawa jest jeszcze przyjemniejsza! W zestawie znajdują się pachołki drogowe oraz kręgle, które można wykorzystać w rozgrywce.

Autor: Bartłomiej Mazurek