Data publikacji:

Jakie gadżety na Sylwestra warto mieć?

Najmodniejsze kolory na Sylwestra 2022? Czarny i złoty! Choć nikt nie zabroni ci poeksperymentować wedle własnych upodobań. Impreza noworoczna cała na fioletowo? Też może wyglądać dobrze! Jakie są najpopularniejsze sylwestrowe gadżety? Gdzie kupić śmieszne gadżety na sylwestra? W tym artykule dowiesz się, jakie gadżety sylwestrowe warto mieć na swojej imprezie.

nowy rok

Sylwestrowe gadżety na szwedzki stół

Noworoczny klimat stworzysz niewielkimi kosztami również na stole. Jeśli masz niewielki budżet, zadbaj o klimatyczne serwetki czy przymocuj do stołu girlandy. Drinki podawaj z noworocznymi słomkami.

Jeśli twój budżet jest większy niż przeciętna domówka, warto zadbać o eleganckie wykończenie każdego detalu. Może to nie sylwestrowe gadżety, ale bez nich nie obejdzie się świętowanie Nowego Roku – mowa oczywiście o kieliszkach do szampana. Kieliszki kupisz na sztuki, również kryształowe, w cenach od kilku do kilkuset złotych.

Gadżety sylwestrowe

Robisz domówkę? Postaraj się o odpowiedni klimat. Noworoczny klimat stworzysz dzięki zasłonom, girlandom, balonom i konfetti.

Zasłona to efektowna (i tańsza!) alternatywa do „ścianki”, na której możesz zrobić niepowtarzalne zdjęcia z imprezy. Co najważniejsze, to koszt kurtyn zaczyna się już od kilku złotych – w zależności od ich wielkości czy tego, z jakiego materiału wykonano sylwestrowe gadżety.

W sklepach internetowych znajdziesz złote, srebrne i kolorowe kurtyny. Najnowszym trendem są kurtyny opalizujące.

Balony – gadżet na Sylwestra

Balony są nieodłącznym elementem imprez karnawałowych. Mogą stanowić też niepowtarzalne sylwestrowe gadżety. Na rynku jest wiele typowych, kolorowych balonów z życzeniami wesołego Nowego Roku, ale ty możesz pójść o krok dalej – przezroczyste balony? Balon w kształcie kieliszka lub butelki szampana? A może balon w kształcie gwiazdy lub kuli dyskotekowej? Ogranicza cię tylko twoja wyobraźnia.

Girlandy

Podstawowym sylwestrowym gadżetem na przyjęciu noworocznym jest oczywiście napis „Nowy Rok”, „Happy New Year” czy konkretna data. Stanowią niewielki koszt, a od razu nadają sylwestrowego charakteru tej pierwszej karnawałowej imprezie. W sieci znajdziesz zarówno napisy dmuchane, jak i girlandy.

Sylwestrowe gadżety na duże imprezy organizowane

Fotobudka to koszt od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Jeśli organizujesz duże przyjęcia, takie jak wesela, urodziny czy imprezy firmowe, warto zakupić fotobudkę. To niepowtarzalny gadżet, który zawsze przyciąga uwagę i daje wszystkim gościom mnóstwo zabawy. Do fotobudki nawet ustawiają się kolejki! A może fotobudka retro

Radość z fotobudki będzie tym większa, jeśli zadbasz od odpowiednie śmieszne gadżety na sylwestra, np. rekwizyty do zdjęć. W sieci znajdziesz mnóstwo różnych gadżetów, od typowo noworocznych, przez zabawne i kostiumowe. Koszt to średnio między 10 a 30 zł za paczkę rekwizytów, które możesz potem użyć przy innej okazji, np. na urodzinach czy wieczorze panieńskim.

Śmieszne gadżety na Sylwestra

Obawiasz się, że twoja impreza to nie będzie udany Sylwester? Gadżety mogą pomóc ci rozkręcić imprezę, kiedy goście nie mają humoru. Jakie śmieszne gadżety na Sylwestra wybrać?

Hel do balonów

Wspólne dmuchanie balonów przy kolorowym drinku może być całkiem niezłym before party. Zwłaszcza, jeśli spróbujecie mówić Bardzo Poważne Rzeczy po uprzednim zaciągnięciu się helem. Hel jest bezpieczny dla zdrowia, ale w razie czego przeczytaj instrukcję na opakowaniu.

Dmuchany balkonik

Co jeszcze oznacza Nowy Rok, oprócz wymiany kalendarzy i zestresowanych księgowych? To też fakt, że stajemy się o rok starsi! Zdjęcia z dmuchanym balkonikiem będą świetnym wspomnieniem z imprezy i ekstra dodatkiem do twojej kolekcji na Instagramie. To też okazja do wielu wspólnych żartów podczas imprezy.

Okulary imprezowe

Zabawne okulary bez szkieł, nie tylko te w tematyce karnawałowej, będą świetnym śmiesznym gadżetem na Sylwestra. To też kolejny dodatek, którego możesz użyć robiąc zabawne zdjęcia z imprezy.

Peruki

Nie muszą być drogie, a sprawiają wiele radości. Zwłaszcza, gdy wasza impreza jest przebierana. Nawet panowie docenią perukę z Dragon Ball czy... perukę z brodą w stylu Wikinga. Koleżanki wpadną w zachwyt na widok peruki Kleopatry. Fani typowego, sylwestrowego szaleństwa pokochają kultową już perukę z anielskich włosów. Znajdziesz je we wszystkich kolorach tęczy i bardzo przystępnych cenach, już od kilku złotych!

Sylwestrowe gadżety planszowe

Czym byłaby domówka bez gier planszowych? Kiedy jeszcze nie rozpito pierwszej butelki szampana, a na zegarze wciąż wczesna godzina, warto zadbać o poprawę humoru gości i okazję do śmiechu. Śmiesznym gadżetem na Sylwestra są też gry planszowe i karcianki - od kooperacyjnym, przez rywalizację aż po gry dla dorosłych.

Najlepsze gry planszowe i karciane na Sylwestra:

Zabawne karcianki i humorystyczne gry planszowe to śmieszne gadżety sylwestrowe, które pozwolą nie tylko na rozluźnienie i nabranie imprezowego nastroju. To też świetny sposób na przełamanie lodów i poznanie się, kiedy wśród gości na domówce są nowe osoby.

Gadżety sylwestrowe, bez których nie ma imprezy – trąbki i fajerwerki

Czym byłby Nowy Rok bez fajerwerków i trąbek? Ich spory wybór znajdziesz w internecie. Masz na względzie zwierzątka domowe? Zamiast fajerwerków możesz użyć kolorowych kulek dymnych lub mini petard, z których przy pociągnięciu wypadają prezenty. To nadal świetna zabawa, ale o wiele cichsza i bezpieczna dla zwierząt niż fajerwerki.

Pamiętaj, że fajerwerki to zabawa dla osób 18+.

Ostatnim sylwestrowym gadżetem, bez którego nie ma świętowania, to zimne ognie. Pamiętaj, żeby podpalać je od dołu – efekt będzie sto razy lepszy!

Autorka: Dominika Tomczyk

Autor: Dominika Tomczyk