Data modyfikacji:

Jaka hulajnoga elektryczna do 2000 zł?

Wynajem hulajnóg elektrycznych jest coraz droższy, co zachęca ogromną liczbę ich użytkowników do zakupu własnego sprzętu. W dzisiejszym artykule omówimy podstawowe parametry, jakimi powinna wyróżniać się hulajnoga elektryczna do 2000 zł. Poruszymy kwestię wagi, składania się, prędkości i ładowania. Następnie zaproponujemy przykładowe modele, których cena nie przekracza 2000 zł. Dowiedz się, jaka jest najlepsza hulajnoga elektryczna do 2000 zł.
hulajnoga elektryczna do 2000

Jaka hulajnoga elektryczna do 2000 zł? Na co zwrócić uwagę?

W hulajnogach można znaleźć dodatkowe podesty na stopy – ponieważ hulajnoga elektryczna nie wymaga od nas odpychania się, obie nogi muszą znajdować się na podeście. Składany korpus pojazdu będzie wyjątkowo wygodny, jeżeli zamierzamy dojeżdżać hulajnogą do pracy, na uczelnię lub do szkoły. Dzięki temu schowamy ją w taki sposób, by nie przeszkadzała innym i nie była jednocześnie narażona na kradzież.
W miastach dozwolona prędkość, z jaką można jeździć na hulajnogach, wynosi maksymalnie 25 km/h. Jeżeli jeździmy również poza miastem, warto zwrócić uwagę na obecność większych kół, które lepiej poradzą sobie z nierównościami terenu. Zasięg dobrej hulajnogi możliwy do przejechania na jednym ładowaniu powinien wynosić minimum 15 km. Praktyczna będzie też niska waga, nieprzekraczająca przykładowo 12–14 kg.
Podstawą komfortowych dojazdów do pracy jest dobra hulajnoga elektryczna. Jaką moc urządzenia wybrać? Od 250 W wzwyż będziemy mogli liczyć na prędkość przynajmniej 20 km/h. Zanim kupisz hulajnogę elektryczną, zwróć również uwagę na jej maksymalną ładowność i porównaj ze swoją wagą.

Ranking najlepszych hulajnóg elektrycznych do 2000 zł

Motus Scooty 10 Lite

Motus Scooty 10 Lite dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych – czarnej, białej, turkusowej, zielonej, a jego cena nie przekracza 1700 zł. To dobra hulajnoga elektryczna do pracy i szkoły, ponieważ ma moc szczytową 700 W i rozwija prędkość do 20 km/h. Będzie wystarczająco szybka, a jednocześnie stosunkowo bezpieczna.
Model został wyposażony w boczne, przednie i tylne światła, co pozwoli na komfortowe przemieszczanie się po zmroku. Pojazd waży tylko 12,5 kg, ma ekran wyświetlający prędkość i baterię 7800 mAh 36 V, która umożliwia przejechanie na jednym ładowaniu do 30 km. To prawdopodobnie najlepsza hulajnoga elektryczna do 2000 zł!

Kugookirin S4 10Inches

Szukasz hulajnogi do 2000 zł? Rozważ Kugookirin S4 10Inches. To pojazd, którego użytkownik może ważyć do 100 kg. Rozwija prędkość do 35 km/h i ma moc na poziomie 500 W. Dobrze radzi sobie z podjazdami do 15 stopni nachylenia. Na pełnym ładowaniu może przejechać do 40 km jednorazowo.
Zamiast hamulców tarczowych stosowanych w większości hulajnóg elektrycznych oraz rowerów została wyposażona w autorski układ hamulcowy marki – KugooKirin S4. Ma też wyświetlacz dotykowy i trzy tryby prędkości – 15 km/h, 25 km/h oraz 35 km/h – to najszybsza hulajnoga elektryczna do 2000 zł.

Xiaomi Mi Electric Scooter 3

Xiaomi Mi Electric Scooter 3 to hulajnoga do 2000 zł, która jest bardzo pozytywnie oceniana przez większość użytkowników. Ma moc 600 W i znosi obciążenie do 100 kg. Jeździ z prędkością do 20 km/h, więc zapewni bezpieczną podróż bez zbędnych szaleństw. Umożliwia jazdę na jednym z trzech trybów – 5 km/h, 15 km/h oraz 20 km/h.
Na jednym ładowaniu przejedzie do 30 km. Jest składana i wygodna w transporcie. Ma system odzyskiwania energii kinetycznej, którą pozyskuje podczas hamowania. Waży 13 kg oraz ma wielokierunkowe światła boczne, tylne oraz przednie. To bardzo dobra hulajnoga elektryczna do 2000 zł, która zadowoli większość użytkowników.

Blaupunkt ESC808

Jaka hulajnoga do 2000 zł? Blaupunkt ESC808! Rozwija prędkość do 25 km/h, znosi obciążenia do 120 kg i ma moc 350 W. Wyróżnia się świetnym designem, trzema trybami jazdy oraz lekką, estetyczną konstrukcją. Ma oświetlenie LED, tempomat, dzwonek, hamulce i przyspieszenie, a także system E-ABS wspomagający hamowanie w sytuacji, w której wpadniemy w poślizg.
Na jednym ładowaniu można przejechać do 20 km. Pełne naładowanie akumulatora zajmuje 2 godziny. Dużym ułatwieniem dla użytkowników tej hulajnogi jest możliwość dokupienia akumulatora wraz z torbą transportową, który można zabierać ze sobą w podróż.

Sencor Scooter One

To silnik o mocy 350 W, możliwość obciążania do 120 kg i prędkość maksymalna na poziomie 25 km/h. Ma zasięg do 25 km na jednym ładowaniu. Na wyświetlaczu informuje nas o prędkości jazdy, godzinie, połączeniu Bluetooth, trybie, stopniu naładowania akumulatora oraz włączeniu świateł.
Ma możliwość oszczędzania energii oraz została wyposażona w praktyczne światła LED. Producent oferuje do niej zintegrowaną aplikację na telefon, w której znajdują się wszystkie informacje na temat konkretnej hulajnogi. Waży 12,5 kg i można do niej dokupić osprzęt np. w postaci bagażników.

Denver Sco-85350

Dostępna w wersji zielonej i czarnej Denver Sco-85350 to hulajnoga z silnikiem 350 W, rozwijająca maksymalną prędkość do 25 km/h. Ma zasięg 20 km. Radzi sobie ze wzniesieniami do 15 stopni. Została wykonana z aluminium, podczas gdy większość hulajnóg sprzedawanych na rynku jest produkowana w całości ze stali. Jej użytkownik może ważyć do 120 kilogramów.
Hulajnoga posiada koła o wielkości 8,5 cala. Jest składana, wytrzymała i wyprodukowana w zgodzie ze standardem IPX4, dzięki czemu jest odporna na zachlapanie. Stopień został powleczony powłoką antypoślizgową, a sama hulajnoga jest dość pozytywnie oceniana przez użytkowników. Ponieważ jednak waży aż 18 kg, zamyka niniejsze zestawienie.
Zdjęcie: Envato Elements
Karolina Grad
Karolina Grad

Książki, muzyka i nowinki technologiczne – to jest to, co daje mi energię bardziej niż poranna kawa! Oprócz tego lubię rysować i tworzyć, a jeśli wystarczy mi dnia, wychodzę na spacer i zabieram ze sobą aparat!