Data modyfikacji:

Klawiatura do laptopa: polecane modele

Klawiatura do laptopa to bardzo dobre akcesorium, które zwiększa możliwości urządzenia i pozwala na znacznie szybsze wykonywanie wielu zadań. Zobacz, jaką klawiaturę do laptopa wybrać.

Dlaczego warto kupić klawiaturę do laptopa?

Klawiatura do laptopa to bardzo dobry wybór dla osób, które piszą więcej niż przeciętny użytkownik. Tworzenie arkuszy kalkulacyjnych, sporządzanie ważnych notatek, a także wykonywanie wielu innych czynności jest dużo przyjemniejsze. Użytkownik może zająć przed komputerem wygodną pozycję. Dobrym pomysłem jest ustawienie ekranu laptopa na wysokości oczu. Klawiatury do laptopów polecamy również osobom korzystającym z zewnętrznych monitorów. Sprawdź nasz ranking klawiatur.

Polecane klawiatury do laptopa

Logitech K400 Plus

Tania i solidna zewnętrzna klawiatura do laptopa wyróżnia się wbudowanym gładzikiem z dwoma przyciskami. Dzięki temu można korzystać z tego zestawu tak samo wygodnie jak z laptopa. Szereg przycisków funkcyjnych ułatwia wykonywanie zrzutów ekranów czy zarządzanie głośnością.

Zasięg urządzenia wynosi 10 metrów. Do komputera wystarczy podłączyć niewielki odbiornik i już można zacząć korzystanie z tej klawiatury.

Apple Magic Keyboard 2

To zdecydowanie jedna z najlepszych klawiatur do laptopa na rynku. Niski skok klawiszy wpływa na komfort i szybkość pisania. To także cicha klawiatura idealna do pracy biurowej. Wbudowany akumulator wytrzyma bez ładowania przez dłuższy czas.

Ten model dedykujemy dla posiadaczy sprzętu Apple. Klawisze funkcyjne zostały dostosowane tak, aby wygodnie zarządzać laptopem.

SPC Gear GK-530

Solidna podświetlana klawiatura do laptopa może być wykorzystana zarówno do codziennego użytkowania, jak i grania. Metalowa obudowa wpływa na wytrzymałość, natomiast programowane makra zadowolą osoby chcące skonfigurować klawiaturę zgodnie ze swoimi preferencjami.

Podświetlenie jest dostępne w 10 spersonalizowanych trybach. Zastosowany przewód może być dla niektórych osób minusem tego modelu. Jednak świetne wykonanie i wygląd sprawiają, że warto zainteresować się tym modelem.

Microsoft All In One

Uniwersalna klawiatura od Microsoftu zbiera pozytywne opinie na Ceneo.pl. Producentowi udało się zachować bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Urządzenie dysponuje wielodotykowym trackpadem, co znacznie przyspiesza pracę i pozwala pozbyć się myszki.

Klawiatura została dodatkowo wyposażona w szereg klawiszy funkcyjnych odpowiadających za sterowanie multimediami czy wykonywanie zrzutów ekranu. Mocną stroną tego modelu jest obudowa odporna na działanie wody!

Dell KM636

Niedroga klawiatura do laptopa firmy Dell jest oferowana razem z myszką. Pełnowymiarowe klawisze mają przyjemny skok, dlatego wielogodzinna praca nie sprawia większych problemów. Wbudowana bateria jest w stanie wytrzymać nawet 12 miesięcy bez ładowania, co jest niewątpliwie dużą zaletą.

Logitech MX Keys

Bezprzewodowa klawiatura ma zapewnić komfort podczas pracy biurowej. Układ klawiszy sprawia , że to idealna klawiatura dla programisty. Kształt klawiszy jest uformowany na kształt palców, aby można było precyzyjniej pisać. Pewny chwyt gwarantuje również matowa powłoka.

Inteligentne podświetlenie dopasowuje się w zależności od warunków oświetleniowych. Logitech MX Keys może być połączona więcej niż z jednym komputerem. Klawiatura na pełnym podświetleniu działa 10 dni, natomiast bez niego jest ona w stanie wytrzymać około 5 miesięcy bez ładowania.